Kompleksowa Ochrona Likwidacji Szkód: Rozmowa z Adamem Materą

piątek, 5.7.2024 17:14 749

Dzisiaj gościmy Adama Materę, współtwórcę projektu Kompleksowej Ochrony Likwidacji Szkód, znanego jako KOLS. Adam, wraz z zespołem, ma aż 17 lat doświadczenia w zakresie pomocy poszkodowanym w wypadkach, co czyni ich jednymi z najbardziej kompetentnych specjalistów na rynku usług odszkodowawczych.

Projekt KOLS to odpowiedź na potrzeby i wymagania osób, które doznały szkody. Jest to unikalna platforma, która integruje szeroki wachlarz usług – od pomocy drogowej, przez wypożyczalnie aut, kancelarie odszkodowawcze, rzeczoznawców majątkowych, lekarzy różnych specjalizacji, rehabilitantów, aż po warsztaty samochodowe, lakiernie, sklepy motoryzacyjne, doradców ubezpieczeniowych, prawników wszystkich gałęzi prawa, i wiele innych.

W rozmowie z Adamem dowiemy się, jak powstał ten innowacyjny projekt i jakie korzyści przynosi poszkodowanym. Porozmawiamy o tym, jak KOLS działa w praktyce, jak zapewniają bieżącą informację swoim klientom oraz jakie rozwiązania stosują, aby minimalizować zaangażowanie poszkodowanych w proces likwidacji szkody. Dowiemy się również, co wyróżnia KOLS na tle innych firm odszkodowawczych i jakie wyzwania stawia przed nimi dynamicznie zmieniający się świat.

Zapraszamy do słuchania i poznania bliżej projektu, który dla korzyści, wygody i bezpieczeństwa Klienta połączył wiele usług w jedną platformę, służąc poszkodowanym kompleksowo – od A do Z. Rozmawia Tomasz Kuriata.

POSŁUCHAJ PODCASTU

www.KOLS.me
Telefon infolinii KOLS: 533 533 802, lub 603 25 10 283
Adres sklepu gdzie można zamówić Pakiet KOLS: sklep.KOLS.me
https://www.facebook.com/kols.me
https://youtube.com/channel/UC80FNjUUIa0TtuE3KUYoFQg