komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 25 czerwca 2021

Lucji, Wilhelma

"Ważna i potrzebna decyzja władz Platformy Obywatelskiej"

piątek, 15.5.2020 17:00 , komentarze: 296 , odsłony: 47710
kategorie artykułu:

- Nie będę brała udziału w tych wyborach. W Polsce są dwa bezpieczniki, które mogą zatrzymać złe działania. Jedną jest Senat, drugą to nasze samorządy. I kiedy rządzący wpadli na szatański pomysł, żeby wybory robić w środku pandemii, nie licząc się ze zdrowiem osób, które w tych wyborach miałyby wziąć udział, ale także tych, które miałyby je organizować, a także chcieli je zrobić niezgodnie: z prawem, z konstytucją, z zasadami państwa demokratycznego, nie mogłam milczeć, musiałam to głośno powiedzieć. I gdyby nie mój mocny głos i mówienie o bojkocie, te wybory w maju pewnie by się odbyły, a tak zauważono to, ludzie zaczęli o tym mówić, Kaczyński się zatrzymał, Senat i samorządowcy spowodowali, że mamy szansę na wolne i demokratyczne wybory - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska, która 4 maja gościła w powiecie dzierżoniowskim. Czytaj: Konferencja kandydatki na prezydenta RP w Dzierżoniowie [ZOBACZ WIDEO] i Kandydatka na prezydenta RP z wizytą u strażaków w Piskorzowie [ZOBACZ WIDEO].

15 maja wicemarszałek Sejmu zrezygnowała z kandydowania na urząd prezydenta RP. Decyzją zarządu Platformy Obywatelskiej nowym kandydatem w wyścigu o prezydenturę został Rafał Trzaskowski.

- Idę się bić o Polskę, która będzie silna. Idę się bić o państwo w którym wyciąga się wnioski z błędów III RP, ale nie depcze się wszystkiego, co przez te trzydzieści lat udało się nam wspólnie osiągnąć. Idę walczyć o państwo, w którym samorządy są silne, bo to samorządy są blisko obywateli - mówił prezydent Warszawy podczas konferencji prasowej.

Politycy związani z Platformą Obywatelską pełnią funkcję włodarzy gmin: w Dzierżoniowie, gminie wiejskiej Dzierżoniów, Pieszycach, a także stanowią władze powiatu dzierżoniowskiego. Zapytaliśmy przewodniczącego lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej, jak ocenia dzisiejsze decyzję zarządu partii.

 - Jako przewodniczący struktur powiatowych, uważam za ważną i potrzebną decyzję władz Platformy Obywatelskiej związaną ze zmianą kandydata na prezydenta RP. Sytuacja w kraju jest bardzo zmienna, więc patrząc na uwarunkowania polityczno-gospodarcze i epidemiologiczne Rafał Trzaskowski jest najlepszym kandydatem na prezydenta RP w tym czasie. Bardzo dziękuję Małgorzacie Kidawie-Błońskiej za wspaniałą pracę dla Polski. Oczywiście struktury PO i Koalicji Obywatelskiej w powiecie dzierżoniowskim zrobią najlepszą kampanię wyborczą. Doprowadzimy do zwycięstwa w tych wyborach naszego kandydata - mówi Doba.pl Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa i szef powiatowych struktur PO.

Najnowszy sondaż prezydencki dla "Faktów" TVN i TVN24 wskazuje, że Rafał Trzaskowski może liczyć na poparcie 11 procent badanych. Na prowadzeniu jest Andrzej Duda z wynikiem 51 procent. Drugie miejsce przypada Szymonowi Hołowni, na którego zagłosowałoby 17 procent respondentów. Natomiast Władysława Kosiniaka-Kamysza wskazuje 6 procent ankietowanych, a Krzysztofa Bosaka 5 procent. Przedstawiciel Lewicy Robert Biedroń może liczyć na 3 procent głosów. Jeden procent uzyskał Marek Jakubiak. W przypadku reszty kandydatów zanotowano 0%.

 

Wasze komentarze

pośmiewisko
sobota, 23.05.2020 22:12 autor:

Jak to szef powiatowych struktur? A ja myślałem, że ponadpartyjny burmistrz! Wygramy te wybory, a później pójdę do PiS po kasę na stadion. Nie wygracie. A teraz do roboty ściągać banery, bo wstyd. Teraz: decyzja dobra i potrzebn. A 2 tygodnie temu: najlepsza kandydatka na świecie. Dario jak Pinokio :)
piątek, 15.05.2020 21:14 autor:



Co takiego zrobił?
sobota, 16.05.2020 21:11 autor:


Trzaskowski nadaje się na prezydenta jak żelazko na spadochron.
czwartek, 21.05.2020 19:18 autor: Kandydat na kandydata

