komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 25 stycznia 2021

Pawła, Miłosza

Blisko 30 zachorowań na COVID-19. Nie żyją dwie osoby!

sobota, 14.11.2020 08:30 , komentarze: 12 , odsłony: 11850
kategorie artykułu:

Prezentujemy sytuację epidemiologiczną w powiecie dzierżoniowskim na dzień 14 listopada.

NOWE:
Ilość nowych zakażonych - 29
Ilość zgonów nowych - 2
Ilość nowych wyzdrowień - 103

W SUMIE
Ilość osób zakażonych - 1949
Ilość zgonów - 33
Ilość ozdrowieńców - 996

AKTUALNIE
Liczba osób w kwarantannie + izolacji - 2145

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

Laboratorium we Wrocławiu nie robi testów dokładnie .Kłamią na moim przykładzie, nie zgadzają się godziny diagnostyki o ponad 7 godzin .Miałem już kwarantannę ,a oni zapomnieli wyniki podpiąć. Miesiąc jestem już w domu bez wychodzenia i jeszcze nie koniec. Jestem pracownikiem i kto mi za to zapłaci Paranoja
niedziela, 15.11.2020 10:46 autor: pracownik

Bill Gates ci zapłaci ! hahahahahahaha
niedziela, 15.11.2020 11:27 autor:

Bardzo wierygodne te dane. Przez cały tydzień zero wyzdrowień, a w każdą sobotę kilkaset. Cud. Dla covidian - raport jest na konkretny dzień, nie na tydzień.
sobota, 14.11.2020 13:37 autor:

racja
niedziela, 15.11.2020 09:34 autor:

WINA TUSKA
sobota, 14.11.2020 16:44 autor: tylko pis

Najlepiej zmniejszyć ilość testów z 70 do 50 tyś i powiedzieć że wirus się zatrzymał. Śmiech na sali z kogo oni robią zebili?
sobota, 14.11.2020 14:13 autor:

Słowacja jako jedyny kraj na świecie przetestowała 75% ludności. Nie badano ludzi testami PCR zalecanymi przez WHO i publikowanymi na co dzień, tylko antygenami ( realna obecność aktywnego wirusa ). Różnice są tak kolosalne i kompromitujące WHO, że można zrozumieć wybór Szwecji która jako jedyna nie uznała testów PCR do walki z wirusem. Z 10% zakażeń w testach PCR, Słowakom wyniki spadły do 1%. Poziom błędu sięgał 90% !!!!. Potwierdzono to, co już wcześniej niemieccy lekarze głosili że testy PCR dają tylko błędne wyniki a konsekwencje będą nieobliczalne nie tylko dla ludzi ale również polityków. Na Słowacji zmienili sposób testowania. Nie wykonują już niewiarygodnych testów PCR, a wprowadzili tylko testy antygenne (realna obecność wirusa). Na 3,625,332 testowanych, pozytywnych tylko 38,359. To 1,06%!!!. W Polsce, gdzie przede wszystkim wykonywane są testy PCR, wynik pozytywny wychodzi średnio w 20%-30% wykonanych testów.
sobota, 14.11.2020 15:41 autor:

dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
7