komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 17 września 2021

Franciszka, Roberta

Komentarze powyborcze Doba.pl

poniedziałek, 29.6.2020 10:00 , komentarze: 215 , odsłony: 56825
kategorie artykułu:

Redakcja Doba.pl zbiera komentarze lokalnych polityków dotyczące pierwszej tury wyborów prezydenckich 2020.

Damian Gomółka,  wiceprezes Partii Korwin (Konfederacja) okręgu wałbrzyskiego
Wynik pierwszej tury wyborów na prezydenta pokazuje nam, że ciężką pracą, bez pomocy telewizji, można osiągnąć naprawdę dużo. Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji, zdobył ponad 1 300 000 głosów, co plasuje nasze ugrupowanie polityczne na 3 miejscu w Polsce, brawo! W drugiej turze spotkają się reprezentanci duopolu PO – PiS, którzy od lat mamią wyborców obietnicami wyborczymi, o których w czasie swojej kadencji zapominają. 12 lipca wybierzemy nowego prezydenta, ale należy pamiętać, że „trzaśnięcie" czy "dudnięcie" o ziemię spadającego samolotu, w efekcie nie przynosi nam żadnej różnicy. Czas uwolnić nasz kraj od zbędnej biurokracji, podwyższania podatków i rozpowszechnionego socjalizmu. Czas pozwolić ludziom w Polsce pracować i rozwijać się tak, jak oni sami sobie tego życzą, bez wtrącania się urzędników w budowanie i rozwijanie prywatnych przedsiębiorstw. My, jako Konfederacja, nie popieramy żadnego z kandydatów i zalecamy, zarówno Państwu jak i sobie, głosowanie według własnego sumienia. Mimo różnicy w poglądach, gratulujemy obu kandydatom wejścia do 2 tury wyborów.

Jarosław Kresa, wicewojewoda dolnośląski, pełnomocnik powiatowy Prawa i Sprawiedliwości.
Z wyniku pierwszej tury wyborów prezydenckich w powiecie dzierżoniowskim jestem bardzo zadowolony. Prezydent Andrzej Duda otrzymał w naszym powiecie ponad 44 % poparcia czyli ponad 20 tysięcy głosów! To o prawie 6 tysięcy głosów więcej, niż Rafał Trzaskowski. Andrzej Duda zwyciężył w każdej gminie naszego powiatu, również w samym Dzierżoniowie. W dwóch gminach, o szczególnie patriotycznych tradycjach, poparcie dla Prezydenta przekroczyło 50 procent! To naprawdę świetny wynik! W dodatku wynik uzyskany mimo wyglądających na zorganizowane, totalnie antydemokratycznych akcji niszczenia materiałów wyborczych Pana Prezydenta. Widać, że ciężka praca Prezydenta w ciągu mijającej kadencji, jego troska o obywateli, dbałość o poszanowanie polskiej tradycji, a także szczególna społeczna wrażliwość nie idą na marne i są przez Polaków dostrzegane i doceniane. Wszystkim, którzy oddali swój głos na na Andrzeja Dudę serdecznie dziękuję i proszę o jego niezawodne poparcie także w drugiej turze, 12 lipca! O poparcie kandydatury Prezydenta Andrzeja Dudy proszę także tych wszystkich, którzy w minioną niedzielę zagłosowali na innych kandydatów, między innymi wyborców Krzysztofa Bosaka, Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Mirosława Piotrowskiego czy też Marka Jakubiaka. Być może kogoś zaskoczę, ale mam szczerą nadzieję, że dla dobra naszego kraju również część wyborców Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze zagłosuje na Prezydenta Andrzeja Dudę! Przy okazji dziękuję też wszystkim zaangażowanym w kampanię prezydencką Andrzeja Dudy na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Dziękuję i proszę o więcej!

Adam Domagała, Członek Zarządu Powiatu Dzierżoniowskiego i sympatyk Szymona Hołowni
Wynik I tury wyborów prezydenckich dla niektórych może oznaczać, iż tylko partyjny kandydat ma szansę, aby zostać Prezydentem RP. Że walka toczy się dalej między PiS, który wystawił ponownie Andrzeja Dudę a PO, które wystawiło Rafała Trzaskowskiego. Oraz że ten niezależny kandydat, startujący w żółtych barwach, czyli Hołownia przegrał. Nic bardziej mylnego! Otóż Szymon zapowiedział dziś, że utworzy stowarzyszenie na bazie nowego ponad dwumilionowego ruchu społecznego. A może stworzy się nowa, proobywatelska, trzecia co do wielkości partia polityczna? Uważam trochę lirycznie (lecz nie ironicznie), że jeszcze kiedyś - oby niedługo - spoza czarnych i niebieskich chmur wyjdzie słońce i rozjaśni naszą krainę niezależną i pozytywną energią. Naprawdę w to wierzę.

