komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 18 września 2021

Irmy, Stanislawa

Komentarze powyborcze Doba.pl

poniedziałek, 29.6.2020 10:00 , komentarze: 215 , odsłony: 57030
kategorie artykułu:

Redakcja Doba.pl zbiera komentarze lokalnych polityków dotyczące pierwszej tury wyborów prezydenckich 2020.

Damian Gomółka,  wiceprezes Partii Korwin (Konfederacja) okręgu wałbrzyskiego
Wynik pierwszej tury wyborów na prezydenta pokazuje nam, że ciężką pracą, bez pomocy telewizji, można osiągnąć naprawdę dużo. Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji, zdobył ponad 1 300 000 głosów, co plasuje nasze ugrupowanie polityczne na 3 miejscu w Polsce, brawo! W drugiej turze spotkają się reprezentanci duopolu PO – PiS, którzy od lat mamią wyborców obietnicami wyborczymi, o których w czasie swojej kadencji zapominają. 12 lipca wybierzemy nowego prezydenta, ale należy pamiętać, że „trzaśnięcie" czy "dudnięcie" o ziemię spadającego samolotu, w efekcie nie przynosi nam żadnej różnicy. Czas uwolnić nasz kraj od zbędnej biurokracji, podwyższania podatków i rozpowszechnionego socjalizmu. Czas pozwolić ludziom w Polsce pracować i rozwijać się tak, jak oni sami sobie tego życzą, bez wtrącania się urzędników w budowanie i rozwijanie prywatnych przedsiębiorstw. My, jako Konfederacja, nie popieramy żadnego z kandydatów i zalecamy, zarówno Państwu jak i sobie, głosowanie według własnego sumienia. Mimo różnicy w poglądach, gratulujemy obu kandydatom wejścia do 2 tury wyborów.

Jarosław Kresa, wicewojewoda dolnośląski, pełnomocnik powiatowy Prawa i Sprawiedliwości.
Z wyniku pierwszej tury wyborów prezydenckich w powiecie dzierżoniowskim jestem bardzo zadowolony. Prezydent Andrzej Duda otrzymał w naszym powiecie ponad 44 % poparcia czyli ponad 20 tysięcy głosów! To o prawie 6 tysięcy głosów więcej, niż Rafał Trzaskowski. Andrzej Duda zwyciężył w każdej gminie naszego powiatu, również w samym Dzierżoniowie. W dwóch gminach, o szczególnie patriotycznych tradycjach, poparcie dla Prezydenta przekroczyło 50 procent! To naprawdę świetny wynik! W dodatku wynik uzyskany mimo wyglądających na zorganizowane, totalnie antydemokratycznych akcji niszczenia materiałów wyborczych Pana Prezydenta. Widać, że ciężka praca Prezydenta w ciągu mijającej kadencji, jego troska o obywateli, dbałość o poszanowanie polskiej tradycji, a także szczególna społeczna wrażliwość nie idą na marne i są przez Polaków dostrzegane i doceniane. Wszystkim, którzy oddali swój głos na na Andrzeja Dudę serdecznie dziękuję i proszę o jego niezawodne poparcie także w drugiej turze, 12 lipca! O poparcie kandydatury Prezydenta Andrzeja Dudy proszę także tych wszystkich, którzy w minioną niedzielę zagłosowali na innych kandydatów, między innymi wyborców Krzysztofa Bosaka, Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Mirosława Piotrowskiego czy też Marka Jakubiaka. Być może kogoś zaskoczę, ale mam szczerą nadzieję, że dla dobra naszego kraju również część wyborców Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze zagłosuje na Prezydenta Andrzeja Dudę! Przy okazji dziękuję też wszystkim zaangażowanym w kampanię prezydencką Andrzeja Dudy na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Dziękuję i proszę o więcej!

Adam Domagała, Członek Zarządu Powiatu Dzierżoniowskiego i sympatyk Szymona Hołowni
Wynik I tury wyborów prezydenckich dla niektórych może oznaczać, iż tylko partyjny kandydat ma szansę, aby zostać Prezydentem RP. Że walka toczy się dalej między PiS, który wystawił ponownie Andrzeja Dudę a PO, które wystawiło Rafała Trzaskowskiego. Oraz że ten niezależny kandydat, startujący w żółtych barwach, czyli Hołownia przegrał. Nic bardziej mylnego! Otóż Szymon zapowiedział dziś, że utworzy stowarzyszenie na bazie nowego ponad dwumilionowego ruchu społecznego. A może stworzy się nowa, proobywatelska, trzecia co do wielkości partia polityczna? Uważam trochę lirycznie (lecz nie ironicznie), że jeszcze kiedyś - oby niedługo - spoza czarnych i niebieskich chmur wyjdzie słońce i rozjaśni naszą krainę niezależną i pozytywną energią. Naprawdę w to wierzę.

