komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

środa, 22 maja 2019

Heleny, Wieslawy

12 i 14-latek pobili mężczyznę, a następnie go okradli

piątek, 7.9.2018 12:00 , komentarze: 67 , odsłony: 19334
kategorie artykułu:

Z pozoru niewinni chłopcy napadli na dorosłego mężczyznę. Brutalnie go pobili powodując liczne obrażenia ciała. Następnie okradli i uciekli. Zawiadomiona o całym zdarzeniu policja podjęła natychmiastowe działania. Sprawcy zostali zatrzymani. Wobec starszego z chłopców sąd wydał postanowienie o umieszczeniu w Schronisku dla Nieletnich.

3 września 2018 r. na terenie Bielawy został dotkliwie pobity mężczyzna przez dwóch napastników. Gdy w wyniku zadawanych uderzeń rękoma, wyłamaną nogą od krzesła oraz kopnięć został doprowadzony do stanu bezbronności sprawcy okradli go i zbiegli. Funkcjonariusze bielawskiego komisariatu po otrzymaniu zgłoszenia wykonali szereg czynności procesowych i podjęli działania mające na celu zatrzymanie bandytów, które przyniosły pożądany rezultat. Brutalność, z jaką działali sprawcy nie wskazywała, że będą to chłopcy w wieku 12 i 14 lat. Jak się okazało starszy z nich dopuszczał się jeszcze innych czynów karalnych takich jak włamanie, czy zniszczenie mienia.

Zachowanie 12-latka w myśl obowiązujących przepisów zostało potraktowane jako przejaw demoralizacji. Wobec starszego chłopca Sąd Rodzinny wydał postanowienie o umieszczeniu w Schronisku dla Nieletnich.

kom. Marcin Ząbek
KPP Dzierżoniów

 

Wasze komentarze

a gdzie sa kary dla rodzicow tych dwoch nieletnich zwyrodnialcow?
poniedziałek, 17.09.2018 18:07 autor:

Czy w artykule jest mowa o Bielawie tej koło Jodłownika?
piątek, 07.09.2018 17:43 autor: klon

Jeszcze widzialem jak dwa rumuny sie bujaja po bielawie w wieku nastolatka tez ich zabrac bo jeszcze kobiety beda porywac "kibice bielawianki" cyganski zespół
sobota, 08.09.2018 13:17 autor: Mzks

Spokój patolo
środa, 12.09.2018 17:36 autor: Faraon

Publiczny wp**rdol dla przykładu i do końca życia prace społeczne pod drutem kolczastym i karabinem nad łbem za miskę wody i suchy chleb. W tydzień by dupa spokorniała... Z tego ch*jstwa nic dobrego nie będzie.

Powinny być łagry dla takich "ludzi"
środa, 12.09.2018 15:50 autor:

Proszę podac imiona i nazwiska tych szczurów mile widziane foto
piątek, 07.09.2018 16:33 autor:

Sonia poprawka jeden to Abel Ganea
poniedziałek, 10.09.2018 21:24 autor: :)

Jeden z nich to Abel Liviu
sobota, 08.09.2018 14:44 autor: Sonia

ten drugi to Felek Dżierżynski
sobota, 08.09.2018 15:27 autor: Ona

Panie Komendancie KPP w Dzierżoniowie - rzecznik nie powinien używać słowa "bandyci".
poniedziałek, 10.09.2018 18:51 autor: czytelnik

i tak jest z wychowaniem bez klapsa
sobota, 08.09.2018 16:35 autor: xxx

Ten gość to jakiś ..... no nie wiem. Jak by mnie napadli to do dziś rodzina by ich szukała. I nie znalazła
niedziela, 09.09.2018 22:22 autor:

Gdzie można kupić gaz paralizujacy może ktoś wie
sobota, 08.09.2018 20:13 autor: Bartosz

w Częstochowie na straganie
niedziela, 09.09.2018 20:34 autor:

Łzawiacy na targu , za około 20 zł.
niedziela, 09.09.2018 00:08 autor:

To Rumuni z przodowników pracy syn z ojcem ****ć *****ieli
niedziela, 09.09.2018 19:03 autor: Polska dla Polaków

Ten 12-latek, to nie przypadkiem dzieciak DEKLA? Cały tatuś!
niedziela, 09.09.2018 14:21 autor:

Pytanie? jak bylo by tak dobrze co by robila policja ,prokuratura ,sedziowie i adwokaci ile ludzi by zostalo bez pracy???
niedziela, 09.09.2018 13:30 autor: obserwator

Ale z dupy na małolatow na*******acie, stfu
niedziela, 09.09.2018 02:39 autor: Ggggggg

wprowadzić przepisy na wzór amerykański, bo nieletni, np. gwałciciel często
to brysio, który waży 90 kg i miał już wiele kobiet!
sobota, 08.09.2018 20:29 autor: student

On spał w altance to był bezdomny
piątek, 07.09.2018 18:56 autor: J

daj takiemu śpikowi w koparę , i co masz paragraf .
sobota, 08.09.2018 17:21 autor: axa