Adam Pajda, Sekretarz Rady Powiatowej SLD w Dzierżoniowie.
Osiągnięty wynik kandydata Lewicy Roberta Biedronia w wyborach na prezydenta RP nie jest wynikiem moich marzeń. Z doświadczenia wiem, że w polityce raz osiąga się dobry wynik, a raz wynik jest mało zadowalający. Ze względu na to jaki osiągnęliśmy wynik wyborczy Lewica jest zawsze razem i walczy o lewicowe wartości pokazując, że Polska może być inna, bardziej sprawiedliwa niż jest obecnie.

Robert Czajkowski, Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej SLD, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego.
Bardzo dziękuję wszystkim działaczom i sympatykom Lewicy, którzy oddali głos na naszego kandydata na Prezydenta RP Roberta Biedronia. Osiągnięty wynik nie oznacza słabości Lewicy.Lewica zawsze trzyma się razem, dążąc do osiągnięcia sprawiedliwości społecznej.

Grzegorz Kosowski, starosta dzierżoniowski.
Komentując pierwszą turę wyborów prezydenckich chcę w pierwszej kolejności podziękować wszystkim mieszkańcom Powiatu Dzierżoniowskiego, którzy wzięli udział w głosowaniu. To bardzo ważne, że tak wielu z nas skorzystało z prawa wyborczego i wzięło udział w święcie demokracji. Za nami pierwsza tura wyborów, po której w szczególności należą się gratulacje za bardzo dobre wyniki uzyskane przez Prezydenta Andrzeja Dudę i Prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Przed nami druga tura wyborów, w której jak pokazują sondaże, trudno będzie przewidzieć kto osiągnie zwycięstwo w walce o prezydenturę. Mam nadzieję, że będziemy świadkami ciekawej, wyważonej, pozbawionej agresji i przede wszystkim merytorycznej kampanii przed kolejnym głosowaniem 12 lipca. Oczywiście już teraz namawiam mieszkańców naszego powiatu do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów.

Monika Wielichowska, poseł na Sejm (PO).
Choć Rafał Trzaskowski zdobył bardzo dobry wynik i będzie walczył w II turze o urząd Prezydenta, nie świętował długo. Nie zwolnił tempa. Jeszcze wczoraj, po krótkim wyborczym wieczorze ruszył w dalszą kampanijną trasę. Przed nami dwa tygodnie intensywnej pracy. Ruszyliśmy do niej z pozytywną energią i wiarą w zwycięstwo. Za każdy głos dziękujemy i prosimy o jeszcze. Wybory pokazały, że 58% Polek i Polaków chce zmiany i nie chce prezydentury Dudy. I to jest dobry punkt wyjścia do dalszej walki i zwycięstwa. Kandydatem zmiany jest Rafał Trzaskowski. Dlatego chcemy rozmawiać z wyborczyniami i wyborcami kandydatów, którzy do drugiej tury nie weszli. Mam nadzieję, że wezmą udział w drugiej turze wyborów, że nie zostaną w domu, że zagłosują za Polską praworządną, otwartą, tolerancyjną i życzliwą. Prezydenturą, która nie będzie dzielić ludzi, która będzie walczyć o to, by Polska była domem dla wszystkich i będzie wszystkich szanować. Bez wyjątku. Aby tak się stało, będziemy wszystkich przekonywać, by oddali głos na Rafała Trzaskowskiego. Trzaskowski będzie prezydentem, który będzie popierał dobre reformy rządu, nie zabierze 500 plus, nie podwyższy wieku emerytalnego, i nie odbierze 13 emerytury. Nie bez kozery o tym mówię, bo te tematy w zupełnie inny sposób są przedstawiane przez rządową, niegdyś publiczną telewizję. Więc warto mówić o faktach. I powtarzać je wielokrotnie. Rafał Trzaskowski jako prezydent będzie walczył o wspólnotę. Będzie walczył o rozmowę. Wspólnoty i rozmowy brakuje nam coraz bardziej. W województwie dolnośląskim, przy dużej frekwencji nieznacznie wygrał Andrzej Duda. Rafał Trzaskowski zanotował poparcie niższe tylko o 2,29 pkt. %. W okręgu wałbrzyskim różnica pomiędzy kandydatami jest nieco większa. Analizując wyniki widać, że wyborcy z mniejszych miejscowości postawili na Andrzeja Dudę. W większych miejscowościach i dużych miastach na Rafała Trzaskowskiego. Ale jeśli przeanalizujemy głosy oddane na całą opozycję - wygrana jest możliwa. Będziemy walczyć o każdy dodatkowy głos, w każdym miejscu. Kampania w drugiej turze powinna opierać się na konkretach. Polki i Polacy powinni wiedzieć jaki jest stan finansów publicznych, jak duży jest deficyt, ile ludzi straciło i straci pracę. Z jakim kryzysem gospodarczym przyjdzie nam się zmagać. Dlatego każdego dnia kampanii Rafał Trzaskowski będzie zapraszał Andrzeja Dudę do debaty, by porozmawiać o rzeczywistych problemach Polek i Polaków. O niewyjaśnionych aferach i wszechobecnej hipokryzji władzy PiS. O tym powinna być kampania i debata. Wynik drugiej tury wyborów pokaże kierunek zmian w Polsce. Dlatego serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wyborach. Do oddania głosu na Rafała Trzaskowskiego. Każdy głos się liczy. Każdy głos ma znaczenie. Nie bądźcie obojętni. To czas decyzji. To Wy decydujecie. Do zobaczenia na wyborach. Koniecznie. „Trza głosować! Trza wgrać” ! Jest to możliwe.

