Masażystka - praca 1/2 etatu

wtorek, 5.1.2021 19:13 1642

Firma z siedzibą w Dzierżoniowie zatrudni osobę na stanowisko Masażystka Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenie w pracy na stanowisku masażysty

- znajomość nowoczesnych techniki i trendów w masażu

- kwalifikacji opartych dyplomem lub certyfikatem

- wysokiego poziomu kultury osobistej - przyjaznego usposobienia i energiczności

- dyspozycyjności i zaangażowania

- chęć do nieustającego rozwoju w branży i podnoszenia swoich kwalifikacji

- cech, takich jak: sumienność, lojalność, uczciwość, samodzielność, odpowiedzialność - gotowości do pracy również w weekendy

Zakres obowiązków:

Wykonywanie zabiegów na ciało z zakresu masażu klasycznego i relaksacyjnego:

- masaż karku

- masaż gorącymi kamieniami

- masaż świecą

- masaż twarzy

godziny pracy od 17 do 21

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje

- pracę w oparciu o umowę zlecenia (1/2 etatu)

- różnorodny pakiet dodatków do pensji np. premię za uzyskane efekty

- dogodną lokalizację miejsca pracy w centrum miasta

- wynagrodzenie w okolicach 2500 zł brutto – w zależności od posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 530-536-208, lub drogą mailową denix.rekrutacja@gmail.com, przesyłając CV ze zdjęciem.

Jeśli ogłoszenie się wyświetla to znaczy, że jest aktualne.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami!