komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

sobota, 20 października 2018

Ireny, Kleopatry

Festyn Rodzinny w Centrum Aktywizacji Społecznej w Dzierżoniowie

niedziela, 24.5.2015 14:40 , komentarze: 12 , odsłony: 11265
kategorie artykułu:

24 maja na terenie Centrum Aktywizacji Społecznej odbył się Festyn Rodzinny. Festyn był głównie skierowany do podopiecznych CAS i ich rodzin.

Foto.: Wojciech Bolesta - Doba.pl

 

Wasze komentarze

Kto zaj.bał królika z kapelusza magika?
poniedziałek, 25.05.2015 11:31 autor: Śledczy

wspaniała impreza, mam nadzieję, że za rok będę mogła znowu uczestniczyć w niej z rodziną

Nasze miasto potrzebuje takich inicjatyw oraz ludzi działających by sprawić radość innym
poniedziałek, 25.05.2015 09:34 autor:

dzieciaki fajnie się bawiły. I właśnie takie powinny być imprezy organizowane przez miasto. Wszystko za darmo, magik, konie, dmuchane zamki, bańki, fryzjerka, malowanie twarzy i jedzenie.
W naszym mieście tylko robią imprezy dla bogaczy, podczas których za 3 minuty skakania dziecka na zamku trzeba zapłacić 10 zł, nie wszystkich na to stać!\
Bardzo fajna akcja, z chęcią przyjdę na kolejne festyny i innych też zachęcam.
A cukierki rzucane z okna na piętrze do dzieciaków? taki banalny pomysł a tyle radości!!!
poniedziałek, 25.05.2015 09:28 autor: mama

wspaniała impreza, mam nadzieję, że za rok będę mogła znowu uczestniczyć w niej z rodziną

Nasze miasto potrzebuje takich inicjatyw oraz ludzi działających by sprawić radość innym
poniedziałek, 25.05.2015 09:24 autor:

wspaniała impreza, mam nadzieję, że za rok będę mogła znowu uczestniczyć w niej z rodziną

Nasze miasto potrzebuje takich inicjatyw oraz ludzi działających by sprawić radość innym
poniedziałek, 25.05.2015 09:12 autor:

wspaniała impreza, mam nadzieję, że za rok będę mogła znowu uczestniczyć w niej z rodziną

Nasze miasto potrzebuje takich inicjatyw oraz ludzi działających by sprawić radość innym
poniedziałek, 25.05.2015 09:02 autor:

POWIEM TAK TO BYŁ NAJLEPSZY STWORZONY RUCH ..PANA PIORUNA ...........TO CENTRUM ..
poniedziałek, 25.05.2015 08:02 autor: VV

Moja była szkoła podstawowa. Zostawiłem tam trochę mojego życia.
poniedziałek, 25.05.2015 07:28 autor:

Dzieci zadowolone,radosne i o to chodziło!!! dziękuję organizatorom!
poniedziałek, 25.05.2015 06:54 autor: mama

Co tak CAS się uaktywnił ?
niedziela, 24.05.2015 23:29 autor: a