komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 20 lipca 2018

Czeslawa, Hieronima

Maciejowe Śpiewanie w Ostroszowicach [WIDEO, FOTO]

niedziela, 1.7.2018 11:00 , komentarze: 22 , odsłony: 3623
kategorie artykułu:

Sobotnie popołudnie 30 czerwca upłynęło w pięknej muzycznej atmosferze podczas kolejnej edycji "Maciejowego Śpiewania".

Jako, że rok 2018 jest wyjątkowy - obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - zespoły przygotowały i zaprezentowały oprócz piosenek biesiadnych także repertuar patriotyczny. Muzyczne spotkanie otworzyła dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów Justyna Kaczorowska oraz Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka.

Przepyszny poczęstunek przygotowany przez panie z KGW Ostroszowice zagwarantował siły na wspólne śpiewanie i biesiadowanie do późnego wieczora pod czujnym i życzliwym okiem sołtysa Ostroszowic Krzysztofa Krupiarza.

W Ostroszowicach wystąpiły: "Borowianki" z Przedborowej, "Górzanie" z Piławy Górnej, "Grodzianie" z Niemczy, "Uciecho-Wianki" z Uciechowa, "New Folk" z Ostroszowic, "Katarzynki" z Ostroszowic, "Dzikowianki" z Dzikowca, "Złocienie" z Ząbkowic Śląskich oraz oczywiście "Macieje" z Ostroszowic.

Niespodzianką dla wszystkich było pojawienie się na spotkaniu motocyklistów z Niemczy, którzy aktywnie włączyli się we wspólną zabawę.

 

Wasze komentarze

Boguśka to do gnoju tam jej miejsce a nie na sołtysa
piątek, 06.07.2018 12:00 autor:

... Pokazać na co cię stać!!!
piątek, 06.07.2018 22:36 autor:

Na jedli się na pili się i tyle... zero atrakcji dla dzieci!! Padaka
poniedziałek, 02.07.2018 08:59 autor: Anonim

Tam nikt nie powinien być sołtysem bo som nic nie warci tacy sami jak sołtys dna i wodorosty Bogusia to do gnoju
czwartek, 05.07.2018 20:50 autor:

Nie mówiłam ze wyjce....
poniedziałek, 02.07.2018 05:41 autor: Bogusia

Bogusia na sołtysa
czwartek, 05.07.2018 09:08 autor: fan

A od kiedy Macieje to zespół góralski??
środa, 04.07.2018 23:29 autor:

Brakło tylko występu Konrada rogali
niedziela, 01.07.2018 12:43 autor: kinder

Jest na urlopie na Teneryfie
niedziela, 01.07.2018 14:35 autor:

Czytając poniższe komentarze mam wrażenie że pisali je ,,LUDZIE "o bardzo ego . Byłem i ogromne brawa dla organizatorów jak i wykonawców !!
wtorek, 03.07.2018 09:40 autor: rysiu

Jakoś smutno bez sylwii wśród tańczących pań....
niedziela, 01.07.2018 23:29 autor:

A Bogu baletmistrz nie tancowal?
poniedziałek, 02.07.2018 13:57 autor: 666

Tańcował, a jakże.
poniedziałek, 02.07.2018 19:37 autor: Sam widziałem

Szanowni muzykujący i śpiewający. Dlaczego prezentujecie utwory niedopracowane? Rozumiem, że śpiewać każdy może ale niech to będzie czysto, harmonijnie. Utwory zaprezentowane nie nadają się do słuchania.
poniedziałek, 02.07.2018 13:32 autor: au

Maciej śpiewał?
poniedziałek, 02.07.2018 06:43 autor: Igor