komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 25 września 2021

Aurelii, Wladyslawa

SARS-CoV-2 - dwa zgony w powiecie dzierżoniowskim

wtorek, 1.6.2021 10:45 , komentarze: 15 , odsłony: 6299
kategorie artykułu:

Ministerstwo Zdrowia przekazało dane na temat zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) w powiecie dzierżoniowskim według stanu na wtorek 1 czerwca - godzinę 10.30.

Wynika z nich, że w naszym powiecie w ciągu ostatniej przybyły 2 nowe zachorowania i odnotowano 2 zgony. 113 osób zostało objętych kwarantanną. Wykonano 118 testów, liczba testów z wynikiem pozytywnym: 2. Liczba zleceń POZ: 15.

W Polsce natomiast zdiagnozowano 588 nowe zachorowania, stwierdzono 111 przypadków śmiertelnych.

 

 

Wasze komentarze

Trzaskowski za pieniądze z niemiec będzie ogłupiał naszą młodzież ? Jak myślicie co im będzie wmawiał ?
środa, 02.06.2021 11:42 autor:

Jak być dobrym niemcem.
środa, 02.06.2021 15:00 autor:

DLACZEGO NIE DZIAŁAJĄ PRZYCHODNIE!!! PRZY ULICY PIASTOWSKIEJ TO JAKIŚ KURIOZUM - OBSŁUGA PERSONELU MEDYCZNEGO OKROPNA! DLA KOGO ONI SĄ- BRAK EMPATII I CHAMSTWO - do roboty koło krów a nie do pracy z ludżmi/chociaż pewnie krowy mleko przestały dawać? W tej placówce potrzbna jest jakaś kontrola - bo to co wyprawiają to się w głowie ni mieści !!!
wtorek, 01.06.2021 18:04 autor:

Polski trudny język "Wynika z nich, że w naszym powiecie w ciągu ostatniej przybyły 2 nowe zachorowania i odnotowano 2 zgony. " w ciągu ostatniej dekady ? czy co ? I się wkurzają, że się mówi dziennikarzyny...
wtorek, 01.06.2021 21:46 autor:

Zlitujcie się nad ludźmi i zamknijcie ten " szpital" w Dzierżoniowie.
wtorek, 01.06.2021 11:00 autor:

Szczepić się dzierżoniowianie!
wtorek, 01.06.2021 20:43 autor: antySPISKOWIEC

Świat stał się jednym wielkim teatrzykiem i my wszyscy bierzemy w nim udział jako aktorzy. Nie którzy z nas mają rospisane w scenariuszu śmierć żeby dodać dramatu całej tej wspaniałej kowidowej historii.
wtorek, 01.06.2021 13:44 autor: Test test test

Tu jest dobry materiał:
Dr Michael Yeadon - Były prezes Pfizer - szokujący wywiad - napisyPL.
https://www.youtube.com/watch
?v=qyc24UxhM-g
wtorek, 01.06.2021 17:07 autor: