komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 22 października 2019

Halki, Filipa

Kompletnie pijana kobieta uderzyła w wysepkę drogową i przydrożną lampę [NOWE FOTO, WIDEO]

poniedziałek, 20.5.2019 18:30 , komentarze: 105 , odsłony: 43191
kategorie artykułu:

20 maja około godz. 18.20 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Piastowskiej w Dzierżoniowie, na wysokości Urzędu Gminy Dzierżoniów. Kierująca peugeotem mieszkanka powiatu dzierżoniowskiego, jadąc od strony Świdnicy, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na wysepkę drogową, ścinając znak, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechała na krawężnik przy przystanku autobusowym, by zakończyć jazdę uderzeniem w przydrożną lampę. Ruch w miejscu zdarzenia prowadzony był wahadłowo przez 1,5h. Kobieta nie odniosła większych obrażeń, ale w toku czynności policyjnych okazało się, że sprawczyni zdarzenia jest kompletnie pijana - badanie wykazało u niej 2,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu. Na miejscu pracowały służby: policja, dwa zastępy dzierżoniowskiej straży pożarnej, straż miejska, zespół ratownictwa medycznego i pogotowie energetyczne.

- 20. maja po 18:00, w Dzierżoniowie na ulicy Piastowskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca peugeotem, 35-letnia kobieta nie zachowała szczególnej ostrożności podczas manewru omijania i uderzyła w przydrożny słup oświetleniowy i znak drogowy. Okazało się, że stan trzeźwości mógł być jedną z przyczyn kolizji. Kierująca była kompletnie pijana, a badanie alkotestem dało wynik 2,75 promila! Postępowanie prowadzą dzierżoniowscy dochodzeniowcy - powiedział Doba.pl kom. Marcin Ząbek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

znowu sędzia
poniedziałek, 27.05.2019 00:21 autor:

Błędy popełnia każdy!!! Super Lekarz bo uratowała kogoś mi bliskiego gdzie nikt inny nie wiedział co zrobić. Zajmijcie się sobą a nie szukacie tanich sensacji!
piątek, 24.05.2019 22:55 autor: Rame

Kto zna lekarza który nie chleje?, ręka do góry!
Oooo... widzę "las rąk". Żartowałem :D
wtorek, 21.05.2019 21:32 autor: zalegalizować marihunaen

W ktorej przychodni pracuje ta ,,p.doktor,,?
czwartek, 23.05.2019 16:36 autor: autor

Na tęczowym i w szpitalu na Internie .
czwartek, 23.05.2019 16:40 autor: Mm

Pomyłka , to nie ona
czwartek, 23.05.2019 21:39 autor: Lol

już nigdzie
czwartek, 23.05.2019 16:47 autor:

Prawo jazdy zabrać na 10 lat.
czwartek, 23.05.2019 13:44 autor: wawa

Zakuć w dyby na Rynku, ściągnąć majty, no i kto będzie chciał, będzie korzystał. Taka kara.
czwartek, 23.05.2019 14:05 autor:

Pani doktor ,która była ostatnio pijana na dyżurze w szpitalu.Na dodatek jeszcze tam pracuje.
czwartek, 23.05.2019 15:58 autor: Ttttty

Piła bo nie mogła znieść,że jej ulubiona partia PO już nigdy nie wróci do władzy nawet jak sie połączy z samym Timmermansem Junckerem i (za przeproszeniem) Tuskiem xD
wtorek, 21.05.2019 09:49 autor:

Ale ty głupi jesteś
wtorek, 21.05.2019 16:37 autor: Kutaflak

surowo ukarac ! cale szczescie ,ze nie zabila kogos ta pani doktor
środa, 22.05.2019 17:27 autor:

szkoda,że sobie nie zrobila krzywdy.Szkoda!
środa, 22.05.2019 20:36 autor: autor

O ! odezwał się katolik
środa, 22.05.2019 20:57 autor:

Pracowałem w pogotowiu kilkanaście lat .
Różne scenariusze w życiu widziałem..
Jakie ma znaczenie kto spowodował kolizję...
Czy lekarz, czy prawnik, czy celebrytka czy ktoś po prostu....
Alkohol odbiera świat realny każdemu....
Nie znaczenie od wykształcenia...
Może to być każdy z nas....
I nic tego nie tłumaczy!
Ale nie piszecie o sprawach nie przedmiotowych w sprawie ....
Komu ciągnęła i że w szpitalu pijana itd.... i tp...,
Bo to są czyste spekulacje..
Ja znam osobiście tą Kobietę.
Wiele istnień uratowała za mojej kadencji w pogotowiu...
Nie było wtedy okrzyków ani fanfaròw.....
Ona Odpowie za to co zrobiła w przewinieniu w świetle prawa...
Ale nie piszecie że takie miejsce miało podczas pełnienia dyżurów w szpitalu... Gdzie jest masa innego personelu, która by to zgłosiła.
Wiele istnień uratowała wiele dobrego zrobiła....
Wielu ludziom pomogła
Jej ostatnie zachowanie wsiadając za kierownicę...
powinno być przestroga dla nas wielu, że to nie powinno mieć miejsca...
Ale osądzajmy zachowanie, nie człowieka, który na swoim koncie ma ciche biwaty....
Za które większość to nigdy nie podziękowała ani nie podziękuje... Mam tu na myśli szybkieie i trafne diagnozy..
Które ratują ludziom życie w myśl złotej godziny.
Lekarz też człowiek.
Popełnia błędy, jak każdy z nas... może nie koniecznie w pracy tyle że na codzień na ulicy tak zwyczajnie.... Osądzać można zachowanie, ale nie człowieka
..... I tyle na temat.! Nikt nie powinien siadać pod wpływem za kierownicą!
Ale nie niszczmy człowieka, który ratował życie przez wiele lat ludzi tak samo nie odpowiedzialnych jak ona sama teraz....
wtorek, 21.05.2019 22:17 autor: Wszyscy jesteśmy tacy sami...

Zapiąłem się podpisać pod komentarzem....
wtorek, 21.05.2019 22:41 autor: Łukasz Sołtys

tylko w zafajdanym dzierzoniowie takie cyry
środa, 22.05.2019 06:15 autor:

Kompletnie pijana kobieta uderzyła w wysepkę drogową, a jak wygląda kobieta nie kompletnie pijana?
środa, 22.05.2019 08:25 autor: Dzierżoniowianin

Baby są inaczej poukładane co widać w domu,pracy i za kierownicą.Kiedyś szorowały gary i podłogi.Komu to przeszkadzało????
wtorek, 21.05.2019 16:25 autor: Stary zgred

Wygląda na to, ze jakas nachlana kodziara, idę o zakład ze glosowała na PO.
wtorek, 21.05.2019 16:52 autor:

To znana celebrytka ciągnie jak odkurzacz
wtorek, 21.05.2019 19:15 autor:

skoro znana to podaj nazwisko
wtorek, 21.05.2019 19:22 autor:

doda elektroda
wtorek, 21.05.2019 19:51 autor:

beznadziejna trojmiastowa patologia
wtorek, 21.05.2019 20:51 autor:

Rura po znaku do dzisiajj lezy i stwarza zagrozenie .!!!wazne ze straz odpiela akumulator w rozbitku pieniazki wzięte reszta to Pikuś żenada
wtorek, 21.05.2019 20:55 autor: Deiv

Rura musi nabrać mocy.
wtorek, 21.05.2019 21:21 autor:

Ten chodnik powinien być zabezpieczony od strony ulicy jakimiś barierkami energochłonnymi. To już kolejny przypadek po przejażdżce TIRa, jak jakiś lunatyk wbija się tam samochodem. Strach tam czekać na autobus, bo znowu jakaś niedojda zaśnie, zachleje, lub się zagapi i nie zauważy zakrętu.
poniedziałek, 20.05.2019 21:38 autor:

Ta alkoholiczka powinna zostac wyslana na przymusowe leczenie a nie “probowac” leczyc normalnych ludzi i innym niszczyc zycie!
poniedziałek, 20.05.2019 21:05 autor: Alf

Oj zdarzylo się A co to ważne czy lekarz czy Pani z warzywniaku każdy czasem chleje
wtorek, 21.05.2019 09:49 autor: M

Czy to nie Anna Z. z plakatów wyborczych PiS?
wtorek, 21.05.2019 11:59 autor: POmaniak.

była sędzia Cz. skazana lub nie, za to samo
poniedziałek, 20.05.2019 23:59 autor:

Jak nazywa się ta pani doktor?
poniedziałek, 20.05.2019 23:49 autor:

Tequila
wtorek, 21.05.2019 05:38 autor: Kutaflak

To jedna z osób której sprzyja obłudna demokracja ja nie miałaby za co zapłacić rachunków i zastanawiała się jak przetrwać żeby nie być głodnym to by tego nie robiła
poniedziałek, 20.05.2019 23:41 autor:

Złapali mnie po pijaku jak wjechałam w wysepke?
Na zlosc wstąpie do KODu i zagłosuje na Koalicje Europejską. XD
wtorek, 21.05.2019 10:23 autor:

Która to pani dr?
wtorek, 21.05.2019 11:12 autor:

Masakra a jakby ktoś akurat przechodził przez pasy..... Ludzie nic nie mysla
wtorek, 21.05.2019 12:34 autor: Tyyy

KONOWAŁKA I PIJACZKA , ZWOLNIĆ Z ROBOTY
wtorek, 21.05.2019 12:45 autor:

Z konwencji Koalicji Europejskiej wracala.
wtorek, 21.05.2019 07:54 autor: Ojciec

Pani doktor przyjmuje pod wpływem w szpitalu w Dzierżoniowie.
wtorek, 21.05.2019 09:59 autor: Gumiś

Ale wstyd dla rodziców tej pani.
wtorek, 21.05.2019 10:06 autor:

"Bo alkoholizm to jest choroba - wymięka żołądek, a później głowa..."
poniedziałek, 20.05.2019 20:13 autor: Głos_Ludu

znowu pani sędzia
wtorek, 21.05.2019 00:00 autor:

Osiem lat zaniedbań PO. 500+ cztery koniaczki w barze na drogę, wracała z ostatniego weekendu wyborczego, robiła w telefonie wPiS dziękczynny
poniedziałek, 20.05.2019 20:46 autor:

zKorwiniło Ci mózg
poniedziałek, 20.05.2019 21:21 autor:

Pisze się sKorwiniło
Nie, ja z PZPRu jestem
poniedziałek, 20.05.2019 23:14 autor:

Kobieta bardzo wulgarnie odzywała sie do chłopaka który jako pierwszy podbiegł do auta udzielić pomoc, po chwili zaczeła wyzywać kobietę ze dzwoni na policję, dosyć że narobiła takiego syfu to próbowała namawiać świadków do nie zgłaszania na policje sprawy. Alkohol bylo czuć z daleka wiec nic dziwnego.
poniedziałek, 20.05.2019 21:17 autor:


Hahaha dobree:))
poniedziałek, 20.05.2019 22:45 autor: Wilkołak

za twoje pila?
poniedziałek, 20.05.2019 21:21 autor:

Widać wyraźny brak edukacji masowej w sprawie uzależnień od substancji psychoaktywnych.
poniedziałek, 20.05.2019 22:18 autor:

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego policyjne auta stoją na podwójnej ciągłej gdy auto sprawcy stoi na poboczu ,chyba wystarczył by policjant który kieruje ruchem
poniedziałek, 20.05.2019 20:55 autor: Gość

Ale masz zagwózdke hohoho
poniedziałek, 20.05.2019 21:07 autor:

Słońce jeszcze nie zaszło a panienka 2 promile. Do ciupy z nią
poniedziałek, 20.05.2019 20:02 autor: Mietek

To pomyłka diabła :dlatego tak się zrobiło
poniedziałek, 20.05.2019 20:06 autor:

to niemożliwe- kobiety nie piją
poniedziałek, 20.05.2019 20:19 autor:

Ta pani byla wulgarna co do mojej osoby ,dzwoniac po policje zostalam wyzwana od najgorszych .
Katastrofa .
Majaczyla cale zdazenie widzialam na oczy porazka .Powinna nie miec prawa jazdy do konca zycia....
poniedziałek, 20.05.2019 20:20 autor:

to dlatego ze na zimówkach był i pływał!!!
poniedziałek, 20.05.2019 20:21 autor: robson

A to chyba pani lekarz
poniedziałek, 20.05.2019 20:26 autor: Jebiewdenko

Hehe lekarz to dużo powiedziane!
poniedziałek, 20.05.2019 21:08 autor:

Dajcie filmik z monitoringu
poniedziałek, 20.05.2019 20:42 autor:

reporterzy :) panowanie nie nad kierownicą a nad POJAZDEM!!!
poniedziałek, 20.05.2019 20:43 autor: Xxx

Kupię auto od tej pani.
poniedziałek, 20.05.2019 20:50 autor:

Szok, tam mógł ktoś zginąć!
poniedziałek, 20.05.2019 20:50 autor:

No pielęgniarka Wioletta brawo i .....