komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 4 lipca 2020

Odona, Malwiny

Premier ogłosił epidemię. Dzieci wrócą do szkoły dopiero po Wielkanocy

piątek, 20.3.2020 19:29 , komentarze: 27 , odsłony: 7481
kategorie artykułu:

- Wprowadzamy dzisiaj stan epidemii, który daje nowe prerogatywy, ale też nakłada na nas nowe obowiązki - poinformował premier Mateusz Morawiecki podczas piątkowej konferencji prasowej.- Żeby zapobiegać kolejnym rozprzestrzenianiom się, ograniczać to, wdrażać odpowiednie zasady, także w obszarze kwarantanny, wprowadzamy dzisiaj stan epidemii"- oświadczył premier.

- Przedłużamy termin zamknięcia placówek oświatowych i szkół wyższych. Nie będą funkcjonować do świąt Wielkanocy - poinformował szef rządu.

Rodzice dzieci do lat 8 będą mieli nadal wypłacane świadczenie. Jak potwierdził minister edukacji Dariusz Piontkowski, w rozporządzeniu znajdzie się zapis konieczności realizowania podstawy programowej.

Według decyzji rządu nie zostaną też przesunięte wybory prezydenckie.

 

Wasze komentarze

Szkoły pozamykane urzędy a zakłady pracy w Bielawie i Dzierżoniowie działajom to jak chcom ograniczyć wirusa dopiero bendzie epidemia jak ktoś pożarna ludzi na zakładzie to sobie wogule nie poradzom z tym.
sobota, 21.03.2020 02:10 autor:

Moja mama szła do pracy a ja mając 9 lat zostawałam sama w domu,musiałam sobie podgrzać zupę itp. Było zupełnie inaczej. Teraz dzieci nie znają życia, dwie lewe rączki i najlepiej ślęczeć cały dzień przed komputerem albo grać w ps i mieć wszystko w d...
sobota, 21.03.2020 14:51 autor: Ja

Odsprzedam wycieczkę dwu tygodniowa do Włoch tanio.
sobota, 21.03.2020 11:08 autor:

A co z dziećmi od 9 lat? Urlop bezpłatny brać jak się urlop wypoczynkowy skończy??? I za co potem żyć?!!!! Przecież dziewięcioletnie dziecko samo w domu nie zostanie!!
piątek, 20.03.2020 19:47 autor:

Brać, bo to potrwaaa....
piątek, 20.03.2020 20:01 autor:

Na l4 mozna przeciez isc,po to to jest
sobota, 21.03.2020 01:10 autor: El 4 quatro naped na 4 kola

A że smogiem bo cisza.
piątek, 20.03.2020 23:45 autor:

Tylko w jedności siła, nie kłócić się!!!
piątek, 20.03.2020 23:32 autor:

No bo wybory sa najwazniejsze w calej tej tragedii
piątek, 20.03.2020 23:13 autor:

Epidemia to jest u nas od 30 lat. Post sowieci którzy walczą z sowietami, post komuniści którzy walczą z komunistami i post nacjonaliści którzy walczą z nacjolistami, a na to wszystko patrioci którzy oczywiście reprezentują każdy z powyższych rozumowań.
piątek, 20.03.2020 22:07 autor: BadBrain

Do okna życia
piątek, 20.03.2020 20:32 autor: Ja

Rozumiem że lekarze nadal nie będą przyjmować....masakra....co zrobić kiedy ktoś potrzebuje porady specjalisty?
piątek, 20.03.2020 22:34 autor:

Prędzej mnie ta szkoła wykończy niż koronswirus