Kaczor straszy LGBT więc po co wprowadził geja i narkomana do Sądu Najwyższego? Wiedźminko, wytłumacz, jesteś bliżej sprawiedliwych inaczej.
poniedziałek, 18.05.2020 00:38 autor: wujek Witek


W Polsce panuje patologiczny ustrój gdzie zwykły poseł rządzi krajem siedząc na Nowogrodzkiej a premier, prezydent, marszałek, szef trybunału itd. latają do niego na wezwanie - oto bantustan zwany "demokracja polska".
poniedziałek, 18.05.2020 21:54 autor: autor

Facet po 70-tce bez kobiety, jeżeli nie jest wdowcem, jest albo psychopatą albo nieudacznikiem. J.K ma obie te cechy.
wtorek, 19.05.2020 00:11 autor: autor

10/10 :-)
wtorek, 19.05.2020 10:03 autor: Tomaszek

Ludzie, to juz przechodzi ludzkie granice głuPOty.Ten niby lepszy od Kidawy Trzaskowski wyzywa na pojedynek urzedujacego obecnie Prezydenta - Andrzeja Dudę na pojedynek w Polsce- kto z nich zna lepiej j. angielski? On jest naprawdę zdrowo trzasniety. I to miłaby byc polski prezydent? Juz Warszawa ma go dość, bo ja zapachnił fekaliami , teraz chce rozliczać dziennikarzy, nie wie ile i dla ilu przedsiębiorców w Warszawie pomógł z krajowego wsparcia tarcza antykryzysowa. Może to było 60 tys a trzeba pomóc 600 tys.
środa, 20.05.2020 16:55 autor: trzasnięty z lekka

Mam wielką nadzieję, że wygra Andrzej Duda, najlepszy Prezydent. Bóg czuwa nad Polska, ufajmy, że tak jest. Strach pomyśleć, co stałoby się z naszym krajem, gdyby Duda nie wygrał.
wtorek, 19.05.2020 23:47 autor: Zagłosuję na Andrzeja Dudę

Trzaskowski Dudzie to może ale skoczyc
środa, 20.05.2020 09:53 autor:

Troll skacze od rana, hahaha
środa, 20.05.2020 11:56 autor: Autor

Trzaskowski wygra
poniedziałek, 18.05.2020 22:17 autor: na fujarce

na fujarce
wtorek, 19.05.2020 22:50 autor:

Rządowe jełopy wydały miliony złotych na bezużyteczne maseczki. Słuszną linię ma nasza władza. Jak tylko zobaczyłem Sasina na lotnisku, wiedziałem że to będzie katastrofa./nie mylić z 10.04.2010/
wtorek, 19.05.2020 09:14 autor: Autor

Wymachiwało POKO konstytucja!!!!
Oto jak przestrzegają prawa
'„Zbieramy do piątku tylko po znajomych i rodzinie. Teraz do rejestracji komitetu, a potem 10 tys. do rejestracji kandydata” – czytamy w mailu, który rozsyłała Grażyna Orzechowska-Mikulska, zastępca burmistrza dzielnicy Wola. Zbieranie podpisów w tym momencie jest niezgodne z prawem, ponieważ nie zostały jeszcze rozpisane wybory. :)
poniedziałek, 18.05.2020 22:28 autor: wstyd tego nie wiedzieć

Czytając wpisy tego szaleńca poniżej już chyba wiecie że nie czeka nas nic dobrego.,..
niedziela, 17.05.2020 22:42 autor: autor

Bo pisze prawdę to szaleniec ???????????
niedziela, 17.05.2020 23:18 autor: Wiedżmin - k



Stanisław Piotrowicz na spotkaniu wyborczym " wiemy , że przekaz TVP INFO może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców. To przesłanie dla pisiego szalonego trolla na tym forum :-)
poniedziałek, 18.05.2020 15:29 autor: Autor

Trafic to mozesz ale głową w mur
poniedziałek, 18.05.2020 16:05 autor:

Jako patriota wyklęty używaj polskich znaków !!!
poniedziałek, 18.05.2020 16:48 autor: Autor

pogonic tą platformę bo tylko wstyd przynosi
poniedziałek, 18.05.2020 15:19 autor: bolek

I już nie będzie śmiercionośnych list poparcia dla kandydata, dziwne, prawdziwa dbałość o swoich wyborców
poniedziałek, 18.05.2020 12:53 autor: ob

Admin już posprzątał i nakierował na jedyną POprawność POlityczną. Precz z cenzurą w POwiatowej dobie.
poniedziałek, 18.05.2020 08:19 autor:

Sprzątanie po was potrwa całe lata.
poniedziałek, 18.05.2020 11:31 autor: autor

Panie kucharski niech pan wypowiada się za siebie a nie za mieszkańcow Dzierzoniowa.Wystarczy nam juz spalarnia na Os.Złotym co w soboty nas zatruwa.
Nie tak dawno jeszcze ufał pan Petru i Nowoczesnej która zniknęła a teraz wraca pan do korzeni PO????
niedziela, 17.05.2020 23:00 autor:

Były wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski, do niedawna działacz PO otwarcie miażdży pomysł zamiany Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego. Jego przykład pokazuje jak może zachować się cześć elektoratu Platformy w najbliższych wyborach prezydenckich.


" Nie pomogę w zbieraniu podpisów, o co nagle prosi mnie wielu moich platformowych znajomych. I nie przyłączę się do chóru entuzjastów zmiany kandydata. Nie podoba mi się zarówno decyzja o rezygnacji z Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, jak i wysunięcie Rafała Trzaskowskiego a także styl, w jaki obie te decyzje podjęto." - pisze wprost Jacek Kozłowski na Facebooku. I przyznaje, że jest mu wstyd... "Nie zmienia się kandydata na ostatniej prostej. I to takiego kandydata. Można było i już dawno należało zmienić sztab. Bo od połowy marca kampania zanikła, Małgorzata Kidawa-Błońska została sama. Jej samotność było równie boleśnie widać, jak wczoraj podczas oświadczenia w Sejmie. I choć już od trzech lat nie jestem członkiem PO (wyrzucony za krytykę nepotyzmu w Warszawie), czułem wstyd, taki sam jak ten, kiedy warszawska PO nie wspierała atakowanej nieuczciwie Hanny Gronkiewicz-Waltz, swojej przewodniczącej." - pisze dalej były wojewoda mazowiecki.

Trzaskowski tłumaczy: Warszawiacy mogą czuć się zaskoczeni i rozczarowani moją decyzją...
niedziela, 17.05.2020 22:08 autor: cysto prawda

Nieudacznik za nieudacznicę ,dobre .
niedziela, 17.05.2020 22:56 autor: Boluś

Upokorzajace 8 lat platformy , prze 8 lat 4 zlote podwyzki od emeryta po pracownika
niedziela, 17.05.2020 22:33 autor:

Platforma stchórzyła przed PiSem dlatego wystawiła nowego kandydata.
niedziela, 17.05.2020 11:25 autor:

Przecież wiadomo kto wygra ..PO co robić sensację zawsze można się podzielić władzą
niedziela, 17.05.2020 21:09 autor:

platforma pisowi to może ale skoczyć
niedziela, 17.05.2020 15:45 autor: dziadek

dobrze jak zobaczę listonosza z moimi rachunkami to go pogonię , jakiś idiota pisze takie artykuły
niedziela, 17.05.2020 15:16 autor:

precz z rachunkami ,
niedziela, 17.05.2020 15:17 autor:

mądry to artykułu nie pisał ,
niedziela, 17.05.2020 15:18 autor:

Szaleniec tylko o wyborach a ludzie mają prawdziwe problemy. Spadaj gamoniu.
niedziela, 17.05.2020 12:49 autor: Anty trol

To choroba nienawiści.
niedziela, 17.05.2020 13:17 autor:

PO na grzyby!! A burmistrz niech się zajmuje Dzierżoniowem a nie trzaskowskim..
niedziela, 17.05.2020 11:56 autor: Aa

Najgorszy burmistrz w historii miasta, namiastka gospodarza,
piątek, 15.05.2020 22:12 autor:

Platforma stchórzyła przed PiSem i przegraną w wyborach, no bo jakie inne może być wytłumaczenie zmiany kandydatki na kandydata w tej afirmujacej płeć piękną partii??? Śmierdzące tchórzostwo platformy.
niedziela, 17.05.2020 09:43 autor:

gdyby zył marszałek Piłsudski to pewnie wszystkichTOTALNYCH zakwaterował by w Berezie
sobota, 16.05.2020 19:27 autor:

zrobił by to dla dobra ojczyzny
sobota, 16.05.2020 19:37 autor:

Trzaskowski?To nasz nowy Nikodem Dyzma.
niedziela, 17.05.2020 09:47 autor:

Burmistrz rzekomo bezpartyjny a trzyma z PO /PARTIĄ OSZUSTÓW /chyba ma ochotę do nich dołączyć i zrobić z Bielawy miasto ścieków
niedziela, 17.05.2020 12:36 autor:

Ciekawe kiedy DŁUGOPUS znowu zarapuje ? :D ŻENADA ;-P
piątek, 15.05.2020 21:58 autor:

...gdy Tusk powie kiedyś prawdę.
piątek, 15.05.2020 22:29 autor:

prawdę to mówi tylko pis:)
piątek, 15.05.2020 22:43 autor:

Czy czytając wypociny pisowskiego tlola ktoś ma jeszcze wątpliwości czy jest poczytalny?
niedziela, 17.05.2020 09:35 autor: Góralka

ja nie mam :-)
niedziela, 17.05.2020 10:03 autor: ania

NOWOCZESNĄ PAN POPIERAŁ A TERAZ PO.Niech pan z tym poparciem mówi za siebie.Bo dopiero Kidawe popierał a teraz juz Trzaskowskiego.PO W DZIERZONIOWIE NIKOGO JUZ NIE INTERESUJE panie Kucharski
niedziela, 17.05.2020 07:05 autor:

No to teraz Długopis ma przerąbane... nie będzie już kaczogrodu i kaczystanu.
niedziela, 17.05.2020 09:22 autor:

Buchahahahaaaaaaa
niedziela, 17.05.2020 09:25 autor: Eol

Naczelny eunuch Polski ma tu trolla oszalałego z nienawiści do innych ludzi. Oto PiS w pigułce.
niedziela, 17.05.2020 07:47 autor: autor

Niech Trzaskowski idzie sie bić.ALE BIĆ SIE O WŁADZĘ TO NIE NOWOŚĆ.O TO BIJE SIE CAŁA PLATFORMA.wladzy juz nie odzyskacie za przekręty...
niedziela, 17.05.2020 07:07 autor:

KONIECZNIE ZOBACZ https://www.youtube.com/watch?v=T0ym5kPf
3Vc
sobota, 16.05.2020 21:04 autor: wujek Witek

Skisl to ogorek dzbanie cienki
sobota, 16.05.2020 20:34 autor:

Wczoraj wylądował nowy kandydat PO na prezydenta. Zobacz link poniżej.
https://www.youtube.com/watch
?v=KdhwopvTf18
niedziela, 17.05.2020 00:06 autor: Stanisław Maria Rochowicz

Only Jachira!!!
sobota, 16.05.2020 22:07 autor: Swawolny Dyzio

KLIKA ....I NIC WIECEJ
sobota, 16.05.2020 20:16 autor:

A co nas w powiecie onchodzi jakiś trzaskowski karierowicz jak inni z PO
sobota, 16.05.2020 20:14 autor:

Przedsiębiorcy ruszyli na siedzibę Nowogrodzkiej, Czy naczelniczek już ewakuowany? Bo on bojaźliwy jak cholera, tylko za plecami kobiet czuje się bezpiecznie, hahaha
sobota, 16.05.2020 19:50 autor: autor

W DDZ wygra tak jak przez ostatnie 30 lat POstKOmuna,wynika to z obsadzenia swoimi przydupasami miejskich KOmisji wyborczych.Stare,zgrane numery.
piątek, 15.05.2020 23:33 autor: Emerytka

Brat Szumowskiego dostał 74 miliony złotych dotacji od państwowych instytucji w ciągu ostatnich 3 lat. Przypadek? Takich szubrawców popieracie???
sobota, 16.05.2020 08:05 autor: autor

BZDURA !
sobota, 16.05.2020 18:08 autor:

A tobie zal?
sobota, 16.05.2020 18:28 autor:

PiS już skisł. Ostatni pisi troll od rana wali w klawiaturę jak oszalały, Przykład szaleństwa idzie od samego guru bez żony.
sobota, 16.05.2020 17:57 autor: Tomaszek

Pisie psy do kościoła. Ciekawa sprawa jak był Olek to Bielawa głosowała dla komunistów , a teraz dla faszystów.
sobota, 16.05.2020 09:45 autor:

Plus PO to stoi kasa za nia Minus to Spoleczenstwo nie stoi
sobota, 16.05.2020 15:03 autor:

Walcz Walcz Sprzedaj Polske!
sobota, 16.05.2020 15:31 autor:

Panie Hordyj nie głosowalam na pana żeby blokował i zmuszal mnie do głosowania na Partię Oszustów /PO/Ja żyje w wolnej polsce i mam prawo głosować Mnie nie interesują niczyje poglądy i nie pozwolę aby pan blokował nasze poglady Pan reprezemtuje ludzi którzy pana wybrali i nie słuchał oszołomów Pan jest osobą publiczną i winien być uniwersalny a poglądy kolesi odłożyć
sobota, 16.05.2020 18:48 autor:

Teraz nie boja sie kopert smierci!100tys trzeba zebrac?
sobota, 16.05.2020 18:46 autor:

Pogon sie sam na drzewo banany prostowac Platfusie
sobota, 16.05.2020 18:22 autor:

Jedyne co mu wyszlo to szambo z rury! Rafalala!
sobota, 16.05.2020 18:11 autor:

Trzeba pogonić Anżeja długopisa, to pośmiewisko.
sobota, 16.05.2020 18:11 autor:

U nas we wsi wszystkie głosujo na bosaka bo nie majo butów !!!
sobota, 16.05.2020 17:56 autor: POmyleniec

PO już leży i kwiczy:):):):):)
sobota, 16.05.2020 15:42 autor: Jarosław!!!

