Kto zostanie radnym w Piławie Górnej?
Zapraszamy do zapoznania się z osobami kandydującymi do Rady Miejskiej Piławy Górnej.
Okręg nr 1
Granice: ul. Cicha, ul. Dalsza, ul. Niecała, ul. Henryka Sienkiewicza od nr 51 do nr 95 (nieparzyste), od nr 52 do nr 132 (parzyste), ul. Andrzeja Struga, ul. Zielona.
1) ŁOIN Jarosław 38 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) NAHAJOWSKA Janina 64 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) SZLAGA Melania Agnieszka 48 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 2
Granice: ul. Górna, ul. Kasztanowa, ul. Młynarska, ul. Nowa, ul. Henryka Sienkiewicza od nr 27 do nr 49 (nieparzyste), od nr 36 do nr 50 (parzyste), ul. Stawowa, ul. Żytnia.
1) SIENKIEWICZ Mirosław 37 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) MAZUR Andrzej 54 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) BUDZYK Teresa Barbara 53 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 3
Granice: ul. Herbaciana, ul. Makowa, os. Młyńskie, ul. Poziomkowa, ul. Rumiankowa.
1) MADEJSKI Dariusz Oktawian 32 lata, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) MONASTERSKA Izabela 33 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) BUGANIUK Łukasz Adrian 31 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 4
Granice: ul. Liliowa, os. Małe, ul. Piastowska od nr 65 do nr 69A (nieparzyste), od nr 80 do nr 82 (parzyste), ul. Tulipanowa.
1) CHROBAK Marcin Grzegorz 34 lata, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) DYBISZ Bogusława Anna 60 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) MAKOWSKI Kamil Leszek 39 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 5
Granice: ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Mała, ul. Piastowska od nr 57 do nr 63 (nieparzyste), od nr 60 do nr 78 (parzyste), ul. Wiejska.
1) SAWICKI Stanisław 66 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) PROKOCKI Zbigniew 64 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) PACYK Małgorzata 47 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 6
Granice: pl. Piastów Śląskich, ul. Stanisława Staszica od nr 1 do nr 16, ul. Szkolna.
1) BRYŁA Sylwester 38 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) LICZNER Piotr Kazimierz 42 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) PIECH Tomasz 36 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 7
Granice: ul. Stanisława Staszica od nr 26 do nr 60.
1) KORDASIEWICZ Arnold Kazimierz 55 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) MIECIELICA Anna Maria 42 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Okręg nr 8
Granice: ul. Fabryczna, ul. Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 25 (nieparzyste), od nr 2 do nr 34 (parzyste), ul. Słoneczna.
1) JEZIORSKI Wiktor 39 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) GOŁĘBIOWSKA Justyna Aleksandra 26 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) PRZEPIÓRKA Halina 65 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 9
Granice: ul. Budowlanych, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Adama Mickiewicza, os. Nowe, ul. Osiedlowa, ul. Stanisława Staszica od nr 20 do nr 24 B.
1) MAJCHER Arkadiusz 29 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) TOPÓR Iwona Edyta 45 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) BUREK-UCHMAN Anetta Luiza 50 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 10
Granice: ul. Piastowska od nr 17 do nr 55 (nieparzyste), od nr 26 do nr 58 (parzyste).
1) WIĄCEK Małgorzata 51 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) BAGIŃSKI Stefan 62 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) SMOLARSKI Mirosław Jan 48 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 11
Granice: ul. Jana Kilińskiego, ul. Piastowska od nr 1 do nr 15 (nieparzyste), od nr 2 do nr 24 (parzyste).
1) CEGLARZ Agnieszka 40 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) STELMACH Joanna 41 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) SZWEC Agnieszka 38 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 12
Granice: ul. Bolesława Limanowskiego, ul. Polna, ul. Wąska.
1) ZATORSKA Monika Agnieszka 29 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) BIELAWSKA Nina Joanna 41 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) CHRZANOWSKI Tadeusz Jan 62 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Okręg nr 13
Granice: ul. Kolejowa, ul. Stefana Okrzei, ul. Sąsiedzka.
1) KARAŚ Justyna Grażyna 37 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) PSTRĄG Helena 61 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Okręg nr 14
Granice: ul. Bohaterów Getta, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Ligocka, ul. Ząbkowicka.
1) RASZEWSKI Marcin Piotr 37 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) ŚWIETLIK Barbara 56 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Okręg nr 15
Granice: ul. Gospodarcza, ul. Kosynierów, ul. Kośmińska, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Ludowa, ul. Łąkowa, ul. Partyzantów, ul. Rolnicza, ul. Wrocławska.
1) PELCZAR Stanisław Józef 59 lat, KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY;
2) BARWACZ Bogusława Elżbieta 48 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) SOŁTYSIAK Sebastian Artur 39 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHA.
Komentarze (78)