komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 22 czerwca 2018

Pauliny, Tomasza

Uwaga! Wielka ewakuacja w Dzierżoniowie! Poznaj szczegóły!

poniedziałek, 12.2.2018 15:55 , komentarze: 69 , odsłony: 41098
kategorie artykułu:

Najpóźniej do godziny 9.00 należy opuścić teren objęty ewakuacją. Dotyczy to zarówno mieszkańców, jak i osób korzystających z położonych w tym obszarze instytucji, firm i placówek edukacyjnych.

Czytaj: Niewybuchy w Dzierżoniowie! Saperzy są na miejscu! 

Ewakuacja jest obowiązkowa. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb, które będą ją przeprowadzały.

Zamknięty będzie obszar objęty ulicami Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Świdnicką, do skrzyżowania z ul. Kolejową), Kolejową (od ul. Kościuszki, do ul. Strumykowej), ul. Batalionów Chłopskich, ul. Prochową, ul. Przedmieście i ul. Świdnicką.

Przejezdna będzie ul. Batalionów Chłopskich, ul. Świdnicka, ul. Daszyńskiego, ul. Bielawska, ul. Piastowska, ul Wrocławska, ul. Kościuszki.

Ponieważ saperzy nie są w stanie precyzyjnie oszacować czasu usuwania materiałów wybuchowych należy przygotować się na cały dzień i na wszelki wypadek zabezpieczyć nocleg z wtorku na środę poza miejscem zamieszkania.

Prosimy o zabranie ze sobą niezbędnych leków, dokumentów i przedmiotów pierwszej potrzeby. Pamiętajmy o zwierzętach.

Ważne telefony:

Sztab kryzysowy – siedziba Straży Miejskiej Dzierżoniowa - 74 645 08 88 (całodobowy)
Policja 997
Pogotowie 999

Mieszkańcy nie mający możliwości zapewnienia sobie miejsca pobytu we własnym zakresie mogą korzystać z pomieszczeń Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, ul .Świdnicka 23 tel. 74 832 30 28.

Rodzice dzieci, z przedszkoli, które znajdują się w obszarze ewakuowanym mogą skorzystać z opieki zapewnionej przez Dzierżoniowski Ośrodek Kultury i pracowników tych przedszkoli.

 

 

Wasze komentarze

Fakturę za prowadzone działania z niewybuchami wyślijcie Pani MERKEL!!!
poniedziałek, 12.02.2018 18:30 autor: Janusz

Ty rzeczywiście janusz jesteś
poniedziałek, 12.02.2018 20:07 autor: Ruda

Te janusz kurła
poniedziałek, 12.02.2018 20:20 autor:

tak, tak bo to jej wina... :D
poniedziałek, 12.02.2018 18:32 autor: Adam

Skąd wiesz,że to niemieckie niewybuchy?
poniedziałek, 12.02.2018 19:52 autor:

Trza było uważnie słuchać Saperów pajacu
poniedziałek, 12.02.2018 19:54 autor:

to czy dojde normalnie do Bielawy? Skoro batalionów ma być częściowo zamknięta
poniedziałek, 12.02.2018 21:28 autor: Anonim

A więc częściowo dojdziesz.
wtorek, 13.02.2018 10:33 autor:

bardzo zabawne naprawde :)
wtorek, 13.02.2018 11:22 autor: anonim

I zaraz będą zachwyty jak to akcja została sprawnie przeprowadzona na TVN-ach i innych Polsatach :D :D :D Tak jakby nie można było się spodziewać za pierwszym razem, że most minuje się na obu przyczółkach :D :D :D Śmiech na sali!
wtorek, 13.02.2018 11:20 autor:

A czy przychodnia Rodzinna Pro Vita będzie zamknięta ? Jeżeli tak to gdzie mają się udać pacjenci ?
poniedziałek, 12.02.2018 17:53 autor: Pacjent

Doba narobiła rabanu a na Kopernika cisza- nikt o niczym nie informuje, brak także osób informujących o konieczności opuszczenia domostw. Panowie redaktorzy - 1 kwietnia dopiero będzie.
wtorek, 13.02.2018 08:04 autor:

Lincolna ewakułujcie.
wtorek, 13.02.2018 05:56 autor: Delen

Całą akcją zarządza drugi nieśmieszek dzierżeniowa Jakub Ożarek
wtorek, 13.02.2018 00:14 autor: kondziu

Przedmieście,ale od której strony? Kościoła czy wieży ciśnień?
poniedziałek, 12.02.2018 22:38 autor: .

Może ktoś mi powiedzieć jaką figurą geometryczną został zaznaczony ten obszar :)?
poniedziałek, 12.02.2018 22:01 autor: Newcomer

Na jakiej podstawie prawnej ewakuacja może być obowiązkowa?
poniedziałek, 12.02.2018 17:54 autor:

na podstawie zdrowego rozsądku, logiki i daru przewidywania
poniedziałek, 12.02.2018 21:23 autor: syn księdza

I którędy mam do pracy przejść? Przelecieć przez strefę ewakuacji? Bo innej opcji nie widzę.
poniedziałek, 12.02.2018 17:53 autor: nerwicadzierżoniowska

Naokoło.g
poniedziałek, 12.02.2018 21:09 autor:

Według mapy, DOK też jest w strefie zagrożenia
poniedziałek, 12.02.2018 17:57 autor: Ja

Znowu nie przespana noc
poniedziałek, 12.02.2018 20:42 autor:

Taniej wyjdzie roz****c most tym co już tam leży i nowy zrobić. Remont 2×droższy
poniedziałek, 12.02.2018 20:02 autor: Xxx

Na moscie przy mlynie wywieziono ńiewybuchy i nie bylo paniki teraz juz drugi raz jest powtorka. Jak nie kolarze to niewybuchy.Morze ktos by pomyslal. Ja bym jeszcze sprawdzil piwnice Polonii zeby nie bylo.
poniedziałek, 12.02.2018 18:44 autor: Janusz


Spadaj. Pomysl.
poniedziałek, 12.02.2018 19:23 autor: J

I się poskladaj cwelu
poniedziałek, 12.02.2018 19:36 autor:

Przyjezdzajac z pracy rano po nocce .Trzeba się wyspać. Wiadomo że niebedzie wejścia do MIESZKANIA.Wiec jak mam to załatwić z pracodawcą. Czy Urząd miastmiasta zapłaci mi !!!Za dzień stracony w pracy.
poniedziałek, 12.02.2018 18:11 autor: Tomek

Kapuśniak jesteś pewnie
poniedziałek, 12.02.2018 19:00 autor:

*****iałe miasto pełne konfidentów w postaci ochroniarzy z HiLife. Szmaciarze kablujacy psiarni.
poniedziałek, 12.02.2018 18:59 autor: Lolek

A co z Andersa
poniedziałek, 12.02.2018 18:04 autor: Jurek

Andersa -wysiedlić do Niemiec!
poniedziałek, 12.02.2018 18:42 autor:

Na pociąg mnie wpuszczą, czy nie?
poniedziałek, 12.02.2018 18:50 autor: podróżny

Jedynie co możesz puścić to kloca
poniedziałek, 12.02.2018 18:55 autor:

A może tak przy okazji wysadzić tą ruinę POLONIĘ która powoli się rozsypuje i stwarza większe niż ten trotyl w moście Może się władze wezmą za właściciela jak jakaś cegła spadnie i zabije przechodnia. Znów będzie okazja do zamknięcia ulicy.
poniedziałek, 12.02.2018 18:49 autor: Mieszkaniec

Biedronka i netto mają fajnie wolne będą mieć
poniedziałek, 12.02.2018 18:48 autor:

Czy szkoły mają wolne?
poniedziałek, 12.02.2018 18:38 autor:

MUSIELI ZNALEŹĆ JAKIEŚ WYTŁUMACZENIA NA OKOLICZNOŚĆ NIE DOTRZYMANIA TERMINU REMONTU MOSTU. PRZECIEŻ NA MOŚCIE PRACOWAŁO PO DWÓCH ROBOTNIKÓW KTÓRZY UDAWALI ZE GRZEBIĄ COŚ W PIASKU. PONADTO TROTYL SAM NIE WYBUCHA JEŻELI NIE DOSTANIE ZAPALNIKA. TYLE LAT JEŻDŻONO PO TYM MOŚCIE NAWET POWÓDŹ NIE SPOWODOWAŁ WYBUCHU . PRZECIEŻ ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY WIEC OBS MUSI POKAZAĆ JAK > DBA < O MIESZKAŃCÓW JEST OKAZJA SIĘ POKAZAĆ I ZAPREZENTOWAĆ. CZYSTA POLITYKA
A MOŻE JESZCZE COŚ PRZY DWORCU ZNAJDĄ ABY WYTŁUMACZYĆ PRZEDŁUŻENIE TERMINU REMONTU TAM TEŻ PRACOWNICY UDAJĄ , ZE > CIĘŻKO < PRACUJĄ. NIESTETY ŻADEN Z PROMINENTÓW TEGO NIE WIDZI I SIĘ NIE POKAZUJE W TAKI SPOSÓB PODNOSI SIĘ PKB W POLSCE .
poniedziałek, 12.02.2018 18:41 autor: Mieszkaniec

Jak ktoś jest idiotą to niech siedzi w strefie zagrożenia, ale Policja powinna odnotować, że nie wyraża zgody na opuszczenie terenu. W razie wybuchu zero odszkodowania.
poniedziałek, 12.02.2018 18:27 autor: Mieszkaniec

Jak służby się spisały jak dalej pod mostem znajdował się trotyl ???
http://doba.pl/ddz/artykul/znalezio
no-niewybuch-w-dzierzoniowie-ewakuacja-m
ieszkancow-trwa-ewakuacja-szkoly-aktuali
zacja-13-55-/artykul/-w-promieniu-100-me
trow-wszystkie-budynki-wylecialyby-w-pow
ietrze-/26205/15
poniedziałek, 12.02.2018 18:27 autor:

Jak tak można,znaleźć trotyl i nie przeszukać dokładnie mostu i nie znalesc więcej trotylu ,narkotyki to wiedzą jak szukać
poniedziałek, 12.02.2018 18:22 autor: jot pee propaganda

Mieszkańcy nie mający możliwości zapewnienia sobie miejsca pobytu we własnym zakresie mogą korzystać z pomieszczeń Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, ul .Świdnicka 23 tel. 74 832 30 28.

Ilu ludzi pomiescicie wladze miasta w tym osrodku? Reszte odeslecie z kwitkiem?
poniedziałek, 12.02.2018 18:22 autor:

To jest kłamstwo! W tamtym roku byli saperzy, zabrali trotyl, most sprawdzili i orzekli ŻE JEST BEZPIECZNIE. To skąd ten trotyl, okocił się? Kłamstwo i pokazówka na koszt mieszkańców.
poniedziałek, 12.02.2018 18:19 autor:

Ta juz wychodze.
Kolejna pokazowka?
Prosze o dane do fv urzad miasta wtedy wynajme sobie lokum na czas ewakuacji na wasz koszt.
poniedziałek, 12.02.2018 18:07 autor:

Przecież to jest przekręt jakich mało, zbiorą sztab antykryzysowy, nawystawiają faktur, nażrą się i opiją za nasze pieniądze, a ludzie będą się pałętać po mieście, bo pod rzucili kilka zardzewiałych pierdół. Ten most będą remontować jeszcze z 10 lat, znaleźli sobie interes.
poniedziałek, 12.02.2018 18:06 autor: wkwiony

Popieram decyzję o ewakuacji lepiej dmuchać na zimne niż później mieć pretensje do wlac miasta że nie podjeli odpowiedniej decyzji.
poniedziałek, 12.02.2018 18:03 autor: Nowy

Jasne jeszcze taki obszar. Już mnie widzicie jak wychodzę o 9. Sram na wasz most patałachy.
poniedziałek, 12.02.2018 17:56 autor: bartek

jestem tego samego zdania... :-)
poniedziałek, 12.02.2018 18:03 autor: asdfx

TE WASZE WSZYSTKIE KOMENTARZE SA NIEPOTRZEBNE., SIE KUPY NIR TRZYMAJĄ. POZDRAWIAM
poniedziałek, 12.02.2018 18:02 autor:

Na spacer, bądź siedzieć w domu poza strefą zagrożenia.
poniedziałek, 12.02.2018 18:02 autor: Jak

Krasickiego również objęta ewakuacja?
poniedziałek, 12.02.2018 18:00 autor: Aaaaaa

Jakby od razu zrobili porządek to by był już spokój....