Bielawa: dodatkowa linia autobusowa 3 BIS na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

środa, 27.10.2021 13:30 1211 2

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Listopadowe święto to czas wzmożonego ruchu na drogach, dlatego zachęcamy mieszkańców do podróży komunikacją miejską. Jak co roku, w tym czasie uruchomiona zostanie dodatkowa linia 3 BIS, która kursować będzie w kierunku Cmentarza Komunalnego przy ulicy Wojska Polskiego oraz w kierunku Cmentarza Parafialnego przy ulicy Żeromskiego.

Przy okazji zbliżającego się święta, przypominamy także, że dla mieszkańców Bielawy funkcjonuje internetowa wyszukiwarka miejsc pochówku. Serwis znajdujący się pod adresem www.polski-cmentarz.pl/bielawa dotyczy cmentarza komunalnego przy ulicy Wojska Polskiego.

UM Bielawa

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Fanatyk czwartek, 28.10.2021 03:27
Niby nowy kierownik zkmu, a dalej popełnia te same błędy. 1. Dlaczego te linia nazywa się 3bis? A nie na przykład "C"? Ani to nie jedzie po trasie linii 3, ani jej nie przypomina. 2. Po cholerę to śmieszne dzielenie na dwa rodzaje kursów - jeden na dolną Bielawę, drugi na górną przez centrum. Jeżeli koniecznie muszą być dwa, to trzeba je nazwać "C1" i "C2" i wtedy mądrzej byłoby zrobić dolną przez centrum (bo obecnie na dół to ma 5 przystanków) i górną od razu starą obwodnicą, albo po prostu podciągnąć wszystko do jednej linii, jadącej dookoła. Nigdy się w tym zkmie nic nie zmieni, wiecznie bałagan.
taka prawda czwartek, 28.10.2021 18:37
Racja ! Tam nigdy nikogo kumatego nie bylo