26.11. VIII Forum Kobiet w Dzierżoniowie

czwartek, 25.11.2021 09:55 2021 4

Dzierżoniowska Rada Kobiet organizuje 26.11.2021r. VIII Forum Kobiet. Tematem przewodnim będzie „Zdrowie, zdrowie, zdrowie…”

- Warto o nim pamiętać i  dbać o nie na co dzień. Ostatnio jednak coraz częściej zdajemy sobie sprawę z tego, że je zaniedbujemy. Pandemia Covid-19 ma rujnujący wpływ na każdy aspekt naszego życia. Ale najbardziej cierpi nasze zdrowie. Boimy się o siebie, bliskich, o przyszłość. Aby mieć siłę, by zmierzyć się z tym, co nadejdzie, trzeba być zdrowym. Walka z kolejną falą pandemii po raz kolejny uświadamia nam, jak cenne jest nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. - mówi Dorota Pieszczuch, przewodnicząca Dzierżoniowskiej Rady Kobiet.

Zdrowie jest priorytetem i fundamentem poczucia bezpieczeństwa. Ważne jest dzisiaj dobre odżywianie, ćwiczenia fizyczne, badania kontrolne, suplementacja, odpoczynek i sen. Działania mające na celu zadbanie o zdrowie i odpowiednie warunki życia warto podejmować zawsze. Podczas VIII Forum Kobiet mówić o tym będą lekarze, specjaliści, przedsiębiorcy, którzy podpowiedzą, jak zadbać o siebie i o swoich bliskich. Dr med. Piotr Barski będzie mówił o chorobach cywilizacyjnych. O ratowaniu zdrowia przez sport, o dietach i aktywności ruchowej w panelu dyskusyjnym mówić będą: dr med. Joanna Dymkowska, dr med. Piotr Terczyński, dr med. Tomasz Głowacki, sędzia sportowa Magdalena Pielas, były zawodnik Śląska Wrocław Remigiusz Jezierski. O naturalnych porodach opowie Agnieszka Karpińska, kobiecą odwagę w wykładzie motywacyjnym zbuduje Elżbieta Krokosz. Diana Kaczyńska i dzierżoniowscy przedsiębiorcy będą namawiać, by „Kupować lokalnie”. Można będzie jeszcze obejrzeć miniwystawy Sylwii Mużyło-Bajsarowicz i Anny Pyrak, wysłuchać koncertu zespołu „Na oślep” i wziąć udział w losowaniu nagród, bo uczestniczący w forum przedsiębiorcy przygotowali wiele niespodzianek dla uczestników.

 - Serdecznie zapraszam Panie i Panów na VIII Forum Kobiet w dniu 26.11.2021r. o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Przyjdźcie z partnerami albo znajomymi, ale bądźcie z nami. Razem pokażmy, że czas na zmiany właśnie nadszedł i że naprawdę trzeba dbać o zdrowie!  - dodaje Dorota Pieszczuch.

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj komentarze (4)

Komentarze (4)

piątek, 26.11.2021 18:53
Pani Joanno jest Pani piękną i mądrą kobietą a to lewactwo tylko żeruje na Pani.Pozdrawiam.
piątek, 26.11.2021 00:38
Kobieta to ma chłopa,pachnie i rozprasza feromony.
Zapachy z POd pachy. piątek, 26.11.2021 14:40
Ale przecież Martusia Lampard,Madzia Sieroda,Kasiunia Lupnałer czy cudowna Sylwunia roSpurek pachną że jak POwąchasz w POniedziałek to jeszcze w sobotę nie możesz nic zjeść.
Xxx czwartek, 25.11.2021 20:41
To jak to jest z tym ograniczaniem kontaktów jest Covid czy go nie ma ? Ogranicza się obsługę klientów w Urzędzie ale na Forum Kobiet można się spotykać ??? Już się można pogubić w tym ...