Andrzej Bolisęga, wicestarosta dzierżoniowski (PO).
Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Wysoka frekwencja, walka o każdy głos i mobilizacja przed drugą turą głosowania 12 lipca. Gratuluję wszystkim kandydatom osiągniętego wyniku wyborczego. Pierwsza tura pokazała jednak, że większa część społeczeństwa chce zmiany w pałacu prezydenckim. Poprzez głosowanie wielu Polaków wyraziło chęć budowania państwa, w którym każdy będzie czuł się akceptowany i szanowany. Kraju, w którym zamiast narzucania opinii i światopoglądu, będą rozwiązywane podstawowe problemy Polaków.Przed nami druga tura wyborów. Skorzystajmy ze swojego wyborczego prawa i zagłosujmy za Polską, w której będziemy czuli się po prostu u siebie. Do zobaczenia przy wyborczych urnach w niedzielę 12 lipca!

Aleksander Szwed, senator RP (PiS).
Wynik w pierwszej turze to wielki sukces Prezydenta Andrzeja Dudy. Te pięć lat jego prezydentury zmieniły Polskę na lepsze. Mamy już wyniki z 99,77 proc. obwodów głosowania, które wskazują że wynik Prezydenta Andrzeja Dudy - 43,67 % jest najlepszym wynikiem jakie uzyskał kandydat na prezydenta w pierwszej turze wyborów w XXI wieku. Oczywiście wiemy, że to pierwsza tura i natychmiast przystępujemy do dalszej pracy na rzecz naszego kandydata. Wynik jednak pokazuje to, że Polacy zaufali prezydentowi, który przez pięć lat pokazał jak można dotrzymać słowa i realizować swój program do którego się zobowiązało. Przez te pięć lat, dbając o budżet państwa, wprowadzając wielkie programy prospołeczne, pokazaliśmy jako pierwsza formacja polityczna że program polityczny jest po to żeby go realizować. Wielki wkład tutaj ma przede wszystkim Pan Prezydent Andrzej Duda, który inicjował wiele projektów, jak np. obniżenie wieku emerytalnego, ale też od którego zaczeła się pięć lat temu ta wielka, pozytywna zmiana w naszym kraju. Mnie osobiście cieszy, że również w moim okręgu senackim, tj. powiatach: dzierżoniowskim, kłodzkim i ząbkowickim Prezydent Andrzej Duda wygrywa w I Turze. Dobry wynik sprawia, że z tym większą chęcią przystępujemy do dalszej pracy. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Anna Zalewska, poseł do Parlamentu Europejskiego (PiS).
Znamy już zdecydowaną  większość  wyników z obwodowych komisji wyborczych. Prawie 44% oddanych głosów uzyskał Prezydent RP Andrzej Duda. To powoduje, że z optymizmem może przystąpić do decydującego starcia w II turze. W okręgu wałbrzyskim uzyskane wyniki są bardzo dobre na terenach wiejskich, jednak jeszcze sporo pracy przed nami w ośrodkach miejskich. To właśnie one będą miały decydujący wpływ na ostateczny wynik wyborów. Zachęcam wszystkich do głosowania na Andrzeja Dudę -  prezydenta polskich spraw.

Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa i szef Platformy Obywatelskiej w powiecie dzierżoniowskim.
Jeszcze nie znamy pełnych wyników. Można zauważyć ogromne rozbieżności w poparciu dla dwóch zwycięskich kandydatów między miastami, a gminami wiejskimi oraz między Polską wschodnią i zachodnią. Cieszę się, że będzie druga tura, która wyłoni Prezydenta RP i określi status Polski w Europie na kolejne lata.

Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i poseł okręgu wałbrzyskiego.
- Dwa przemówienia pokazują fundamentalną różnicę pomiędzy Prezydentem @AndrzejDuda a @trzaskowski_. Prezydent mówił o tym co nas łączy, z szacunkiem do wszystkich wyborców. Pan Trzaskowski konfrontacyjnie, krzykliwie, podkreślając podział. Dlatego warto popierać #Duda2020! - czytamy na Twitterze

 

Wasze komentarze

Rzołnieże jeśli nie chcą być w przyszłości zniewazani przez podobnych ptysiewiczów nosząc mu parasolki i oddawanie honorów człowiekowi który wojsko widział w teleranku niech idą do wyborów i powstrzymają pisowców
niedziela, 05.07.2020 12:39 autor:

Stolica Dolnego Śląska serdecznie przywitala dziś kandydata na prezydenta Anżeja Dudę okrzykami :bedziesz siedział,długopis ,cykor i marionetka .Kandydat na prezydenta bardzo zwięźle nakreślił swój program i po około trzech minutach opuścił Rynek.Był owacyjnie żegnany tymi samymi okrzykami przez tysiące zgromadzonych wolnych wrocławian
niedziela, 05.07.2020 00:39 autor: Będzie siedział?!

Prezydent Duda ułaskawił pedofila. Zresztą na wniosek Ziobry.
wtorek, 30.06.2020 23:37 autor:

Na BIP Urzędu Miasta w Dzierżoniowie w zakładce ogłoszenia jest informacja o nowopowołanym prezesie miejskiej spółki energetycznej. Rada Nadzorcza w składzie Janusz Podwiński, Ryszard Brzeski (sekretarz gminy Dzierżoniów) i Andrzej Bronowicki (prezes WIK) powołała na okres 5 lat prezesem Pana... Tomasza SMOLARZA!

I to są zwyczajne jaja lokalnych Platformersów. Kpiny z mieszkańców. Klika zawsze zadba o swoich.
poniedziałek, 29.06.2020 22:55 autor:

Jarosław Podwiński*
poniedziałek, 29.06.2020 22:59 autor:

Hańba, honoru nie mają! Smolarz z PO
poniedziałek, 29.06.2020 23:04 autor:

No i co z tego ? A miał być z PiS ?
poniedziałek, 29.06.2020 23:14 autor:

Jakby był ktoś z pis, to by kradł.
poniedziałek, 29.06.2020 23:15 autor:

Jak Kucharskiemu nie wstyd?
wtorek, 30.06.2020 10:50 autor:

Duda ułaskawia pedofilów !!! No...NIE !!!!! NIGDY dla takiego człowieka (?) !!!!
środa, 01.07.2020 12:02 autor:

nie to nie ON! to długopis jakoś tak sam ...
piątek, 03.07.2020 22:45 autor: te długo

Panie Kucharski zdejmij pan banery z Trzaskowskim ze swojego płotu k.domu na ul.Jesionowej bo to wstyd takiego prezydenta zawieszać
poniedziałek, 29.06.2020 13:56 autor:

Wstyd to głosować na dudę pośmiewisko.
poniedziałek, 29.06.2020 21:48 autor:

Dokładnie wstyd...
środa, 01.07.2020 10:11 autor:

Pani, albo Panie zajmij się swoim płotem...
poniedziałek, 29.06.2020 17:35 autor:

jestem w takim wieku że musze zapieprzać na wszystkich na rolników na krusie na patolstwo które lubi uprawiać sex bez zabezpieczenia oni dostają moje nasze pieniądze ceny rosną onisą na czysto a my do tyłu z pieniedzmi
wtorek, 30.06.2020 20:32 autor:

zauważyłem że w wyborcach pisu jest mnóstwo agresji nawet staruszkowie są bardzo agresywni co widać na codzien i w telewizji
wtorek, 30.06.2020 20:15 autor:

zasówam 25 lat codziennie rano do pracy, pani na krusie całe życie siedzi w domu nic nie robiąc bedzie emeryturka niesplamiła sie uczciwą pracą żyje 100 razy dostatniej robotnik przy tych zarobkach i przy tych cenach nigdy jej niedorówna gdzie logika
wtorek, 30.06.2020 20:37 autor:

Pan prezydent podczas przemowy wzoruje się chyba na Panu Musolinim bardzo zbliżona gestykulacja i mimika twarzy
wtorek, 30.06.2020 21:03 autor:

W Uciechowie na ul Wylotowej pozrywano z prywatnej posesji plakaty Trzaskowskiego chamstwo i wstyd dla mieszkanców ulicy wylotowej i dla sołtysa sołtys powinien na swój koszt zawiesić nowy straszna agresja ludzie wywieszający plakaty zagrorzeni czy ta agresja nie przypomina pewnej agresji z przed lat
wtorek, 30.06.2020 20:21 autor:

Ot, elektorat pis.
wtorek, 30.06.2020 20:29 autor:

Genialnym posunięciem Kaczora był program 500 plus.Teraz choćby się waliło , paliło , afera goniła aferę , choćby latali samolotami po bułki , wyrywali małolaty , wciągali koks w tvp info na oczach widzów , NIKOGO to nie obchodzi. NIKOGO.
wtorek, 30.06.2020 20:28 autor:

Wieś, emeryci i ludzie po podstawówce wybierają prezydenta w nowoczesnym kraju ? Oczywiście z całym szacunkiem dla w/w środowisk ale...
wtorek, 30.06.2020 20:09 autor:

Zastanówcie się nad tym : Polacy w Wlk. Brytanii w I turze wybrali Trzaskowskiego : 47,89%, potem Hołownia 18,63% a Dudę poparło 15,09%. 20 tys. głosów nie dotarło na czas. To ci, którzy wyjechali i wcale nie chcą wrócić do PiSu. Dlaczego ?
wtorek, 30.06.2020 18:28 autor:

Duda to pisowski oszust. Was nie jest mi szkoda. Szkoda mi Polski.
Daliście się Państwo oszukać, z ogromną szkodą dla naszego kraju. Szkoda, że nie chcecie tego oszustwa widzieć. Za 500+ ... warto stracić szansę na oderwanie się od PRLu i bycie nowoczesnym i bogatym państwem ? Naprawdę warto ? Żal i szkoda. Ech....
wtorek, 30.06.2020 18:18 autor:

Coś Duda zamilkł o katastrofie smoleńskiej. Przejadło się ? Co ? Już po śledztwie Maciarewicza ?
wtorek, 30.06.2020 18:14 autor:

Którą łąkę wybierze głupia owca ? Tam gdzie jest trawa. I koniec myślenia.
wtorek, 30.06.2020 16:26 autor:

''aby uczynić z ludzi niewolników trzeba dać im pieniądze , których nie zarobili ''
wtorek, 30.06.2020 09:00 autor:

Chyba się p.Dworczykowi bieguny przestawiły. To właśnie p. Duda podkreślał i podkreśla nadal to co Polaków dzieli. W każdej swej wypowiedzi dzieli Polaków na tych lepszych i gorszych, prawdziwych i nie prawdziwych Polaków , patriotów i nie patriotów. Co prawda nie cytuje klasycznych wypowiedzi swego guru z Żoliborza o mordach i hołocie ale wypowiada się w tej konwencji. Chyba p.Dworczyk pomylił tytuły i autorów wypowiedzi. Ale apologeci PIS-u tak mają.W zaparte, wbrew faktom.
wtorek, 30.06.2020 07:27 autor: wyborca

a gdzie komentarz kogoś z Konfederacji???
wtorek, 30.06.2020 09:07 autor: Konfa

Czas już aby osoby na stanowiska publiczne poddawane były badaniom na obecność środków odurzających.
wtorek, 30.06.2020 07:30 autor: KOtański

I ponownie doba.pl kasuje niewygodne dla opozycji komentarze, a zostawia te szydzące z wyborców Andrzeja Dudy. Chyba cenzorzy tego portaliku brali lekcje u Michnika? Już Trybuna Ludu była chyba bardziej obiektywna.
wtorek, 30.06.2020 05:43 autor:

w Bytomiu doszło do fałszowania kart wyborczych na nie korzyść kandydat opozycji Rafała Trzaskowskiego. Po zamknięciu lokalu wyborczego, podczas liczenia głosów jeden z członków komisji wyborczej zauważył jak jego kolega fałszuje karty wyborcze. Polegać to miało na tym, że na kartach gdzie postawiony był X przy nazwisku Trzaskowskiego, pan z komisji wyborczej dostawiał kolejny znak X obok nazwiska innego kandydat, najczęściej Stanisława Żółtka. Tak zakreślona karta do głosowania traktowana była jako nieważna.
poniedziałek, 29.06.2020 18:39 autor: Tak się fałszuje wybory