Wiadomo jak pobity mężczyzną ma na imię albo chociaż jak wygląda?
sobota, 08.09.2018 17:15 autor: Ak

Utylizować od razu i na karme dla świń
sobota, 08.09.2018 14:58 autor: Animals

czyli gówniarz w schronisku a mamusia 500 pobiera..weźmy się do roboty bo nasz rząd ma więcej wydatków, musimy podwójnie na patologię nazbierać pieniążków
sobota, 08.09.2018 12:12 autor:

Dwa odpady
sobota, 08.09.2018 11:32 autor:

DZIECI RADNEGO ,SĘDZIEGO ALBO POLICJANTA
sobota, 08.09.2018 11:29 autor:

Bielawa i wszystko jasne
sobota, 08.09.2018 10:45 autor:

a gdzie byli rodzice ?? ;p
sobota, 08.09.2018 10:30 autor: inte(f)

A co się wczoraj działo obok cmentarza w Dzierżoniowie? Obok szkoły? Pełno policji, straży, karetki, ruch wahadłowy a na dobie cisza? Czyżby jakiś ziomek coś wywinął i dlatego nie piszecie?
sobota, 08.09.2018 08:21 autor:

Więcej 500 plus
sobota, 08.09.2018 00:08 autor: Oj9j9j

Mlodzi gniewni !
piątek, 07.09.2018 23:06 autor: Giorgio Armani

ale jak synuś jest w schronisku to 500 i tak się należy? podpowiedzcie bo mamusia się martwi o niego:)))
piątek, 07.09.2018 21:27 autor:

Powiem tyle.... Gdyby,, on,, w obronie wlasnej spuścił im lanie napewno by siedział, oni niewinni by byli. Ten kraj to patologia.
piątek, 07.09.2018 20:58 autor: Ja 2018

byłby na liście pedofili
piątek, 07.09.2018 21:13 autor:

Wychowanki Małpy z Bielawy atakują
piątek, 07.09.2018 20:59 autor: Lol

czy to te rumuny z przodownikow?
piątek, 07.09.2018 16:32 autor: janusz

Tak
piątek, 07.09.2018 17:40 autor:

Widać jak rodzice sie interesują dziećmi szok male bandziory. Patologiczne pokolenia
piątek, 07.09.2018 19:09 autor: Slodka

Przez takie osoby boje się wracać z zajęć dodatkowych po lekcjach bo nie wiadomo na jaką osobę się trafi, a teraz jak widać czy to dziecka czy dorosłego, każdego trzeba się bać.
piątek, 07.09.2018 19:05 autor: Xx

Po co ta religia w szkołach?
piątek, 07.09.2018 16:03 autor:

Jaka religia?A kto chodzi?
piątek, 07.09.2018 19:03 autor:

Znowu bielawska patologia
piątek, 07.09.2018 17:12 autor: Adi

Ziarno kiełkuje, co BĘDZIE za PARĘ LAT !!! - to dopiero LARWA !
piątek, 07.09.2018 16:40 autor: ubogi

Bielawskie Mongoły
piątek, 07.09.2018 15:54 autor: K

Musieli chłopa od tyłu uderzyć jakąś rympałą, inaczej nie umiem tego wytłumaczyć. Co nie zmienia faktu, że nie potrzeba tu dochodzenia, sądu, itp., tylko beczki HCL...
piątek, 07.09.2018 15:38 autor: Facio

Bezstresowo chowani bandyci !!!
piątek, 07.09.2018 15:37 autor: rysiu

KIEDYŚ POLICJA BY ICH WYWIOZŁA ZA JODŁOWNIK W******* SPUŚCIŁA NA BOSO DO BIELAWY PUŚCILI POTEM ICH JESCZE RAZ ZŁAPALI I DO PAKI BO GNOJEK 12LATEK NAWET GO NIE UKARAJĄ RODZICE TYM BARDZIEJ BO TO PEWNIE ON W DOMU WYMIERZA KARY
piątek, 07.09.2018 15:30 autor: PiS

Młodociane patusy, do dołu z wapnem ich i tyle
piątek, 07.09.2018 15:18 autor:

bezstresowe wychowanie dla tego chodze z gazem i paralizatorem.
Pozdrawiam.
piątek, 07.09.2018 15:09 autor:

Tacy zwyrodnialcy nadają się tylko na odstrzał.To nie są dzieci to są zwykli zwyrodnialcy i tak powinni być potraktowani,powiem więcej ja sama osobiście bym im łeb ukręciła.Dziecko tak długo jest dzieckiem,jak długo nie musimy się za niego wstydzić I za niego odpowiadać
piątek, 07.09.2018 14:54 autor:

Panie Marcin , wrzućcie zdjęcia tych degeneratów . No przecież to jest nie do pomyślenia !!!!
piątek, 07.09.2018 14:38 autor: Malibu


dzisiaj, 4 godz temu
8
dzisiaj, 10 godz temu
22