komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

środa, 29 września 2021

Michala, Gabriela

Znamy nazwisko zastępcy burmistrza Piławy Górnej

poniedziałek, 3.12.2018 14:00 , komentarze: 91 , odsłony: 59601
kategorie artykułu:

Szef piławskiego magistratu powołał Martę Sochacką-Pelczar na stanowisko zastępcy burmistrza Piławy Górnej.

Burmistrz Krzysztof Chudyk informację o powołaniu przekazał oficjalnie podczas spotkania z pracownikami Urzędu. Nowa zastępczyni pojawiła się w piławskim magistracie 3 grudnia w miejsce Izabeli Woronowicz.

Będzie m.in. aranżowała i koordynowała działania Urzędu ukierunkowane na rozwój kapitału ludzkiego gminy i konsolidację lokalnej społeczności. Sport, kultura, oświata, troska o poprawę kondycji duchowej piławian to główne obszary działań nowej zastępczyni burmistrza Piławy Górnej.   

Ogromnym atutem jest jej duże doświadczenie w pracy z ludźmi. Dotychczasowym środowiskiem zawodowym pani Marty Sochackiej-Pelczar była bowiem szkoła. Koledzy i przełożeni, a przede wszystkim uczniowie i rodzice podkreślają życzliwość i empatię oraz ponadprzeciętne zaangażowanie, którymi wyróżniała się przez ostatnie trzydzieści lat.

- Funkcję dyrektor szkoły pełnię dopiero od 1 września tego roku, ale już od początku wiedziałam, że pani Marta jest osobą, która bardzo angażuje się w życie szkoły i dodatkowe prace. Szybko zdobywa zaufanie. Dzieci i rodzice bardzo ją lubią. Jest człowiekiem ciepłym i oddanym całym sercem. Przykro nam, że już z nami nie pracuje, ale bardzo się cieszymy, że została wiceburmistrzem - powiedziała dyrektor Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej Danuta Zaręba.

Marta Sochacka-Pelczar urodzona 20 lutego 1966 roku. Rodowita piławianka. Mężatka. Mąż Stanisław jest wychowawcą w Domu Dziecka i radnym w Piławie Górnej, syn Maciej zajmuje się grafiką komputerową. Całe życie związana z Piławą Górną. Studia wyższe ukończyła na kierunku historia. Studia podyplomowe na kierunkach: wiedza o społeczeństwie, edukacja europejska i regionalna, geografia. Ukończyła też Studium Kulturalno–Oświatowe o specjalizacji teatr dla dzieci. Od ponad trzydziestu lat jest związana ze szkołą, gdzie poza pracą nauczyciela zajmowała się m.in. współpracą ze Związkiem Sybiraków, organizacją ważnych jubileuszy i programów artystycznych. Fascynuje się teatrem i historią lokalną. W szkole do dziś jest realizowany jej autorski program o regionalizmie.

Źródło: UM Piława Górna

 

Wasze komentarze

Ach,jak to pięknie,że bez znajomosci funkcje rozdawane hahahah,a decyzja o rozpoczeciu lekcji z powodu tego rozdawnictwa ogloszona zostala w piątek!nikt nikogo nie pytal,żadnych spotkan z radą rodziców itd.,a mialo byc tak milo i oddechy pełna piersią,bez układów hahahaha
wtorek, 04.12.2018 08:13 autor: Janek

brawo Janek ;)
wtorek, 04.12.2018 18:14 autor:



Mało to Ty wiesz... Naprawdę....
wtorek, 04.12.2018 09:14 autor:



Co się stało z brwiami tej Pani? Polecam wizytę u dobrej kosmetyczki.
środa, 05.12.2018 16:52 autor: Kosmetolog

Burmistrz wybrany w demokratycznych wyborach? Tak. Burmistrz ma prawo wybrać swojego zastępcę? Tak. To po co te dyskusje, czy Pani miła/niemiła, mądra/niemądra. Władze ocenimy po skuteczności a nie wyglądzie. Jeżeli będzie ok dostanie mandat na kolejne pięć lat, jeśli nie - wybierzemy nowego Burmistrza, on swojego nowego zastępcę itp. itd... Na razie dajmy wykazać się obecnej władzy.
piątek, 07.12.2018 07:57 autor: Pozdrawiam wszystkich Piławian

Pani zastepca burmistrza widac ze sympatyczna osoba.Ale czy nie ma ekonomistów czy prawników na takie powazne stanowisko Panie Burmistrzu.Przeciez zarzadzać urzedem to przede wszystkim interpretacja przepisow prawnych,budzet gminy,ekonomia.Historii nikt w UM nie zechce sie uczyć bo to nie ta branza.Z calym szacunkiem dla tej osoby ale wybór wyjątkowo nietrafiony...nauczyciel to nie kompleksowa wiedza
środa, 05.12.2018 23:59 autor:

Merytorycznie....
czwartek, 06.12.2018 09:34 autor:

To była super nauczycielka z historii. Mile ja wspominam. Mam nadzieję że nadal jest tak sympatyczna. A mąż Pani Marty to bardzo dobry i miły człowiek.
wtorek, 04.12.2018 22:49 autor: Mieszkanka

A pradziadkowie i dziadkowie też super ludzie:)
środa, 05.12.2018 17:25 autor: Mieszkaniec

A cóż to do licha za kompetencja :poprawa kondycji duchowej społeczeństwa.???? czyli co????...głosowałem na pana burmistrza, ale te jego decyzje źle wróżą na przyszłość, bo ta informacja w sprawie zastępcy zdecydowanie cieńka ..
poniedziałek, 03.12.2018 22:10 autor:

To ja im te zdjecie robilem
środa, 05.12.2018 18:32 autor: Zbyszek Kieliszek

Zbyszek Kieliszek Kocham cie twoja FANKA !!!!!
środa, 05.12.2018 18:37 autor: chinska malpa

Kondycja duchowa. Czy jest dobra, zależy to przede wszystkim od tego, czy żyjemy zgodnie z naszymi przekonaniami, czy dbamy o swoje potrzeby, jakie mamy nastawienie do ludzi i świata. Osoby z pozytywnym nastawieniem są bardziej pogodne i wyluzowane.

Reasumując - nowa Pani Burmistrz będzie dbała o moje dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie. Niezłe.
wtorek, 04.12.2018 09:40 autor: Mieszkanka

Taktyka Chudyka!!! Pełna transparentność!!! ha ha. Po czynach ich poznacie... Powodzenia
wtorek, 04.12.2018 20:23 autor:

Prawdziwe pastwisko i tyle w temacie. Oby tak za pare lat stracili władze i nie będzie powrotu do szkoły :))) i dopiero będzie śmiesznie
wtorek, 04.12.2018 16:49 autor: Jersey

Juz trzymam kciuki
wtorek, 04.12.2018 17:01 autor:

O to się nie martw
wtorek, 04.12.2018 17:21 autor:

Panie Burmistrzu. Bardzo dobry wybór. Życzymy powodzenia. Komentarzami proszę się nie przejmować. To wiecznie niezadowoleni nie potrafią nic mądrego napisać ani zrobić. Bo pani Marto za podjętą decyzję. A szkoła istniała bez pani, będzie istnieć teraz i potem. Życzę sukcesów.
wtorek, 04.12.2018 21:02 autor: Życzliwa

Uczyla Historii raczej histerii bo w latach 90 to raczej wbijala nam daty do glow nic sama nie wiedzac.... Tepa pala..... Pan Chudyk przesadził
wtorek, 04.12.2018 22:33 autor: Piławianin

Murarze na mury, piekarze piec chleb, nauczyciele do szkół. Zarządzanie zostawmy dla ekonomistów. Nigdy wielozawodowiec nie będzie dobrym fachowcem.
wtorek, 04.12.2018 12:24 autor:

A ja nie chcę aby poprawiano moją kondycję duchową, chcę obiecanego basenu i ścieżek rowerowych, szczególnie do Dzierżoniowa!
wtorek, 04.12.2018 12:37 autor:

Czy Zuzia Pelczar jest jej szwagierka?
poniedziałek, 03.12.2018 16:14 autor:

Tak to szwagierka
poniedziałek, 03.12.2018 19:23 autor:

Dziekuje!
wtorek, 04.12.2018 10:07 autor:

No Staś akurat jest niezbyt dobrym wychowawcą
poniedziałek, 03.12.2018 20:26 autor: bidul

Bardzo się cieszę. P.Marto.Gratulacje. poprostu jestem wzruszony
. Pilawianka
poniedziałek, 03.12.2018 21:56 autor:

A nie ma stanowiska dla Pana H Ko..? Czyżby pokłoceni?
poniedziałek, 03.12.2018 21:58 autor: Aaa

Zgadzam się kondycja duchowa pilawian straszna .Cieszę się że zajmie się tą sprawą Nowa Pani Burmistrz.Życzę powodzenia.A tak poważnie to myślę że fajna osoba.
poniedziałek, 03.12.2018 22:49 autor: Mieszkanka

Bardzo fajny duet :) przyjemne twarze. W porównaniu do poprzedników- top! Powodzenia
poniedziałek, 03.12.2018 23:16 autor: Wrocławska Pilawianka

Bardzo dobry wybór. Osoba wykształcona, potrafiąca się wypowiadać i z klasą. Brawo.
poniedziałek, 03.12.2018 23:47 autor:

Marta z całego serca gratuluję i cieszę się. Mam nadzieję, że nie zapomnisz gdzie pracowałas przez 30 lat.
poniedziałek, 03.12.2018 20:41 autor: Koleżanka

To o sprawy duchowe juz nie będą w gesti proboszcza ?
poniedziałek, 03.12.2018 17:43 autor: Wyborca

Gratulację Pani Marto , życzę powodzenia .
poniedziałek, 03.12.2018 18:12 autor:

gratulacje życzymy powodzenia