komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 11 lipca 2020

Olgi, Kaliny

Młody mężczyzna z Bielawy zarażony koronawirusem!

środa, 20.5.2020 12:45 , komentarze: 45 , odsłony: 20741
kategorie artykułu:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dzierżoniowie poinformowała, że na terenie powiatu dzierżoniowskiego mamy kolejny przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Zakażonym jest młody mężczyzna z Bielawy.

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie dzierżoniowskim na dzień 20 maja godz. 12:30.

- Nadzór epidemiologiczny: 36 osoby - osoby zdrowe, z dalszego kontaktu, które prowadzą samokontrolę stanu zdrowia i objawów

- Liczba osób w kwarantannie:  131

- Liczba osób zakażonych (z wynikiem +): 43
* w tym - 5 hospitalizowanych
* 15 ozdrowieńców (kolejny ozdrowieniec to mężczyzna w średnim wieku z gm.Pieszyce)

Nowe zakażenia: 1 osoba - młody mężczyzna z gm. Bielawa

Liczba testów wykonanych mieszkańcom powiatu:

- na zlecenie PSSE: 293

- na zlecenie samorządów: 151

- na zlecenie Szpitala Powiatowego 57

Źródło: PSSE Dzierżoniów

 

Wasze komentarze

malolat zarazony a rodzinka lazi po miescie i roznosza ****a
środa, 20.05.2020 22:05 autor:

500 wykonanych testów na 100 tys. mieszkańców powiatu i okolic w przeciągu 2 miesięcy? Koń by się uśmiał, miarodajność zerowa.
środa, 20.05.2020 15:43 autor: Tytanowy Janusz

W punkt
poniedziałek, 01.06.2020 08:54 autor:

Chorych jest znacznie wiecej, tylko nie robi sie testow. Dlatego uwazajcie na siebie
czwartek, 21.05.2020 00:31 autor:

Dokładnie
poniedziałek, 01.06.2020 08:49 autor:

Dajcie już spokój z tym śmiesznym koronawirusem.
Jednia wielka światowa ściema mająca na celu sprawdzenie jak można manipulować społeczeństwem na światową skalę. Okazuje się, ze można.
Komuś bardzo wpływowemu lub wpływowym ludziom (np B. Gates) zależało na tej pandemii aby tak rozdmuchać medialnie na cały świat.
Wirus jak każdy inny szybko się przenosi ale liczba ofiar do niego jest mocno nakręcana.
10 x wiećej ginie ludzi na nowotwory i w wypadkach samochodowych a nawe na zwykłą grypę.
Wystarczyło chronić starsze osoby aby zadbały o swoje bezpieczeństwo (maseczki, rekąwiczki częste mysie rąk) ludzie w średnim wieku mogli normalnie funkcjonować pracować i napędzać koniukturę.
Dlatego piszę, że komuś wpływowemu na tym zależało i udało mu się.
Jaki wirus ? Czy ktoś z Was znajomych miał wirusa , ktoś zmarł na to? U mnie w Polsce nikogo nie znam nawet w Anglii , we Włoszech i w Anglii nikt ze znajomych nie był zarażony i nikt nie zmarł.
ŚCIEMA GLOBALNA ŚCIEMA DECYDENTÓW !
czwartek, 21.05.2020 11:15 autor: Adam

Rysiu,Krzysiu,Stasiu! Jeśli Twoja matka,ojciec zmarli śmiercią naturalną, to i tak wpiszą Ci w kartę zgonu korona dzikus ,korona galjak,czy korona tyfus... czy co tam będą kazali odgórnie.
sobota, 23.05.2020 22:32 autor: Takie życie ;-(

chcialem poruszyc temat caritas na miescie odbywa sie chandel produktami ze znaczkiem critas ludzie ktozy tam pracuja kradna towar i chandluja co wy na to powiecie
środa, 20.05.2020 22:43 autor:

100% prawda
środa, 20.05.2020 22:47 autor:

Chandluja?
czwartek, 21.05.2020 06:27 autor: kf

chandluja wszwdzie jest zlodziejstwo
piątek, 22.05.2020 15:55 autor:

Czytam te dane i się zastanawiam, nie widzę,że ktoś zmarł w powiecie a w tv jakiś czas temu podawali,że zmarł pacjent z powiatu Pieszyckiego. pomijam to,że zamiast podać z Pieszyc podali z powiatu pieszyckiego a tutaj nie podają ofiar śmiertelnych, hhmmm i w co tu wierzyć?
czwartek, 21.05.2020 23:21 autor: jamieszkaniec

Chodzi o tą Bielawę koło Jodłownika?
środa, 20.05.2020 16:51 autor: Luki

Nie badzcie smieszni i zalosni ,z tym wirusem kpina a czesc z was i tak sra w majty
środa, 20.05.2020 18:11 autor:

Ooo kolejny foliarz
Pajac
czwartek, 21.05.2020 18:15 autor:

A tu chcą otwierać żłobki przedszkole i inne placówki publiczne, kto poniesie konsekwencje jak zostanie zarażon personel .
środa, 20.05.2020 23:08 autor: B......

Z chęcią zarazę się na ochotnika
środa, 20.05.2020 22:29 autor: Rot

Młody tzn ile ma lat ?? 12 ? 15 ? 19? 25? W jakim jest stanie? Co z ludźmi z jego otoczenia? Objęci są kwarantanną?
środa, 20.05.2020 18:17 autor:

Szanowna Pani Dyrektor Sanepidu prosimy o więcej szczegułów odnośnie zakażeń nie chodzi tu o imię i nazwisko tylko źrudło zarażenia i zabezpieczenie osób z kontaktu.Dlaczego testujemy tak mało mieszkańców powiatu dlaczego nie zabiegacie o testy przesiewowe Prosimy o to.Mieszkańcy powiatu.
środa, 20.05.2020 17:05 autor: Mieszkańcy powiatu

Super w końcu coś się dzieje w Bielawie
środa, 20.05.2020 17:54 autor:

Czy ktoś wie COŚ więcej na temat nowego zarażenia?Doba się u nas nie rozpisuje.Może jakaś wzmianka o ognisku zakażenia ten mężczyzna pracuje,a ludzie z kontaktu objęci kwarantanną?Szanowna Dobo może więcej informacji.
środa, 20.05.2020 16:58 autor: