komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 24 marca 2019

Marka, Gabriela

Pieszyce: rozbój na dostawcy pizzy

piątek, 11.1.2019 14:00 , komentarze: 57 , odsłony: 12680
kategorie artykułu:

Pod koniec ubiegłego roku doszło do poważnego przestępstwa w Pieszycach. Dwóch napastników obezwładniło dostawcę pizzy, a następnie okradło go. Żmudna praca funkcjonariuszy z Bielawy doprowadziła do zatrzymania sprawców i doprowadzeniu do prokuratury, gdzie usłyszeli już zarzuty.

30 grudnia pracownik jednej z bielawskich pizzerii otrzymał zlecenie na dostawę jedzenia do budynku wielorodzinnego w Pieszycach. Gdy był pod wskazanym adresem telefonicznie powiadomił, że oczekuje na odbiór. Wtedy został zaatakowany przez dwóch napastników. Jeden z nich założył mu dźwignię na szyję i w ten sposób skrępował pokrzywdzonego, zaś drugi w tym czasie zerwał pas z saszetką z  pieniędzmi w kwocie 694 złotych. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy od tego momentu zaczęli proces wykrywczy.

Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie bielawskich śledczych pozwoliły na ustalenie danych sprawców. Jak się okazało z mężczyznami współpracowały jeszcze dwie kobiety. Gdy policjanci mieli dane przestępców pozostało jeszcze zatrzymanie, które jak się okazało także nie odbyło się bez problemów.

Jeden z mężczyzn był agresywny i stawiał opór, natomiast drugi posiadał narkotyki. Cała czwórka 10 stycznia 2019 r. została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie. 20-letni mężczyźni usłyszeli zarzut rozboju, natomiast ich towarzyszki pomocnictwa w tym przestępstwie.

Za tak poważne przestępstwo grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

                kom. Marcin Ząbek
Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

o wkoncu sie wpakowal z prochami niewyszlo to teraz chłopa od pizzy he he oj posiedzi ze swoja lala .Jeszcze wyjdzie wiecej na jaw jak ludzi robili małżeństwo
piątek, 11.01.2019 22:33 autor: xxl

Błędy młodości nie ma co ich skreślać od razu
Młodzieży wyciągać wnioski i nie wracać do złych czynów
sobota, 12.01.2019 12:21 autor: Podpisany podpisaniec

lechia hooligans
niedziela, 13.01.2019 21:20 autor:

PIESZYCE WYSIEDLIĆ I ZAORAĆ
sobota, 12.01.2019 12:23 autor:

I spalić
sobota, 12.01.2019 12:31 autor: Anty Pogoń

Pieszyce to slumsy
niedziela, 13.01.2019 09:30 autor:

Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie bielawskich śledczych... :)
niedziela, 13.01.2019 00:52 autor: jan

największe dziadostwo w tych pizzach , człowiek nie swinia wszystko zeżre
sobota, 12.01.2019 17:09 autor:

hahaha w końcu wpadł gangster puzonik i jego piskorzowska patola he he
sobota, 12.01.2019 12:51 autor:

Mogli sie wybrac do banku, a nie dostawce pizzy palanty!
piątek, 11.01.2019 14:55 autor: Jozek z Uciechowa.

Czy praca Amazon czy rozbój jedno i to samo, i tak rocznie okradacie wszyscy pracujący tą firmę na ładne pieniądze , źle porównaliście bo do Amazon to teraz oni za kare mogą iść
sobota, 12.01.2019 12:46 autor:

PIESZYCKA PATOLOGIA!!!!!!!!
sobota, 12.01.2019 12:47 autor: :

Czemu nadeszły czasy w których w ludziach pełno nienawiści do drugiej osoby... Czytam te komentarze i przestaje wierzyć w ludzi, gdzie jakieś wyższe wartosci?
sobota, 12.01.2019 12:31 autor: .

Ogarnijcie się ludzie i nie plujcie tak jadem, strasznie mało wiecie a najwięcej szczekacie
A tym młodym ludziom życzę by zrozumieli swój błąd i więcej nie robili złych rzeczy!
sobota, 12.01.2019 12:37 autor: Bielawianin

Informacje dodawane na szybko żeby się pochwalić jak zaczęli działać po podwyżkach
sobota, 12.01.2019 12:35 autor: Strażak Sam

Widze ze tradycja w Pieszycach nie ginie:)
piątek, 11.01.2019 17:04 autor:

Tam nic nie ginie :P
sobota, 12.01.2019 12:33 autor:

Dlaczego Doba usuwa komentarze.Co było niewłaściwego w tym,że patologia powinna być poddana do odstrzału... zamiast dzików.
piątek, 11.01.2019 17:15 autor:

PATOLOGIA
sobota, 12.01.2019 02:27 autor:

Pytanie do autora tekst: czy ty wiesz co znaczy "żmudna.
sobota, 12.01.2019 07:14 autor: Sherlock Holmes

Biedne te Pieszyce
sobota, 12.01.2019 07:30 autor:

Co to były za chłopaki z pieszyc ?
sobota, 12.01.2019 00:54 autor:

pieszyce to slumsy , wszyscy to menele , część udaje '' ynntelygentów ''
piątek, 11.01.2019 22:45 autor:

" zaczęli proces wykrywczy" ??? co to jest bo nie wiem
piątek, 11.01.2019 17:54 autor: Pytam sie

Żmudna praca funkcjonariuszy.
piątek, 11.01.2019 20:34 autor:

Ale pojedli
piątek, 11.01.2019 18:25 autor:

Tak na bidnego dostawcę pizzy?...Pewnie nie słyszeli o NBP...
piątek, 11.01.2019 18:33 autor: złośliwy

I czy warto było za 600 zł tak sobie zmarnować życie a teraz taka pajda do odsiadki szkoda chłopaków pewnie pogubili się w życiu tak jak ja życzę im żeby zmienili swoje życie !!
piątek, 11.01.2019 18:48 autor:

FAKE