komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 16 października 2018

Gawla, Ambrozego

Nieoczekiwanie powstał nowy klub radnych w Bielawie

środa, 31.5.2017 22:56 , komentarze: 64 , odsłony: 21943
kategorie artykułu:

31 maja na sesji doszło do zmian w Radzie Miejskiej Bielawy. Przestał istnieć Klub Radnych Ponadpartyjnego Forum Samorządowego. Został utworzony Klub Prawa i Sprawiedliwości na czele którego stanął Włodzimierz Paluch, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. W skład nowo powstałego Klubu PiS weszli radni Kamil Wojciechowski, Kazimierz Rachowiecki i Krzysztof Możejko.

 

Wasze komentarze

Jeden z panów to były sekretarz PZPR Bielawa lat 80 a teraz PiS i działacz kościelny . Jeden jego synek to gej a drugi hazardzista . Wypisz wymaluj rasowy PiS owiec
czwartek, 01.06.2017 19:37 autor:

Rasowy PEowiec to trep bezmózgowy.
piątek, 02.06.2017 23:24 autor: Pisio

PiS szykuje się do przejęcia samorządów. Nie dajmy się, bo nas pogrążą totalnie.
piątek, 02.06.2017 15:25 autor:

Zastanawiające jest to, że na sesji Rady Miejskiej ważne są przetasowania partyjne i wręczanie" laurek " , natomiast brak jakiegokolwiek zainteresowania sesją Rady Powiatu na której podejmowano uchwałę cofającą Gminie Bielawa dotację na rozbudowę drogi przy ul. Przodowników Pracy.
sobota, 03.06.2017 09:10 autor: Pilny obserwator

Gdyby ta zmiana zaskutkowała zmianą pani wiceburmistrz na kogoś kompetentnego to byłaby dobra zmiana. A tak to tylko prężenie muskułów.
sobota, 03.06.2017 08:35 autor:

Ale jaja. Takie rzeczy tylko w Bielawie!
sobota, 03.06.2017 00:15 autor:

To pierwsza i ostatnia kadencja tych ludzi. Stracone 4 lata dla Bielawy i nigdy więcej!!!
piątek, 02.06.2017 23:45 autor:

Straszna wiadomość! Straszna!
piątek, 02.06.2017 22:32 autor: autor

ALE WSTYD . KLESZCZE OGARNIAJĄ BIELAWĘ.

UWAGA . CHOROBA SIĘ PRZENOSI.
piątek, 02.06.2017 18:42 autor: Kgb

I bardzo dobrze
piątek, 02.06.2017 17:02 autor:

Kamilek Wojciechowski w PIS ? jakoś to mnie nie dziwi - kto inny przyjmie radnego okłamujacego wyborców ? przypominam mówił że nie pił i nie jechał po pijaku a sąd stwierdził coś przeciwnego !!! radny bez honoru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
piątek, 02.06.2017 16:33 autor: lucek

Kleszcze pisowskie wychodzą z każdej dziury.
piątek, 02.06.2017 14:27 autor: autor

Z jednej skrajności w drugą.Z zapyziałej komuny na kolana z różańcem w rękach.
piątek, 02.06.2017 12:25 autor:

Obserwuję Bielawę od lat i muszę przyznać że jest wyjątkowa. Myślę że trzeba do bielawy sprowadzić trochę uchodżców to by znależli wspólnego wroga. Nic im się nie podoba. Zawsze marudzą. TO JEST KOMPLEKS DZIERŻONIOWA.
piątek, 02.06.2017 07:20 autor: autor

Ale sitwa sie dobrala mieszanka wybuchowa zenada. Dziwie sie Panu Rachowieckiemu bo reszta tej sitwy to wogole nie powinna byc radnymi. Mozejko i Paluch to z pod skrzydel Stowarzyczenia Mieszkanicow Bielawa Plus darmowe pieniadze biora.
piątek, 02.06.2017 00:19 autor: aut

Panie Kaziku Rachowiecki miałem pana za szanownego pana wychowawce i mądrego człowieka nie wiedziałem że na "Stare lata" panu odbije jest wiele powodów żeby się zbłaźnić ale wstąpić w szeregi PiS to już jest maximum pozdawiam może pan jeszcze zmądrzeje
czwartek, 01.06.2017 23:24 autor: Poseł

gdzie jest lotnisko w bielawie bo przecież kasa musi lądować brocha boi się samochodów marki fiat a ddz jest salon fiata
czwartek, 01.06.2017 22:40 autor: as

Brawo Panie Rachowiecki ! Super !!!! Cieszymy się z mądrych wyborów !
czwartek, 01.06.2017 21:50 autor:

Możejko należał do PO Wojciechowski do SLD a Rachowiecki do PZPR więc tyle samo wart jest ten ich klub. Wstydzę się że jestem z Bielawy!!!
czwartek, 01.06.2017 21:48 autor:

dobrze ze się obnażyli co znich za lisy farbowane .Juz wiemy na kogo nie głosować ,DZIEKUJEMY
czwartek, 01.06.2017 21:36 autor:

Ale obciach i wstyd dla powiatu !!!!!
czwartek, 01.06.2017 20:27 autor: aklil

Zmienią nazwę na Kaczyland?
czwartek, 01.06.2017 18:39 autor:

dobrze ,ze juz nie ma tego calego Forum ponadpartyjnego...Poszli w buraki
czwartek, 01.06.2017 18:33 autor:

Kamilek kolejny przefarbowany z SLD baran
czwartek, 01.06.2017 17:25 autor: Dj

Do czego to doszło, że zdjęcie z nikim jest używane jako reklama i polityczny atut.
czwartek, 01.06.2017 17:20 autor:

MASAKRA, CO ZA WSTYD !!!!
czwartek, 01.06.2017 16:13 autor:

Powyższa fotografia była robiona w Fotoshopie. Jak widać dosyć starannie.
czwartek, 01.06.2017 15:21 autor: Pijaczka

w czyjej szopie?
czwartek, 01.06.2017 16:07 autor:

Phota
czwartek, 01.06.2017 17:48 autor:

jaki wstyd
czwartek, 01.06.2017 15:53 autor:

żelazna dama-szacunek Pani Premier
czwartek, 01.06.2017 15:24 autor: jjj

tak tak dosyć szybko rdzewieje.
czwartek, 01.06.2017 15:46 autor:

Możejko już nie wie gdzie się łapać.
czwartek, 01.06.2017 15:43 autor:

Bielawa ma pecha,najpierw komuna teraz katobolszewia.
czwartek, 01.06.2017 15:42 autor:

Zapomniano domalować Łyżwę i księdza,