Pan usterka:):):):):)
sobota, 16.05.2020 15:44 autor: Jarosław!!!

Ambasador USA w Warszawie o pandemii w Polsce : " Myślę , że w Polsce dokonaliście czegoś niezwykłego . Jestem pełna uznania dla Prezydenta Dudy za to , co zdołał zrobić . Polska wychodzi z tego kryzysu szybciej niż większość krajów , zastosowała skuteczne środki ochrony . Szczerze mówiąc , czuję się tu bezpieczniej niż w Nowym Jorku " / wywiad dla " FAKTU " z dnia dzisiejszego .
sobota, 16.05.2020 11:05 autor: KRYTYK PO

Kurek od szamba odkręcony zaraz będzie smród a potem sprzątanie!
sobota, 16.05.2020 09:56 autor:

Nie no! Ludzie! To niepowazne. Wierzylem troche w opozycje, ale sie zwiodlem. Pozostaje tylko Holownia.
sobota, 16.05.2020 12:44 autor: Miroslaw 58

Melepeta.
sobota, 16.05.2020 14:09 autor: Zxc

Ta partia to juz zenada..ograli ich wszyscy lacznie za koalicjantami z tzw. PO-KO.
sobota, 16.05.2020 13:08 autor: Orst

I zaleje nas fala ,wirusa już mamy
sobota, 16.05.2020 11:50 autor: mieszkaniec tego śmierdzącego mi

Demokracja. W USA też głosowali...
sobota, 16.05.2020 12:37 autor:

Niemcy też głosowali
sobota, 16.05.2020 12:37 autor:

Konstytucja !!! Chcemy głosować!!!
sobota, 16.05.2020 10:57 autor:

A na kogo będziesz głosować?
sobota, 16.05.2020 11:06 autor:

Na Tolka Banana
sobota, 16.05.2020 12:34 autor:

Rafał Czajka na pressyDENTA
sobota, 16.05.2020 12:26 autor: POśmiewisko

Panią M.Kidawę wymienili bo była uczciwa.
sobota, 16.05.2020 12:11 autor: Wyborca

Całe PO to żałosny klimat dla Polaków
sobota, 16.05.2020 11:54 autor: Ali

Pisi troll nadaje, dostał przelew, musi się wykazać biedaczyna !
sobota, 16.05.2020 11:57 autor:

Droga redakcjo
Doby, nie usuwajcie nieprzychylnych włodarzom komentarzy. Albo dajecie możliwość wypowiedzi albo ją zablokujcie. Poza tym nie bawcie się w dużą politykę jak nie umiecie udźwignąć tematu. Wolność słowa !
sobota, 16.05.2020 10:18 autor: Mieszkaniec miasta

Dobry kandydat skoro tak pisowcy atakują :) Auuuuuuuuuuuuu
sobota, 16.05.2020 11:26 autor:

Pisiory Kradną Ale Jeszcze Skapna Coś Ludzią PO PSL SLD Kradli Tylko Dla Siebie Ciemnota Tego Nie Pamięta i Dalej Głosóją Na Oszustów
sobota, 16.05.2020 09:49 autor: Olejnik

SSchetyna, KIDAWA, BUDKA BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHA
sobota, 16.05.2020 10:51 autor: kompromitacja

Rafał Trzaskowski został oficjalnie kandydatem PO na prezydenta. Przypomnijmy, że ten polityk lubi się wyśmiewać z polskości i patriotyzmu. Najlepszym przykładem jest jego nagranie z kampanii do Parlamentu Europejskiego z 2009 roku. Gra w nim aktor Michał Żebrowski, który stoi pod ścianą z zawiązanymi oczami, na koniec tuż przed rozstrzelaniem krzyczy: Za Rafała! – To jest coś, czego w Polsce po 1989 roku nie było, to wykorzystywanie chwały i bohaterstwa przez tchórza i zdrajcę – stwierdził wzburzony poseł Dominik Tarczyński.
Rafał Trzaskowski podmienił „prezydent na lata” Kidawę-Błońską w wyścigu o prezydenturę kraju. Przypomnijmy, że w 2009 polityk dopuścił się karygodnego czynu wyśmiania polskich bohaterów. Wtedy powstała strona dlarafala.pl, która miała wspierać go w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Polegało to na tym, że portal publikowała wiele krótkich filmów, w których aktorzy robili wszystko – „dla Rafała”.

W jednym z nich w ohydny sposób zakpiono z Polaków rozstrzeliwanych przez Niemców! Główną rolę grał tam Michał Żebrowski, który przed egzekucją krzyczał : Za Rafała!




Na ten skandaliczny film, Rafała Trzaskowskiego oburzył się wtedy Dominik Tarczyński. Polityk w rozmowie z niezalezna.pl przypomniał niektóre z wcześniejszych „dokonań” posła PO, a teraz kandydata na prezydenta Polski.
– Nawet czerwoni, nawet sowieci, ci którzy mordowali Polaków – nigdy nie udawali, że są tymi, którzy Polaków ratują. Trzaskowski, który przygotowuje donosy na Polskę do Niemiec. Trzaskowski, który jest autorem tekstu rezolucji do Rady Europy, teraz mówi, że jest tym, który jest symbolem walki o Polskę? Jest to obrzydliwość"
I takie coś ma być prezydentem Najjasniejszej Rzeczypospolitej
piątek, 15.05.2020 22:03 autor: górą PiS

Popieram !
sobota, 16.05.2020 18:12 autor:

Jade se kilka dni temu w Dzierżoniowie z Mrówki do Bielawy - przed skrętem żegna mnie czule na balkonie prawdziwa Prezydętka... No i komu to przeszkadzało?!
sobota, 16.05.2020 07:34 autor:

CZOŁOWY DZIAŁACZ PO KROPIWNICKI DZISIAJ : . . . " to KIDAWA - BŁOŃSKA UCHRONIŁA POLAKÓW PRZED WYBORAMI , w KTÓRYCH MOGLI STRACIĆ ZDROWIE i ŻYCIE " O DZIĘKI ci MAŁGORZATO - NIEKUMATO , że JESZCZE ODDYCHAM PEŁNĄ PIERSIĄ . . .
piątek, 15.05.2020 23:32 autor: MUŁŁA ABBU HADŻI

Po co lokalny portalik wchodzi w wielką politykę? Nie udawajcie obiektywnych. Właściciele są z PO więc tu wszystko odbywa się po linii PO.
sobota, 16.05.2020 01:01 autor:

Dzierżoniowski ratuszowy pozorant cieszy się z Trzaskowskiego ,bo ten daje minimalne szanse na uratowanie Platformy.Wyborów przecież wygrać nie jest w stanie
sobota, 16.05.2020 09:04 autor:

PO puste obietnice z uśmiechem na twarzy. Widać obłudę i zakłamanie w działaniach. Od początku PO chciało zmienić p. Kidawę (gdy słupki zaczęły spadać). A p.Budka i kandydatka najpierw wybory nie mogą się odbyć bo konstytucja, zaraza na kopertach, trzymanie przez 30 dni ustawy w senacie, do wyborów nie dochodzi to p. Budka(czytaj PO) "dlaczego wybory się nie odbyły? - czyżby amnezja a może rozdwojenie jaźni. I już wiadomo dlaczego? Nie chodziło o zdrowie Polaków, ich prawa tylko o wymianę kandydata. Po prostu hipokryzja . A tak swoją drogą to zawsze była mowa że p. Kucharski to jest niezależny. No ale cóż tak działa PO piękne słowa i nóż w plecy gdy myślisz inaczej. Prawo Kalego
sobota, 16.05.2020 08:51 autor: obserwator

To bardzo ważna lokalna informacja. HAHAHAHAH
sobota, 16.05.2020 07:02 autor:

Te 2 blizniacze partie PiS i Po (KO ) dawno powinny wypasc z obiegu, dlatego szanowym komentujacym proponuje stworzenie NOWEJ PARTII i wytypowanie kandydata na prezydenta. Jak widac z Waszych opinii ktore mu mam nadzieje zaprogramujecie bedzie SUPER PREZYDENT,- nareszcie, czego Wam wszystkim i sobie zycze,Niech nie zmarnuja sie Wasze wnioski sugestie i co tam jeszcze - po prostu zbierajcie podpisy i odpalajcie wrotki - POWODZENIA,hej !
sobota, 16.05.2020 09:34 autor: hej

Mam nadzieję, że któryś z kandydatów opozycyjnych sprawi porządne "lanie" Dudzie i jego ugrupowaniu i zakończy bezecne, bez żadnego trybu, rządy małego posła z Żoliborza.
sobota, 16.05.2020 09:19 autor:

Pisiory boją się przegranej tylko z jednego powodu. Wyszły by wszystkie przekręty.
sobota, 16.05.2020 08:42 autor:

Biurmistrz obstrukcja a terez za wyborami tak kaze PO Uzupator!
sobota, 16.05.2020 07:02 autor:

Obrońcy pedofili i złodziei ujadają. Potrzebne są 2 uczciwe debaty i budyń rapujący o mgle przepada jak kamień. Nie cieszcie się za wcześnie pisiorki moje kochane :-)
sobota, 16.05.2020 07:52 autor: autor

Hahaha nestepny okret idzie na dno mistrzowie ignorancji sprzedawczyki i zlodzieje idą na dno
sobota, 16.05.2020 08:09 autor:

Jak go wybierzemy ściekami do Bałtyku słyniemy ,tylko szkoda ryb w rzekach
sobota, 16.05.2020 07:44 autor:

Raczej spłyniemy
sobota, 16.05.2020 07:47 autor:

Mistrzyni drugiego planu - idolka kudowskiej platformy obywatelskiej POKO Monika Wielichowska. Dla Małgośki zaśpiewali pieśń pożegnalną - Marnypopis, Rosół, wyjący ksiądz i Małgośka z Kudowy tancerka i imprezowiczka.

Platforma POKO. Idole kudowskiej platformy obywatelskiej POKO. Często ich idolka Monika występuje ostatnio w TV jako mistrzyni drugiego planu.
sobota, 16.05.2020 07:41 autor: Robert Duch

zdesperowany busmistrz? POciąg mu odjeżdża?
sobota, 16.05.2020 07:35 autor:

Kandydat zapewni ze Polska za jego rządów będzie krainą czekoladą płynąca.
sobota, 16.05.2020 06:41 autor: uPadłe Oszołomy

Szkoda że nie wystawili Jachiry, byłoby wesoło
sobota, 16.05.2020 04:52 autor: An

Będzie cyrk jak PiS zmieni ustawę, że nie można podmieniać kandydatów.
sobota, 16.05.2020 06:17 autor:

Jak historia mówi, jak PO utonie OBS podłączy się do Biedronia. Tak jak to było z Nowoczesną. OBS jest jak PSL. Przyłączy się do każdego by być u władzy.
sobota, 16.05.2020 06:05 autor:

A co ci idioci, którzy wywieszali bilbordy z Kidawa?
piątek, 15.05.2020 21:06 autor: An

PO jest jak Burmistrz, nie potrafią podjąć decyzji i później się jej trzymać, raz tak raz tak, nic im się nie chce, nie mają wiedzy, mają kiepskich doradców
piątek, 15.05.2020 23:10 autor:

Chcecie mieć lgbtrtv na ulicach, bezowych księciów, niemiecką i ruską agenturę w rządzie, głosujcie na Rafała herbu AWARIA. Cały kraj zaleje gunwo, jak z Czajki.
piątek, 15.05.2020 23:01 autor:

Po i pis =popis, popisuje sie przed nami obietnicami,ale wszystko to jedna farsa,są siebie warci..liczy sie wladza...
piątek, 15.05.2020 22:57 autor: ddz

PO POłudniu zostały wykupione w Dzierżoniowie wszelkie taśmy klejące na wieść o tym, że Czaskoski startuje w wyborach. Szwadrony Śmierci przyjadą do Dzierżoniowa zbierać POdpisy - a kto przeżyje to otrzyma śmiertelny POcałunek!
piątek, 15.05.2020 22:07 autor: Sok z Buraka

Ludzie co wy tu śmieci piszecie to nie mam pytań . Co w głowie macie, tez nie mam pytań. Po przeczytaniu komentarzy umacniam się w przekonaniu, ze demokracja to najgorsza rzecz jaka ludzkość spotkała. Po prostu jest to tyrania mniejszości przez większość. Żal dupę ściska, bez kitu, ze barany takie jak wy maja możliwość oddania głosu. Żal dupę ściska, ze po prostu tych głupszych jest zdecydowanie więcej niż mądrzejszych ...
A dobie życzę aby wielki badyl wam w dupsko wszedł za głoszenie propagandy, fake newsow i jakiś krzywych sondaży !
piątek, 15.05.2020 22:02 autor: Wyborca z mózgiem

Nie napręzaj się soku z buraka ,bo i tak wszyscy wiedza że dołujecie
Rafał Trzaskowski. On już zgodził ubiegać się o urząd prezydenta” - informują dziennikarze RMF FM, po potwierdzeniu tej informacji w kilku źródłach.

Taka decyzja to totalna porażka Platformy. W ciągu kilku miesięcy tragiczną kampanią spuścili poparcie popularnej wicemarszałek Sejmu z ponad 30 do 2 procent.

