komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 15 czerwca 2021

Wita, Jolanty

Nie będzie Dni Pieszyc! Wydarzenia odwołane do końca czerwca!

poniedziałek, 23.3.2020 13:00 , komentarze: 14 , odsłony: 3878
kategorie artykułu:

Drodzy Mieszkańcy,

w związku z pandemią i rozprzestrzenianiem się koronawirusa podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich wydarzeń organizowanych przez Urząd Miasta i Gminy Pieszyce oraz podległe mu jednostki do końca czerwca 2020 r. W zależności od sytuacji w naszym kraju, termin ten może zostać wydłużony.

Oznacza to, że w tym roku nie odbędą się m.in. Dni Pieszyc, otwarcie sezonu turystycznego na Wielkiej Sowie, obchody świąt państwowych, planowany na 27 maja jubileusz XXX-lecia samorządu oraz wydarzenia planowane chociażby w Miejskiej Bibliotece – Centrum Kultury w Pieszycach.

Nasza decyzja podyktowana jest nieprzewidywalnością obecnej sytuacji i kwestiami organizacyjnymi – trudno dziś ogłaszać zapytania ofertowe na realizację niektórych wydarzeń i podpisywać umowy koncertowe, gdy nie wiemy, co czeka nas w najbliższym czasie. Dziś wiele wydarzeń w Polsce i naszej najbliższej okolicy zostaje odwołanych. Należy na nowo zweryfikować kalendarze planowanych wydarzeń i celowość ich organizacji w obecnej sytuacji.

Prosimy Państwa o zrozumienie.

Urząd Miasta i Gminy w Pieszycach

 

Wasze komentarze

Oszczędnośc pani burmistrz , kasa zostanie na premie dla pachołków z urzędu
piątek, 27.03.2020 20:55 autor:

No i mamy powód by w gminie nie działo się nic......
Dni Pieszyc - brak
Dożynek Gminnych - brak
MTB - brak
Otwarcie sezonu na Wielkiej Sowie - brak
Rajdy - brak
Czy coś tu jeszcze BĘDZIE w tym sezonie?
piątek, 27.03.2020 10:59 autor:

pani Burmistrz wszechobecna na wszelkich imprezach...nie zabłyśnie? Nie wierzę!
poniedziałek, 23.03.2020 14:52 autor:

Chciałbym zapytać czy majowe wybory też w gminie odwołane
wtorek, 24.03.2020 04:12 autor: Sympatyk

Proszę jeszcze hotele w gminie zamknąć do września .
poniedziałek, 23.03.2020 23:20 autor:

Cały świat czekał na Dni Pieszyc i nikogo nie obchodzi ilu ludzi wpadnie w depresję !
poniedziałek, 23.03.2020 22:02 autor: Przygnębiony

Zablokować pensie w Urzędzie miejskim w Pieszycach do czerwca.Za darmo nie ma wypłaty
poniedziałek, 23.03.2020 19:47 autor: mieszkaniec

Dobrze, ale może te pieniądze by przeznaczyli na pomoc szpitalowi, bo wszystkiego brakuje.
poniedziałek, 23.03.2020 19:52 autor: autor

Pan Kononowicz z Białegostoku miał rację 15 lat temu, że NIE BĘDZIE NICZEGO !
poniedziałek, 23.03.2020 17:03 autor: a śmialiście się z

Bieg gladiatora pewnie też odwołany a ja zaczalem redukcje ze sterydami
poniedziałek, 23.03.2020 15:17 autor: MADKA

Bierz dalej za rok ta sama impreza
poniedziałek, 23.03.2020 15:34 autor:

Trudno. Siła Wyższa!
poniedziałek, 23.03.2020 14:43 autor:

I ok