Lechia Dzierżoniów: Juniorzy młodsi pokonują Bielawiankę

poniedziałek, 14.3.2022 09:20 476 0

Drugi zespół juniorów młodszych w pierwszej kolejce rundy wiosennej pokonał w Bielawie Bielawiankę 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 85 minucie Mateusz Dudziec. Przez większość spotkania nasz zespół, złożony w dużej mierze z zawodników rocznika 2007-2008, miał przewagę optyczną i dłużej utrzymywał się przy piłce. Do przerwy jednak to gospodarze byli bliżsi zdobycia gola. Jeden z nielicznych kontrataków Bielawianki zakończył się strzałem w słupek naszej bramki, po czym piłka wylądowała w rękach naszego bramkarza. W drugiej odsłonie przewaga naszego zespołu była jeszcze większa, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Dopiero akcja w 85 minucie i precyzyjny strzał głową Mateusza Dudzca dał nam komplet punktów. Gratulujemy. Trójkolorowi wystąpili w składzie: Szerszeń – Płuciniak (60′ Stroka), Kobryń, Chytry, Dudziec – Duda, Dziechciowski (62′ Mazik)- Polański, Sołogub, Namysło (46′ Tomkiewicz) – Szymczak (74′ Nieznański)