Z tym szacunkiem prezydenta A. Dudy do wszystkich wyborców to się p. Dworczyk zagalopował. Podziały jak i brak szacunku do oponentów zafundowała nam pana partia , pańscy partyjni koledzy a pana partyjny pryncypał sam określił wasze towarzystwo mówiąc " my jesteśmy takie pany". Inwektywy rzucane publicznie przez pana kolegów partyjnych też do rzadkości nie należały a "super" obecny prezydent w swoich wystąpieniach wiele razy odmawiał ludziom innych opcji politycznych polskości i patriotyzmu. Co do krzyków, konfrontacyjnych wypowiedzi i podziałów radzę przejrzeć wystąpienia prezydenta te najświeższe i te wcześniejsze bo tutaj się pan Dworczyk ośmiesza licząc na zaburzenia pamięci Polaków.
poniedziałek, 29.06.2020 11:50 autor:

Pisowcy, namierzcie Adriana, bo udaje że nic nie wie o debacie w czwartek ! Czwartek 19.25 !
poniedziałek, 29.06.2020 22:00 autor: wujek Witek

A co się będzie działo,gdy nagle zabraknie pieniędzy na realizację obietnic,na emerytury,na dotowanie deficytowych kopalń,na spłatę finansowych zobowiązan ministra zdrowia wobec różnych szemranych biznesmenów,wobec Poczty Polskiej etc,etc.Utrzymanie Kancelarii Dudy kosztowało podatnika blisko 1mld,a rozbite limuzyny.......
poniedziałek, 29.06.2020 23:08 autor: podatnik

Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa i szef Platformy Obywatelskiej w powiecie dzierżoniowskim, czyli post komuna diorowska i pseudo lewica w powiecie mocno się trzyma.
poniedziałek, 29.06.2020 10:49 autor:

dokładnie tak jest
poniedziałek, 29.06.2020 15:00 autor:

Panie Ministrze Dworczyk - proszę zobacz sesje z dn 26 czerwca 2020 Rady Miejskiej w Niemczy . Pana kolega z PiS Weglowski jak potrafi nie krzyczeć ale drzeć się a Pan mówi o kulturze wstyd Panie Ministrze. Pana Kolega z PiS Weglowski nie dostał poraz kolejny wotum zaufania i absolutorium .
poniedziałek, 29.06.2020 16:50 autor:

Trzeba poczekać - inflacja i wzrost cen zadziała. Niedługo nie będą mieli na spłatę kredytów. Po prostu przestaną spłacać I zaczną się domagać od pisu, żeby „coś dał”. A potem już pójdzie z górki.
Niestety tak musi się stać, żeby w końcu dotarło.
poniedziałek, 29.06.2020 21:47 autor:

Panie Domagała, a ja mam nadzieję że nadejdzie dzień kiedy odejdzie pan z polityki i wtedy też świat zrobi się piękniejszy
poniedziałek, 29.06.2020 21:00 autor:

Mam nadzieję że Andrzej jak mężczyzna stawi się do debaty twarzą w twarz i nie trzeba go będzie gonić po całej Polsce ! Ale sam, bez suflerów i posła bez trybu!
poniedziałek, 29.06.2020 15:02 autor: wujek Witek

Andrzej nie uciekaj ! Stawaj do debaty jak facet!
poniedziałek, 29.06.2020 19:44 autor: autorek

Aaaanddddrzejjj nie uciekaj ! Czekamy w czwarteeeek !
poniedziałek, 29.06.2020 21:22 autor: Góral

Czy poseł donosiciel jedzie już z plecakiem pieniędzy do Pana Bosaka? Bo tylko to potrafią!
poniedziałek, 29.06.2020 13:59 autor: Góral

Pojedzie Dworczyk ,tylko on ma zdolności do przekupywania.
poniedziałek, 29.06.2020 21:20 autor: Bielawianka

Biedny ludu robotniczy,biednys bo glupis.Czy Andrew Dopha,czy szczfany Rafcio z kumplami,nic nie zmieni waszej szarej egzystencji.Bedziecie sie budzic jak zawsze na kacu i biegnac do roboty,popierdywac wczorajsza kielbasa ze grila,zapijana piwopodobnym napojem z Biedry.Jestescie glupi...,dlatego tez biedni!Nic i nikt tego nie zmieni. Jestescie wyrobnikami,macie odjeb...panszczyzne.Oddajcie Bogu, co boskie, a cesarzowi, co cesarskie.Znacie TO?Ktos idiotami musi wladac.Wiec zamknijcie japagi i do ROBOTY!
poniedziałek, 29.06.2020 15:13 autor: 18-latek

18-letni,a tak marudzi !
poniedziałek, 29.06.2020 17:58 autor:


dokladnie Tragedia to byla wczesniej
poniedziałek, 29.06.2020 16:32 autor:


Dlaczego na dobie nie ma nic o zrywaniu plakatów Prezydenta Dudy przez strażników miejskich w Wałbrzychu. Działali na polecenie Szełemeja z PO?
poniedziałek, 29.06.2020 19:26 autor:

POpaprancy Nie Wiecie Co Mówicie 58% Polaków Nie Chce Dudy 78% Nie Chce Trzaskowskiego Tego Już Nie Mówicie Dalej Kłamcie
poniedziałek, 29.06.2020 15:02 autor: Olejnik

Jak już pozbędziecie się opozycji, wypędzicie wszystkich... to kto będzie utrzymywał te wasze dzieci ?
poniedziałek, 29.06.2020 19:06 autor:

Czy mógłby mi ktoś napisać czy basen odkryty na OSIRZE jest już otwarty?
DZIĘKUJĘ
poniedziałek, 29.06.2020 18:32 autor:

W Bielawie odkryty basen tak
poniedziałek, 29.06.2020 18:36 autor: Autor

Dach zerwało?
poniedziałek, 29.06.2020 19:06 autor:

Chodzi mi o basen odkryty w Dzierżoniowie czy jest już otwarty?
poniedziałek, 29.06.2020 18:45 autor:

Nie popieram polityki socjalnej PiSu ani bezczelnej manipulacji mediami, ale przemówienie Trzaskowskiego z ryczącym Budką za plecami mocno zachwiało moją wiarą że coś może być inaczej w tym kraju. Wielka szkoda, druga tura to już chyba tylko formalność....
poniedziałek, 29.06.2020 10:57 autor:

Popieram w całości
poniedziałek, 29.06.2020 14:27 autor:

I mamy powtórkę z rozrywki. Ujadanie zwolenników opozycji niesie się w eterze masowo. Zamiast naciskać na swoich kandydatów, żeby się zajęli programem a nie szczuciem, to tylko marudzą i wyzywają ludzi o innych od swoich poglądach politycznych. Tak zachowują się zwykłe buraki.
poniedziałek, 29.06.2020 15:15 autor:

no i nic sie nie zmieni dalej tylko na gorsze powodzenia bedziecie teraz chodzic w maseczkach do konca zycia
teraz sie zacznie dopiero
poniedziałek, 29.06.2020 15:27 autor:

Peło, to już jest wasz koniec.
poniedziałek, 29.06.2020 14:45 autor: Podpis

Dlaczego pierwszej damy i córki nie ma z Andrzejem? Bo się go wstydzą!!!
poniedziałek, 29.06.2020 14:58 autor: Ania

Jak Pan Duda taki patriota to dlaczego jego corka wyjechala do Anglii.
poniedziałek, 29.06.2020 10:43 autor:

Tam pracuje i tam głosowała.
poniedziałek, 29.06.2020 12:17 autor: kf

Nieroby z PO tylko dla siebie,nic dla ludzi! Kiciarze
poniedziałek, 29.06.2020 14:42 autor:

Tylko Andrzej Duda, bezczelnie podszywac się pod program innych to tylko po potrafi .obiecanki to były .. i się okazało co zrobione zostało za osiem lat
poniedziałek, 29.06.2020 14:31 autor: Kasia

GUS, woj. podkarpackie:,Wydatki na regulację rzek:
2015: 6,9 mln zł
2016: 3,4 mln zł
2017: 0,7 mln zł
2018: 0,8 mln zł

Spadek o ok 90%. To jest siła durnowatej pisiej propagandy versus twarde dane!
poniedziałek, 29.06.2020 12:28 autor: anty z zasady

Pa
poniedziałek, 29.06.2020 13:53 autor:

do smutno @ A Ty jaki???
poniedziałek, 29.06.2020 13:43 autor: zadowolona

Pan Kucharski z bezpartyjnego zrobil sie partyjny!!! Dobrze wiedziec na kogo nie głosować i dlaczego pewnych prac nie wykonuje.
poniedziałek, 29.06.2020 12:49 autor: Gość

