komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 5 grudnia 2020

Sabiny, Krystyny

Raport z monitoringu strategii Dzierżoniowa

środa, 16.9.2020 12:17 , komentarze: 13 , odsłony: 3173
kategorie artykułu:

Strategia Zrównoważonego Rozwoju Lokalnego Dzierżoniowa to dokument planistyczny, w którym została określona wizja, misja oraz kierunki rozwoju Dzierżoniowa. Została ona opracowana w 2014 roku, z perspektywą do roku 2020.
W strategii określono główne cele rozwoju Dzierżoniowa:

  • wspieranie sektora małych i średnich przedsiębiorstw;
  • rozwój kreatywnego kapitału ludzkiego (edukacja, profilaktyka, włączenie społeczne, zatrudnienie);
  • rozwój infrastruktury społecznej i poprawa bezpieczeństwa publicznego;
  • rozwój infrastruktury technicznej (w tym ekologicznej i transportowej);
  • podnoszenie atrakcyjności turystycznej Dzierżoniowa;
  • rozwój społeczeństwa cyfrowego, innowacyjności oraz gospodarki opartej na wiedzy;
  • wzmacnianie marki Dzierżoniowa.

Na jakim poziomie realizowane są te cele? Szczegóły w raporcie

 

Wasze komentarze

Piękny marketingowy "bełkot".
niedziela, 20.09.2020 21:23 autor: Prof. HR.

wzmacnianie marki Dzierżoniowa to czyba o to chodzi , że w mieście coraz bardziej śmierdzi !!! Ciekawe jak tam "dochodzenie" narazie s PO KO
środa, 16.09.2020 16:14 autor:

A może jakieś działki dla budownictwa indywidualnego, wiele zamożnych rodzin ucieka z miasta bo po prostu nie mają gdzie zbudować domu dla siebie... korzysta gmina Dzierżoniów, Pieszyce i Bielawa....
czwartek, 17.09.2020 15:44 autor: m

Mam propozycje dla internautow madrali:jak sie na czyms nie znamy ,to sie nie madrzymy!!!
czwartek, 17.09.2020 20:03 autor: Tez madrala/ale sie nie madrzy/!

Więc zamilcz
piątek, 18.09.2020 05:56 autor:

Tania propaganda. Jaką Dzierżoniów ma markę? O czym Darek bredzi? Zarżneliscie jedyną firmę, która była znana w Polsce i mogła być znana w Europie, mówię tu o poprzednikach i środowisku z którego wywodzi się nasz lokalny przywódca, teraz to miasto jest znane z tego że ma Kaufa i Maka. To nie jest żadne osiągnięcie.
środa, 16.09.2020 16:20 autor:

Rozumiem, że opracowujecie Państwo kolejną strategię... Turystyka, historia - baza wiedzy, noclegów i muzeów dla lokalnego obszaru turystycznego gór sowich, wzgórz niemczańsko-strzlińskich aż po masyw Ślęży. Powodzenia!
środa, 16.09.2020 16:59 autor: GotKnowHow

Zapomnieli dodać masowa wycinka drzew i betonowanie każdej wolnej powierzchni użytkowej. Tutaj Dzierżoniów na 5+
środa, 16.09.2020 20:38 autor:

a kiedy remont ulicy Szkolnej , obiecany nam przez burmistrza na 2019r. Już 2020r się kończy , a na Szkolnej remontu ulicy nie widać OBIECANKI BURMISTRZA i na tym koniec .
środa, 16.09.2020 15:00 autor:

I na takie bzdety idą nasze podatki ?
środa, 16.09.2020 14:46 autor:

wczoraj, 20 godz temu
22