komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Burmistrz Andrzej Hordyj spotkał się z senatorem Aleksandrem Szwedem

poniedziałek, 12.8.2019 09:00 , komentarze: 10 , odsłony: 1888
kategorie artykułu:

W piątek 9 sierpnia do Bielawy przyjechał z wizytą senator RP – pan Aleksander Szwed. Podczas spotkania w bielawskim magistracie, gość i gospodarz rozmawiali przede wszystkim o możliwościach uzyskania dofinansowań z programów krajowych i unijnych na duże zadania inwestycyjne, planowane do realizacji w obecnej kadencji samorządu.

Dominującym tematem był nowy, ogłoszony 29 sierpnia br. w ramach Funduszu Dróg Samorządowych konkurs, z którego gminy mogą ubiegać się o dofinansowanie na budowę, przebudowę oraz remonty lokalnych ciągów komunikacyjnych.

 W trakcie rozmowy, burmistrz Andrzej Hordyj przedstawił również nowe inicjatywy miasta w zakresie kultury i sportu, które mają przyczynić się do szerokiej promocji Bielawy.

UM Bielawa

 

Wasze komentarze

Czy w końcu burmistrz pokaże jakieś konkrety? oprócz spotkań i miałkich planów kompletnie nic przez ten rok nie zrobił dla Bielawy
wtorek, 13.08.2019 09:32 autor:

Omówi opłatę 10 zł na jezioro .....
wtorek, 13.08.2019 08:46 autor: Oszukany

TEMAT TURYSTYKA CAŁKIEM OBCY NO CÓŻ ... A TAKIE ŁADNE TERENY MAMY GÓRA PARKOWA I ZERO INFORMACJI DLA TURYSTÓW TABLICZEK DROGOWSKAZÓW , ŁYSA GÓRA OD ZAWSZE ŁYSA , LEŚNY DWOREK ZAPOMNIANY , GÓRY TEŻ MAMY I WIELE INNYCH TEMATÓW KTÓRE SĄ CHYBA POZA ZASIĘGIEM ...
poniedziałek, 12.08.2019 22:31 autor: BIELAWO ŻYJ

W trakcie rozmowy, burmistrz Andrzej Hordyj przedstawił również nowe inicjatywy miasta w zakresie kultury i sportu, które mają przyczynić się do szerokiej promocji Bielawy.

Możemy się dowiedzieć jakie to nowe inicjatywy?
poniedziałek, 12.08.2019 10:46 autor:

Taka typowa nowo mowa urzednicza - a tak naprawde duzo gadania i g...o z tego
poniedziałek, 12.08.2019 17:06 autor:

Miejcie się na baczności przed fałszywymi prorokami. Oni przychodzą do was w przebraniu owczym, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Jeden wart drugiego!
poniedziałek, 12.08.2019 11:42 autor: pilny obserwator

O! Ten co ma religijną korbę odezwał się.
poniedziałek, 12.08.2019 14:31 autor:

Bielawska kandydatka do Sejmu. Oczywiście Zuzanna!!!
poniedziałek, 12.08.2019 11:47 autor: