komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 18 sierpnia 2019

Ilony, Bronislawa

Groźne zderzenie autobusu z fiatem seicento! [ZOBACZ WIDEO]

wtorek, 21.5.2019 12:39 , komentarze: 64 , odsłony: 22747
kategorie artykułu:

21 maja ok. godz. 12.30 autobus linii 3 zderzył się z samochodem osobowym marki Fiat na trasie Dzierżoniów - Bielawa, na wysokości sklepu Majster. Na miejscu pracowała policja, zespoły ratownictwa medycznego i dwa zastępy PSP Dzierżoniów.

- 21.maja około 12:30, w Dzierżoniowie, na ulicy Batalionów Chłopskich doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący autobusem marki sor 53-letni mężczyzna, wykonując manewr zmiany pasa ruchu, nie zachował szczególnej ostrożności i kończąc manewr najechał na samochód osobowy fiat, który prowadził 87-latek. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem fiat doznał obrażeń głowy i został hospitalizowany. Postępowanie prowadzą dzierżoniowscy dochodzeniowcy - powiedział Doba.pl kom. Marcin Ząbek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

Gołe 12,50 netto na godzine i umowa na najnizsza krajową..Taką propozycje dostalem w tamtym roku jak poszedlem sie pytac o prace na tych autobusach.Cud ze w ogole ktos tam pracuje a Wy od razu wyskakujecie ze to koerowcy sa winni.
wtorek, 21.05.2019 16:38 autor:



Najważniejsze, że Państwo z seicento czują się dobrze, są tylko poobijani, zdrowie jest naważniejsze.
środa, 22.05.2019 20:05 autor:

Jak już wielokrotnie wcześniej pisałem , kierowcy z rejestrają DDZ powinni przesiąść się na furmanki.
Będzie bezpieczniej i ekologicznie !
wtorek, 21.05.2019 15:23 autor: BRESLAUER

Kierowcy autobus jeżdżą i rozmawiają przez telefon.
wtorek, 21.05.2019 20:46 autor: Pasażer.

Kapusiuw widac nie brakuje
środa, 22.05.2019 09:16 autor:

dobrze że nie przez domofon
środa, 22.05.2019 10:39 autor:

Ludzie, nie ma dnia bez stluczek, kraks, dachowan i innych zdarzen samochodowych!!! Jak tu zyc Panie Premierze???
wtorek, 21.05.2019 15:39 autor: Jozek z Uciechowa.

Czy kierowcs autobusu to Andrzej?
wtorek, 21.05.2019 15:46 autor:

Kierowcy autobusów nie umieją poruszać sie po drodze! Wymuszają nie tylko w zatokach autobusowych!
wtorek, 21.05.2019 13:40 autor:


widzisz tu zatoczkę?
wtorek, 21.05.2019 15:19 autor:

TY tak na poważnie? hahaha...doucz się!
wtorek, 21.05.2019 16:36 autor: Ghost

Idz sie doucz !
wtorek, 21.05.2019 14:38 autor:

Dajcie już spokój tej sprawie nic poważnego się nie stało
wtorek, 21.05.2019 18:12 autor:

OTO EFEKT ZATRUDNIANIA STARSZYCH PANOW PO 60 PLUS HAHA BO MŁODZI MAJA TO W DUPIE ZA MARNE 2200 ZŁ JEZDZIC
wtorek, 21.05.2019 19:51 autor:

Bilety są drogie a kierowcy to emeryci co zapomni się zatrzymać na przystanku, przytrzaśnie kogoś drzwiami lub rozbije autobus
wtorek, 21.05.2019 20:34 autor: xxx

Czyżby kierowca Tico chciał zjechać na lewy pas, gdy autobus już tam był?
wtorek, 21.05.2019 14:05 autor: Pytanie

Znaczy się nie Tico, tylko Fiata :)
wtorek, 21.05.2019 14:06 autor: Poprawiam

Kłosok płakał jak się dowiedział i tak od 2 lat co jakiś czas któryś z jego autobusów zostaje uszkodzony.
wtorek, 21.05.2019 14:29 autor:

stary dziad z poduszką pod d...
wtorek, 21.05.2019 14:02 autor:

Autobus na lewym pasie, to chyba wolno nie jechał.
wtorek, 21.05.2019 15:13 autor:

Dawno nie było żadnego dzwona ani wypadku z udziałem autobusu.a ich kierowcy to dosłownie królowie dróg.chcą się pozabijac proszę bardzo tylko czemu kosztem pasażerów.kto ich dopuścił do tej pracy!!
wtorek, 21.05.2019 13:30 autor:

dzisiaj, 11 godz temu
6