W normalnej demokracji partia, która zalicza tak spektakularną wpadkę, a w dodatku dokonuje tak niezręcznej podmianki kandydata, de facto w trakcie kampanii, jest skazana na wyborczą klęskę. W Polsce oczywiście też tak będzie.
piątek, 15.05.2020 22:27 autor:

PO nic nie robią, zarówno w samorządzie jak i całym kraju, wyprzedać wszystko, zabawa i gadanie, wymienili kandydatkę tchórze
piątek, 15.05.2020 22:49 autor:

właśnie w rmf był wywiad z Gronkiewicz Waltz i baba mówi ze maja juz zebrane 10 tys podpisów na trzaskowskiego. nagle prowadzący redaktor mówi ze jak możecie mieć zebrane tyle podpisów jak kandydat nie jest jeszcze zarejestrowany. baba momentalnie się zapowietrzyla i zmieniła temat. kurde ta platforma normalnie cofa się w rozwoju.
piątek, 15.05.2020 22:16 autor: kolos

Po to ta szopka z wyborami była? Czyli co teraz już możemy głosować? Już raz 8 lat PO byla u władzy i co z tego mieliśmy? Już raz zaufalem dla PO i głosując na kandydata do senatu z PO co otrzymałem? Kit o zagrożeniu aby zmienić kandydata. To jest utrzciwa gra?
piątek, 15.05.2020 22:33 autor: Nigdy więcej PO i Pis

"Nie ma na to pieniędzy." Gunwo mieliśmy. :)
piątek, 15.05.2020 22:55 autor: Dmowski

PO juz się kilka lat kompromituje i tonie
piątek, 15.05.2020 21:59 autor: nie pij tyle chlopie

Dariusz przestań pić juz tą wódkę bo ludzie widzą cie pijanego jak Kwaśniewskiego....... idź lepiej do przedszkola na batalionów przebadać temperaturę.....
piątek, 15.05.2020 21:39 autor: ..........

Czy gdy Śmieszny Śmieszek chłopiec Rabieja stwierdzi z zgodnie z Lewicowa doktryną że jest dziewczyną a nie chlopakiem, to czy Rabiej przestanie być gejem. O odpowiedź proszę oświeconego lewaka
piątek, 15.05.2020 22:32 autor:

Masz Rację Elektorat Platformy To Faktycznie Ciemnota Mózgi Mają Zlasowane
piątek, 15.05.2020 22:27 autor: Patol

Od jutro bilbordy czaskoskiego z taśma w ręku i blantem w ustach w tym platformerskim dzierzoniowie
piątek, 15.05.2020 22:23 autor: smok

Nie radzi sobie z Warszawą a da radę z całą Polską
piątek, 15.05.2020 22:23 autor: Xxxax

Nie radzi sobie z Warszawą a da radę z całą Polską?
piątek, 15.05.2020 22:25 autor: Xxxax

30 maja w szwajcarskim Montreux rozpocznie się czterodniowe spotkanie Grupy Bilderberg. Jak dowiadujemy się na oficjalnej stronie grupy, wezmą w nim udział Radosław Sikorski, Rafał Trzaskowski i Jolanta Pieńkowska! W poprzednich latach w spotkaniach Grupy Bilderberg uczestniczyli m.in. Anne Applebaum, Aleksander Kwaśniewski czy Jacek Rostowski.
piątek, 15.05.2020 22:10 autor:

jak mozna wierzyc TVN,Kidawie Błońskiej, Kucharskiemu a teraz Trzaskowskiemu.Opamiętajcie się zakłamane dziwolagi i nie miejcie ludzi za idiotów
piątek, 15.05.2020 21:45 autor:

Rafał zmiażdży Andrzeja Długopisa :D
piątek, 15.05.2020 21:09 autor:

Po moim tropie! Burmistrzu nie wiesz ci mówisz
piątek, 15.05.2020 21:38 autor: jj

Zamienili sekretarke na kelnera
piątek, 15.05.2020 21:39 autor:

A który to pisior tak się zapluł w komentarzach? Mamy demokrację i każdy ma prawo wyboru a PiS jest już tak skompromitowany, że nawet "pińcet" nie pomoże
piątek, 15.05.2020 21:49 autor:

Darek ośmieszasz się popierając czaskoskiego
piątek, 15.05.2020 21:56 autor: gofjjffk

Pikuś kocha rafała
Dlaczego zagłosuję na Rafała
piątek, 15.05.2020 21:50 autor: cysto prawda

zamienił stryjek siekierkę na kijek
piątek, 15.05.2020 21:53 autor: Ilicz

Tylko Szymon! <3
piątek, 15.05.2020 21:45 autor: SzCh

Ale kandydat też mi coś.Co on sobą reprezentuje... wielkie NIC.
piątek, 15.05.2020 21:12 autor:

Trzaskowski i Jaśkowiak - przedstawiciele lewego skrzydła PO