komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 22 stycznia 2021

Anastazego, Wincentego

Most w Mościsku zamknięty [FOTO]

wtorek, 20.10.2020 19:00 , komentarze: 22 , odsłony: 17733
kategorie artykułu:

W związku z ostatnimi intensywnymi opadami deszczu i podtopieniami, decyzją Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zamknięty został most pomiędzy ulicami Wierzbową i Szkolną w Mościsku. Przebiegał tamtędy objazd drogi powiatowej do drogi wojewódzkiej nr 382 Dzierżoniów - Świdnica. Wszystkich użytkowników ruchu prosimy o korzystanie z objazdu przez Nowiznę.

UG Dzierżoniów

Foto.: DOBA.PL

 

Wasze komentarze

POstKOmuniści od roku 1997 minęło sporo czasu a wy tylko plujecie.
czwartek, 22.10.2020 12:10 autor: pIS

W Mościsku jest prawdziwy dramat...Niedługo będzie objazd ale przez Grodziszcze jak wszystkie mosty padną...bo gdzieś auta tonażowe muszą jeździć. Ale tak to jest jak się wymyśla remont głównego mostu bez sprawdzenia czy droga objazdowa jest bezpieczna...a nie przez w bardzo złym stanie technicznym most jest puszczona.
czwartek, 22.10.2020 09:11 autor: Habereczek

W środę, ponownie rolnicy wyjadą by utrudniać komuś pracę. Może tak w dowód wzajemnej niechęci do rządu ja będę jeździł wam przed nosem podczas żniw, siewów, zbiorów itd. Ciekawe ile cierpliwości w was wtedy będzie. Coś nie pasi to zabierać brony i do Warszawy utrudniać życie Wybranym, a nie zwykłym szarym, płacącym podatki i kupujący produkty rolnicze.
wtorek, 20.10.2020 20:46 autor: Pies Murzyn

Gmina weźcie się w końcu do roboty od lat nic nie robicie, tylko dzięki temu że są mniejsze opady nie doszło do prawdziwej katastrofy, choć i tak wiele domów zalanych!! Zacznijcie od dopływów, rowów!
środa, 21.10.2020 19:41 autor:

Tak właśnie wygląda współpraca z rządem
środa, 21.10.2020 12:42 autor:

Koreański LSEV na strefie
12 przypadków w zakładzie. Ludzie dalej chodzą do pracy. Zagrażają się od siebie, sanepid nie zainteresowany.
środa, 21.10.2020 11:45 autor: NG

Dobry wieczor. Mieszkam 200m od tego mostu ,bylem akurat na spacerku z psem przy moscie, gdy auta przejezdzaly obiekt wydawal gluchy oddzwiek ,wiec postanowilem sie rozejrzec i ku mojemu zaskoczeniu z mostu wisiala betonowa bela dotykajac dna rzeki Piława , przegladajac dalej widzac spękania, natychmiast powiadomilem Panią Sołtys- Mościsko co tez dziekuje za szybka interwencje. Ps. most byl nawet juz obciazony wielokrotnie duzym tirem. To daje do myslenie gdyby....
wtorek, 20.10.2020 19:49 autor: Grzegorz G.

Brawo Ty
wtorek, 20.10.2020 20:08 autor: Xxx

Może uratowałes komuś życie...
wtorek, 20.10.2020 20:49 autor:

A kto tam mieszka pod tym mostem?
środa, 21.10.2020 16:57 autor:

Dzień dobry, a może kiedy most będzie otwarty?
środa, 21.10.2020 12:35 autor: Jak tu sie podpisać długopisem?

Mareczku chodzą słuchy ze ostatnie twoje decyzje bardzo mocno krytykowane są przez pracowników a szczególnie twoja osobista ochrona osoby która jak wynika z oświadczenia majątkowego zamieszczonego na BIP dochody ma wieksze od ciebie
wtorek, 20.10.2020 21:22 autor:

dzisiaj, 12 godz temu
40