komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 4 lipca 2020

Odona, Malwiny

Adopcja w Azylu trwa mimo epidemii koronawirusa [WIDEO]

środa, 8.4.2020 04:00 , komentarze: 17 , odsłony: 3362
kategorie artykułu:

Na terenie Schroniska dla Zwierząt "Azyl" w Dzierżoniowie mieszka obecnie ponad 70 psów. Mimo epidemii schronisko pracuje, a adopcje odbywają się jak w poprzednich miesiącach. Niestety, zawieszona została działalność wolontariuszy, którzy zajmowali się psami np. wyprowadzając je na spacer. Schronisku nie brakuje żywności dla czworonogów, ale przydałyby się środki do dezynfekcji. Więcej w materiale filmowym.

 

 

 

Wasze komentarze

Ja nie wyobrażam sobie mieć psa czy kota w domu, pamiętam w domu rodzinnym jako dziecko miałam psa i kota,teraz mam swój dom- męża i dzieci i nie chcę mieć tego smrodu i bałaganu który miałam będąc dzieckiem. Wszędzie pełno sierści, trzeba było wyprowadzać na spacer ,gotować jedzenie, zajmować się- powiedziałam nigdy więcej!.Mąż podziela moje zdanie.
środa, 08.04.2020 10:47 autor: Ona

To naucz się sprzątać
środa, 08.04.2020 16:45 autor: Wiki

Dokładnie.... dlatego powinny być tez robione wizyty przedadopcyjne przez schroniska a nie. .... kto przyjdzie zagra glupa temu dadzą
środa, 08.04.2020 16:44 autor: Wiki

a może ma ktoś do oddania szczeniaki? chętnie przygarnę
środa, 08.04.2020 16:26 autor:

Są jakieś szczeniaki średnich piesków do adopcji ?
środa, 08.04.2020 15:43 autor:

Mieć jakie kolwiek zwierze w domu to coś cudownego, przychodzisz po ciężkim dniu pracy i zawsze zawsze psiak wita Ciebie w drzwiach zawsze ciebie kocha i jest wierny i lojalny życie bez zwierzaków nie było by takie same
środa, 08.04.2020 11:53 autor: 0000

A dlaczego ma nie trwać, skoro psy nie transmitują tego wirusa? Oby jak najwięcej znalazło dobry nowy dom, bo piesek jest wspaniałym pocieszycielem dla człowieka.
środa, 08.04.2020 09:09 autor:

Teraz w szczególności będzie adopcja, bo z pieskiem można spacerować po mieście, a wizyta np. na myjni może okazać się najdroższą w historii. Za to po epidemii pieski się znajdą w lesie przywiązane do drzew.
środa, 08.04.2020 10:08 autor:

wczoraj, 17 godz temu
13
wczoraj, 20 godz temu
22