komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

czwartek, 17 stycznia 2019

Antoniego, Rościsława

Duża akcja policji na bielawskiej obwodnicy! [WIDEO OD CZYTELNIKA]

piątek, 11.1.2019 16:00 , komentarze: 95 , odsłony: 65817
kategorie artykułu:

Jak informują nas Czytelnicy 11 stycznia ok. godz. 16.00 na bielawskiej obwodnicy doszło do zatrzymania przez policję  samochodu osobowego, na ząbkowickich numerach rejestracyjnych. Akcja została przeprowadzona przy wykorzystaniu kilku radiowozów. Policjanci byli uzbrojeni w dodatkową broń. Droga na czas akcji była zablokowana. Jadący samochodem mieszkaniec naszego powiatu dzierżoniowskiego został aresztowany. Mężczyzna, to były zawodnik, który walczył w klatkach. W ubiegłym roku potrącił śmiertelnie kobietę, dodatkowo poszukiwany był dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności.

CZYTAJ: Potrącenie w Bielawie. Policja poszukuje sprawcy! LPR w akcji!

- Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna w ubiegłym roku potrącił kobietę. 14 lutego 2018 r. w Bielawie na ul. Stefana Żeromskiego doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem volkswagen na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn nie udzielając pierwszeństwa, najechał na prawidłowo przechodzącą przez pasy pieszą 83-letnię kobietę, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzona przetransportowana LPR do szpitala we Wrocławiu, jednak obrażenia były na tyle poważne, że nie przeżyła. Policjanci ustalili dane sprawcy, który jednak się ukrywał. 11 stycznia sprawca wypadku został zatrzymany. Wobec mężczyzny wydane były także dwa listy gończe, gdyż był poszukiwany do odbycia kary o łącznej długości dwóch lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności - powiedział Doba.pl oficer prasowy KPP w Dzierżoniowie kom. Marcin Ząbek.

A tak świadkowie opisują działania policji.

- Cała akcja odbyła się na moich oczach. Widziałam zatrzymanego. Został wyciągnięty z auta i położony wzdłuż auta.  Były dwa cywilne radiowozy. W jednym z nich grupa antyterrorystyczna.   Antyterroryści zajechali jadącemu drogę i wyskoczyli z bronią do czarnego audi. Z drugiego wozu również wyskoczyli policjanci i asekurowali całą akcję - poinformowała Doba.pl czytelniczka Aneta.

Jeśli byłeś świadkiem zdarzenia, masz zdjęcia lub nagranie prześlij do nas na adres ddz@doba.pl.

 

Wasze komentarze

Co to za marna figura. Dostał by ode mnie z plaskacza i po zawodniku.
sobota, 12.01.2019 19:53 autor:

Gdyby się zatrzymał, zawiadomił pogotowie i udzielił pierwszej pomocy na pewno miałby dużo łagodniejszy wyrok. Uciec z miejsca wypadku to najgorsze rozwiązanie. Aha i kozak to ten co staje w obronie słabszych a nie obija w hl zwykłych ludzi co sie przyszli pobawic. I pajacuje jaki to on nie jest dobry. Tyle w temacie.
wczoraj, 21 godz temu autor: Szatan Serduszko

Zatrzymani a nastepnego dnia wypuszczeni.ucziwie...
wtorek, 15.01.2019 18:02 autor: Mecenas

Z kąd wiesz że wypuszczeni
dzisiaj, 7 godz temu autor: Tgr

Grozi mu 11 a powinno 20 lat, to psychol i ćpun.
wtorek, 15.01.2019 20:20 autor: Muflon

Bzdury
wczoraj, 21 godz temu autor: Zd

Uważaj co mówisz leszczu
wczoraj, 1 dzień temu autor: WWA

Czy to jest zatrzymanie czestera ?
sobota, 12.01.2019 09:15 autor:

na majorce siedzi
sobota, 12.01.2019 10:53 autor: nj

Szkoda że nie pięcioma listami gończym zmieniacie co róż opis ciekawe co jeszcze dodajcie aż się tego czytać nie chce ale mi sensacja
poniedziałek, 14.01.2019 17:21 autor: Jp

Ciekawe kogo sypnie koleś, bielawska elyta już trzęsie portkami
niedziela, 13.01.2019 00:55 autor:

Bielawska patologia i wszystko jasne
poniedziałek, 14.01.2019 10:42 autor: Adi

Szakal ? A gdzie on ?
sobota, 12.01.2019 23:29 autor: Xcx

Teraz za szakala rudym policja nie się weźmie
niedziela, 13.01.2019 09:15 autor:

Dbają o bezpieczeństwo bo więcej praw mają przestępcy jak zwykli ludzie. I tak łagodnie
Go potraktowali. Zastanówcie się zanim kogoś oczernicie to Noe z o m o . Wyzywacie policjantów ale jak by ich nie było to byście na ulice nie wyśl i trochę więcej informacji że świata Polacy muszą się wspierać
niedziela, 13.01.2019 03:19 autor: Ip man

Teraz za szakala powina się policji ukrywa się w Bielawie ruda lajza
sobota, 12.01.2019 20:40 autor:

Gdzie ci antyterroryści? Jak ktoś założy kominiarke to nie znaczy z AT.
sobota, 12.01.2019 20:56 autor: Wezuwiusz

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
sobota, 12.01.2019 23:16 autor:

Na ktorej gali bebson arena walczyl czester?
sobota, 12.01.2019 17:09 autor:

No i super. Współczuję im trochę, ta praca jest bardzo stresująca, ciezko potem wrócić do domu i pozbyć się tego stresu
sobota, 12.01.2019 08:37 autor:

Podobno Zawodnik lokalnego klubu mma z bielawy od wuja beby
sobota, 12.01.2019 15:46 autor:

To CZITOS :D lokalny szejk ;p
sobota, 12.01.2019 15:26 autor:

Escobar
sobota, 12.01.2019 15:38 autor:

Ciekawe czy do "dobrej" celi trafił?
sobota, 12.01.2019 17:11 autor:

To czesterka
sobota, 12.01.2019 07:21 autor:

Pewnie go przekopią na spacerniaku
sobota, 12.01.2019 13:10 autor: Heniek z wermachtu

Czy to slynny pieszycki kamieniarz i transportowiec?
sobota, 12.01.2019 09:44 autor: Aloha

Na spacerniaku już się pytali o niego
sobota, 12.01.2019 12:56 autor:

miętus I traper.
sobota, 12.01.2019 13:14 autor: zborek

Ja wiem kogo zatrzymali to salafita z Owiesna
sobota, 12.01.2019 13:07 autor: Wania z Magadanu

Mogli jeszcze helikopter wyslac do zatrzymania tego jednego człowiek i 6 zastępów straży pożarnej.
piątek, 11.01.2019 22:28 autor: Ble

0:43 minuta: z bagażnika wylatuje dowód rzeczowy, ucieka w kierunku północno- zachodnim. Reakcji brak...
piątek, 11.01.2019 22:13 autor: Chio chips

nie widzieli przez te kominiarki :)
sobota, 12.01.2019 13:24 autor: tak tak

Teraz w celi będzie walczył o przerwanie frajer
sobota, 12.01.2019 10:30 autor:

Walczył w klatkach
sobota, 12.01.2019 11:03 autor:

Przywykły do krat.
sobota, 12.01.2019 11:30 autor:

On walczył w Hiszpanii na plazy w klapkach
sobota, 12.01.2019 11:44 autor: Diego elfi kało

w klapkach ;)
sobota, 12.01.2019 11:22 autor:

I bardzo dobrze zwyrolowi, teraz odsiadka na grube lata oby
sobota, 12.01.2019 10:57 autor: Kucharz

ale sensacja popisali sie a tych co trzeba to nie łapia bo sa cwańsi i smieja sie co tu jest do pokazywania trzabyło cała armie sprowadzic dali popis
sobota, 12.01.2019 06:25 autor: za

a co to znaczy ze byli w dodatkowa bron wypisazeni bo nie eidac na nagraniu???
piątek, 11.01.2019 23:28 autor: Gierappaaaaa

bzdury pisa a ty wszystko łykasz
sobota, 12.01.2019 06:27 autor: se

Proca to też broń he he
piątek, 11.01.2019 16:32 autor: gg

hehehe ale się wysiliłeś
sobota, 12.01.2019 06:33 autor:

Po co coś zasłaniać? Działo się w miejscu publicznym, każdy mógł wiedzieć, żadna tajemnica.
piątek, 11.01.2019 20:24 autor:

Hahaha to ta malpa widziana na stawie!!! Gansta bwa!! Buhahahah
piątek, 11.01.2019 23:12 autor: Bwa patola

To mafia z kogucika patole.
piątek, 11.01.2019 23:21 autor: Mechanik

Dza jeszcze posprzątać , przemyt uchodźców autami ciężarowymi . Osoba raz zatrzymana tłumaczy sytuację niewiedza ... Czy aby na pewno...
piątek, 11.01.2019 23:23 autor: Dza

Pani Aneto to nie antyterrorysci to bielawskie samochody. Focus 90 koni 300 konne audi a5 z gangusami zatrzymał...:)) brawo bielawscy policjanci
piątek, 11.01.2019 23:23 autor: cezary cezary

To czarne Bmw 7 na jakiś niemieckich tablicach
piątek, 11.01.2019 18:59 autor:

Tablice DZA
piątek, 11.01.2019 20:40 autor: Bielawianka

Ja cie krence to tera za przekroczenie prędkości zatrzymują antyterorysci???
piątek, 11.01.2019 22:50 autor: Jak tu żyć

fajnie jak w filmie prawie