Wyborca PiSu to taki dziwny typ człowieka, który wierzy w opowieści typu: jak to PO i PSL kradło, a gdy PiS - nawet specjalnie tego nie ukrywając, robi potężne przekręty ( np. sprawa wież Kaczyńskiego, zakup maseczek i respiratorów, wyprzedaż za grosze tuż przed ogłoszeniem epidemii maseczek z rezerw państwowych, które później szpitalom sprzedano za 10. krotnie wyższą cenę, worki na wybory po 100zł. sztuka, kradzież odzieży z PCK...itd) zupełnie im to nie przeszkadza. Okropnie marnym jesteśmy narodem .Nie przeszkadza nam złodziejstwo, byle z tego złodziejskiego łupu coś skapnęło również dla nas. I trzeba w PISowi przyznać, że wykorzystuje do bólu tą naszą narodową cechę.
poniedziałek, 29.06.2020 11:09 autor: WJ

Dokładnie tak.
poniedziałek, 29.06.2020 11:34 autor: Obserwator

Like!
poniedziałek, 29.06.2020 11:42 autor: Autor

To aż tyle nierobów w Polsce mamy
poniedziałek, 29.06.2020 12:35 autor:

Co wybory to zaklinanie rzeczywistosci i te gadki ze to jeszcze nie teraz ale powrot PO jest tuż tuż i tylko cierpliwosci trzeba.
Ludzie ocknijcie sie.
To sie nie wroci bo doszliscie do momentu w ktorym mysleliscie ze juz nikt nic wam nie zrobi wiec mozna wszystko.
No zemscilo sie.. Sorry... Pycha kroczy przed upadkiem.
Nie macie ani ludzi ani pomysłów ani absolutnie nic.
Lecicie na oparach od 2015 roku
poniedziałek, 29.06.2020 12:17 autor:

Skończy się kasa,czar miłóści do PiS-u pryśnie!Już za kilka miesiecy!!!!Czekam z utęsknieniem na te tłumaczenia,że niby to opozycja nie pozwala drukować banknotów!
poniedziałek, 29.06.2020 11:24 autor: autorka

Porażka Kucharskiego na całego! Duda wygrał w Dzierżoniowie a to świadczy jak bardzo stracił obecny burmistrz na wiarygodności. Zła polityka kadrowa, otoczenie się bufonami, których społeczeństwo nie toleruje potwierdziły, że albo się pan burmistrz obudzi albo pożegna z urzędem za 3 lata
poniedziałek, 29.06.2020 11:04 autor:

Niestety to smutna prawda
poniedziałek, 29.06.2020 11:59 autor:

Czekamy na opinię POlisengi.
poniedziałek, 29.06.2020 11:40 autor: Mareczek

Ostatnie dni Dudy jako prezydenta.
poniedziałek, 29.06.2020 11:37 autor: wyborca

żyłka wam pęknie po wyborach PO-wcy ha ha
poniedziałek, 29.06.2020 11:15 autor:

Co Ci ludzie widza w tym PIS-IE ?
poniedziałek, 29.06.2020 10:22 autor: ojtam

ojtam.-A co widzą w Tobie?
poniedziałek, 29.06.2020 12:20 autor: kf

Dworczyk to taki przy*upas, że aż boli.
poniedziałek, 29.06.2020 10:19 autor: Smutno

Kiedy Dworczyk powie ,że mamy już blisko 200 mld deficytu?Przecież budżet państwa się sypie.Poparcie dla Dudy jest wprost proporcjonalne do wieku i wyksztalcenia.Im wyborca starszy,im mniej wykształcony tym wieksze zuroczenie Dudą i PiSem.Jak będą pisowcy tłumaczyć,gdy kasa się skończy?Winą Tuska i obstrukcją Senatu.A może winna będzie ideologia LGBT i seksualizacja dzieci?
poniedziałek, 29.06.2020 10:29 autor: wyborca

wyborco.-Marudzisz!
poniedziałek, 29.06.2020 12:44 autor:

twitter.com/i/status/1277498245875470338
poniedziałek, 29.06.2020 10:31 autor:

czwartek, 29.7.2021 11:23
42
środa, 7.7.2021 09:00
91
czwartek, 1.7.2021 08:00
12
czwartek, 17.6.2021 14:00
111
piątek, 28.5.2021 17:05
6
sobota, 1.5.2021 14:02
4
wtorek, 23.2.2021 13:00
10
środa, 27.1.2021 12:00
58
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS