komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 3 sierpnia 2021

Lidii, Augusta

Jacek Mikus zastępcą wójta Gminy Łagiewniki

środa, 12.12.2018 12:52 , komentarze: 61 , odsłony: 34242
kategorie artykułu:

6 grudnia 2018 r. wójt Gminy Łagiewniki Jarosław Tyniec powołał na stanowisko zastępcy wójta Jacka Mikusa.

Jacek Mikus jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu, studiów podyplomowych z zakresu Administracji w Polsce i Unii Europejskiej oraz Liderów Samorządowych. Jest mieszkańcem gminy Łagiewniki. Przez ostatnie 12 lat pracował na stanowisku sekretarza gminy w Piławie Górnej.

 

Wasze komentarze

obaj wyglądają jak Dęby: wysocy i mocno zbudowani
środa, 12.12.2018 21:31 autor:

A gdzie Szkarłat ???
wtorek, 18.12.2018 06:53 autor:

Zastepca wójta-weterynarz!!!To dopiero fachowiec od administracji/PIS/.ale kasę bedzie brał przez nastepne 5 lat.To się liczy.W takiej małej gminie zastepca potrzebny?No ale podatnicy płacą podatki to administracja utrzyma się
środa, 12.12.2018 15:03 autor:

Po co piszecie takie bzdury nie znając człowieka. Ja miałam przyjemność współpracować z kilkoma sekretarzami w dwóch powiatach między innymi z Panem Jackiem i powiem tak: po pierwsze to doskonały fachowiec a po drugie to bardzo dobry człowiek więc darujcie sobie te komentarze bo to aż się robi niesmaczne. Poza tym przeszkadza Wam że został powołany wice, i co z tego? Do tej pory przez 12 lat nikomu to nie przeszkadzało. Brawo Jarku, bardzo dobra decyzja. No i ja się podpisze w przeciwieństwie do was tchórze.
czwartek, 13.12.2018 19:52 autor: Cristina

Piława szczęśliwa ! Super że go nie ma !
piątek, 14.12.2018 07:16 autor: Zuzanna

Pisz za siebie !
sobota, 15.12.2018 16:57 autor:

Wszystko leprze od ZŁAMASA na zwolnienie uciekł
piątek, 14.12.2018 17:45 autor:

Świetny wybór Panie Jarku, a Panu Jackowi życzę powodzenia.
piątek, 14.12.2018 16:24 autor: Marcin

Ale Cristina słodziak chyba liczy na jakąś funkcje w Gminie
piątek, 14.12.2018 10:48 autor:

Kwestia czasu, niebawem i tak będzie
piątek, 14.12.2018 20:12 autor: X

Pan Mikus już kiedyś startował na wójta i miał bardzo słaby wynik. To też powinien być sygnał dla Pana Jarka, że ludzie nie obdarzyli go zaufaniem. Myślę że to będzie miało negatywne skutki dla niego
piątek, 14.12.2018 10:56 autor: Alex

szkoda ze Mikus, nie wzbudza zaufania
środa, 12.12.2018 13:36 autor: Alex

To jak to jest, że p Jarek członek albo przez wiele lat związany z PO powołuje pana Jacka wiele lat związanego z PiS?
czwartek, 13.12.2018 22:28 autor:

A na spotkaniach przedwyborczych Pan Jarek obiecywał, że zlikwiduje etat zastępcy wójta.
środa, 12.12.2018 15:52 autor: wyborca

Ręka rękę myje.
czwartek, 13.12.2018 11:52 autor: Adel

Jacuś i Tycuś w jednym stali urzędzie.
Jacuś na dole a Tycuś na górze.
Ale będą swawole.
Ja pier….le.

Jacku i Jarku powodzenia.
czwartek, 13.12.2018 14:36 autor: Piławiak

Myślę Jarek że to dobry ruch !! ale to Ciebie będą biczować za to co czynisz na gminnym podwórku , co innego jak dobierasz swoich pracowników w swoim gospodarstwie bo to nie jest laboratorium ! na ra
czwartek, 13.12.2018 17:19 autor:

Jak w Piławie może być historyk ,to w Łagiewnikach może być weterynarz a plus tego Pana że pracował 12 lat w urzędzie i zna pracę.Gratulacje
środa, 12.12.2018 19:16 autor: mieszkanka

Gratulacje Panie Jacku
czwartek, 13.12.2018 16:42 autor:

Jak się nie podoba to za 5lat na kandydatów,zobaczymy co zrobimy jak jeden mąż
czwartek, 13.12.2018 11:01 autor: Popis

i nastał PO-PIS w Łagiewnikach
środa, 12.12.2018 23:14 autor:

Mikus to zdrajca husta się od PiS do PO
środa, 12.12.2018 21:38 autor:

No i gdzie jest wyborca od Kuliego co ustawiał go na wice
środa, 12.12.2018 21:51 autor: wyborca

Gratulacje Panie Jacku.Powodzenia.
środa, 12.12.2018 17:20 autor:

Bardzo dobry kandydat do brania piniędzy, a dlaczego nie pozostawił go Chudyk na stołku, bo to nieudacznik!
środa, 12.12.2018 13:54 autor: wyborca

Taki byl dobry w Piławie ze aź go odwołali z funkcji sekretarza....
środa, 12.12.2018 14:53 autor:

tym posunięciem Pan Jarek dużo straci w swoich wyborcach. Mało trafny kandydat. Pytanie czy stanowisko zastępcy wojta jest naprawde potrzebne na tak mało gmine. Liczylem ze Pan Jarek zliwkiduje to stanowisko. Pierwsza decyzja i sałbo, bardzo... czekam na dalsze decyzje. oby były trafniejsze
środa, 12.12.2018 15:01 autor: Alex

Jak to wszystko sprawnie działa. Szybko posada się znalazła i to lepsza.
środa, 12.12.2018 13:08 autor: Ola