Adam Pajda, Sekretarz Rady Powiatowej SLD w Dzierżoniowie.
Osiągnięty wynik kandydata Lewicy Roberta Biedronia w wyborach na prezydenta RP nie jest wynikiem moich marzeń. Z doświadczenia wiem, że w polityce raz osiąga się dobry wynik, a raz wynik jest mało zadowalający. Ze względu na to jaki osiągnęliśmy wynik wyborczy Lewica jest zawsze razem i walczy o lewicowe wartości pokazując, że Polska może być inna, bardziej sprawiedliwa niż jest obecnie.

Robert Czajkowski, Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej SLD, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego.
Bardzo dziękuję wszystkim działaczom i sympatykom Lewicy, którzy oddali głos na naszego kandydata na Prezydenta RP Roberta Biedronia. Osiągnięty wynik nie oznacza słabości Lewicy.Lewica zawsze trzyma się razem, dążąc do osiągnięcia sprawiedliwości społecznej.

Grzegorz Kosowski, starosta dzierżoniowski.
Komentując pierwszą turę wyborów prezydenckich chcę w pierwszej kolejności podziękować wszystkim mieszkańcom Powiatu Dzierżoniowskiego, którzy wzięli udział w głosowaniu. To bardzo ważne, że tak wielu z nas skorzystało z prawa wyborczego i wzięło udział w święcie demokracji. Za nami pierwsza tura wyborów, po której w szczególności należą się gratulacje za bardzo dobre wyniki uzyskane przez Prezydenta Andrzeja Dudę i Prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Przed nami druga tura wyborów, w której jak pokazują sondaże, trudno będzie przewidzieć kto osiągnie zwycięstwo w walce o prezydenturę. Mam nadzieję, że będziemy świadkami ciekawej, wyważonej, pozbawionej agresji i przede wszystkim merytorycznej kampanii przed kolejnym głosowaniem 12 lipca. Oczywiście już teraz namawiam mieszkańców naszego powiatu do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów.

Monika Wielichowska, poseł na Sejm (PO).
Choć Rafał Trzaskowski zdobył bardzo dobry wynik i będzie walczył w II turze o urząd Prezydenta, nie świętował długo. Nie zwolnił tempa. Jeszcze wczoraj, po krótkim wyborczym wieczorze ruszył w dalszą kampanijną trasę. Przed nami dwa tygodnie intensywnej pracy. Ruszyliśmy do niej z pozytywną energią i wiarą w zwycięstwo. Za każdy głos dziękujemy i prosimy o jeszcze. Wybory pokazały, że 58% Polek i Polaków chce zmiany i nie chce prezydentury Dudy. I to jest dobry punkt wyjścia do dalszej walki i zwycięstwa. Kandydatem zmiany jest Rafał Trzaskowski. Dlatego chcemy rozmawiać z wyborczyniami i wyborcami kandydatów, którzy do drugiej tury nie weszli. Mam nadzieję, że wezmą udział w drugiej turze wyborów, że nie zostaną w domu, że zagłosują za Polską praworządną, otwartą, tolerancyjną i życzliwą. Prezydenturą, która nie będzie dzielić ludzi, która będzie walczyć o to, by Polska była domem dla wszystkich i będzie wszystkich szanować. Bez wyjątku. Aby tak się stało, będziemy wszystkich przekonywać, by oddali głos na Rafała Trzaskowskiego. Trzaskowski będzie prezydentem, który będzie popierał dobre reformy rządu, nie zabierze 500 plus, nie podwyższy wieku emerytalnego, i nie odbierze 13 emerytury. Nie bez kozery o tym mówię, bo te tematy w zupełnie inny sposób są przedstawiane przez rządową, niegdyś publiczną telewizję. Więc warto mówić o faktach. I powtarzać je wielokrotnie. Rafał Trzaskowski jako prezydent będzie walczył o wspólnotę. Będzie walczył o rozmowę. Wspólnoty i rozmowy brakuje nam coraz bardziej. W województwie dolnośląskim, przy dużej frekwencji nieznacznie wygrał Andrzej Duda. Rafał Trzaskowski zanotował poparcie niższe tylko o 2,29 pkt. %. W okręgu wałbrzyskim różnica pomiędzy kandydatami jest nieco większa. Analizując wyniki widać, że wyborcy z mniejszych miejscowości postawili na Andrzeja Dudę. W większych miejscowościach i dużych miastach na Rafała Trzaskowskiego. Ale jeśli przeanalizujemy głosy oddane na całą opozycję - wygrana jest możliwa. Będziemy walczyć o każdy dodatkowy głos, w każdym miejscu. Kampania w drugiej turze powinna opierać się na konkretach. Polki i Polacy powinni wiedzieć jaki jest stan finansów publicznych, jak duży jest deficyt, ile ludzi straciło i straci pracę. Z jakim kryzysem gospodarczym przyjdzie nam się zmagać. Dlatego każdego dnia kampanii Rafał Trzaskowski będzie zapraszał Andrzeja Dudę do debaty, by porozmawiać o rzeczywistych problemach Polek i Polaków. O niewyjaśnionych aferach i wszechobecnej hipokryzji władzy PiS. O tym powinna być kampania i debata. Wynik drugiej tury wyborów pokaże kierunek zmian w Polsce. Dlatego serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wyborach. Do oddania głosu na Rafała Trzaskowskiego. Każdy głos się liczy. Każdy głos ma znaczenie. Nie bądźcie obojętni. To czas decyzji. To Wy decydujecie. Do zobaczenia na wyborach. Koniecznie. „Trza głosować! Trza wgrać” ! Jest to możliwe.

