SKORZYSTAJ Z OKAZJI - do 38 tys. zł na własną firmę

wtorek, 23.11.2021 21:48 1546 1

Masz pomysł na biznes, ale nie masz środków, by wystartować? Skorzystaj z bezzwrotnej dotacji na założenie własnej działalności. Dostaniesz 23.050 zł na start i 2.500 zł miesięcznie na pokrycie bieżących kosztów. 

Własny biznes w zasięgu ręki
Otwarcie własnej działalności gospodarczej jest dla młodych osób szansą na dobry start w zawodową przyszłość. Pomysłów zwykle nie brakuje. Niestety, środków na ich realizację – już tak. Z pomocą przychodzą fundusze unijne. Właśnie trwa nabór do projektu Moja Firma, w ramach którego osoby w wieku 18-29 lat otrzymują kompleksową pomoc w otwarciu działalności gospodarczej – od szkoleń poprzez doradztwo w pisaniu biznesplanu aż po bezzwrotną pomoc finansową. 

Co gwarantuje udział w projekcie?
Otrzymasz bezzwrotną dotację w wysokości 23.050 zł na start i finansowe wsparcie pomostowe – co miesiąc po 2500 zł. To szybki i bardzo bezpieczny sposób na realizację Twoich pomysłów biznesowych. Łącznie w ramach projektu Moja Firma każdy uczestnik otrzyma 38.050 zł na spełnienie marzeń o własnej firmie!

Ponadto w ramach projektu gwarantowane są:

  •          bezpłatne profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie udziału w projekcie,
  •          bezpłatna pomoc eksperta w pisaniu biznesplanu,
  •          bezpłatne szkolenia, które pomogą każdemu rozwinąć skrzydła jako przedsiębiorca,

Kto może wziąć udział? Jak się zgłosić?

Uczestnikiem projektu może być każda osoba w wieku 18-29 lat zamieszkująca (nie jest to równoznaczne z zameldowaniem) i/lub ucząca na Dolnym Śląsku.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w projekcie? Wystarczy się zgłosić. Spiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona. O szczegóły można pytać mailowo: mojafirma@pro4.pl lub telefonicznie: 74/660 64 89. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: pro4.pl/mojafirma

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

maks wtorek, 23.11.2021 22:08
Worto spróbować ;)