Andrzej Bolisęga, wicestarosta dzierżoniowski (PO).
Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Wysoka frekwencja, walka o każdy głos i mobilizacja przed drugą turą głosowania 12 lipca. Gratuluję wszystkim kandydatom osiągniętego wyniku wyborczego. Pierwsza tura pokazała jednak, że większa część społeczeństwa chce zmiany w pałacu prezydenckim. Poprzez głosowanie wielu Polaków wyraziło chęć budowania państwa, w którym każdy będzie czuł się akceptowany i szanowany. Kraju, w którym zamiast narzucania opinii i światopoglądu, będą rozwiązywane podstawowe problemy Polaków.Przed nami druga tura wyborów. Skorzystajmy ze swojego wyborczego prawa i zagłosujmy za Polską, w której będziemy czuli się po prostu u siebie. Do zobaczenia przy wyborczych urnach w niedzielę 12 lipca!

Aleksander Szwed, senator RP (PiS).
Wynik w pierwszej turze to wielki sukces Prezydenta Andrzeja Dudy. Te pięć lat jego prezydentury zmieniły Polskę na lepsze. Mamy już wyniki z 99,77 proc. obwodów głosowania, które wskazują że wynik Prezydenta Andrzeja Dudy - 43,67 % jest najlepszym wynikiem jakie uzyskał kandydat na prezydenta w pierwszej turze wyborów w XXI wieku. Oczywiście wiemy, że to pierwsza tura i natychmiast przystępujemy do dalszej pracy na rzecz naszego kandydata. Wynik jednak pokazuje to, że Polacy zaufali prezydentowi, który przez pięć lat pokazał jak można dotrzymać słowa i realizować swój program do którego się zobowiązało. Przez te pięć lat, dbając o budżet państwa, wprowadzając wielkie programy prospołeczne, pokazaliśmy jako pierwsza formacja polityczna że program polityczny jest po to żeby go realizować. Wielki wkład tutaj ma przede wszystkim Pan Prezydent Andrzej Duda, który inicjował wiele projektów, jak np. obniżenie wieku emerytalnego, ale też od którego zaczeła się pięć lat temu ta wielka, pozytywna zmiana w naszym kraju. Mnie osobiście cieszy, że również w moim okręgu senackim, tj. powiatach: dzierżoniowskim, kłodzkim i ząbkowickim Prezydent Andrzej Duda wygrywa w I Turze. Dobry wynik sprawia, że z tym większą chęcią przystępujemy do dalszej pracy. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Anna Zalewska, poseł do Parlamentu Europejskiego (PiS).
Znamy już zdecydowaną  większość  wyników z obwodowych komisji wyborczych. Prawie 44% oddanych głosów uzyskał Prezydent RP Andrzej Duda. To powoduje, że z optymizmem może przystąpić do decydującego starcia w II turze. W okręgu wałbrzyskim uzyskane wyniki są bardzo dobre na terenach wiejskich, jednak jeszcze sporo pracy przed nami w ośrodkach miejskich. To właśnie one będą miały decydujący wpływ na ostateczny wynik wyborów. Zachęcam wszystkich do głosowania na Andrzeja Dudę -  prezydenta polskich spraw.

Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa i szef Platformy Obywatelskiej w powiecie dzierżoniowskim.
Jeszcze nie znamy pełnych wyników. Można zauważyć ogromne rozbieżności w poparciu dla dwóch zwycięskich kandydatów między miastami, a gminami wiejskimi oraz między Polską wschodnią i zachodnią. Cieszę się, że będzie druga tura, która wyłoni Prezydenta RP i określi status Polski w Europie na kolejne lata.

Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i poseł okręgu wałbrzyskiego.
- Dwa przemówienia pokazują fundamentalną różnicę pomiędzy Prezydentem @AndrzejDuda a @trzaskowski_. Prezydent mówił o tym co nas łączy, z szacunkiem do wszystkich wyborców. Pan Trzaskowski konfrontacyjnie, krzykliwie, podkreślając podział. Dlatego warto popierać #Duda2020! - czytamy na Twitterze

 

Wasze komentarze

Stolica Dolnego Śląska serdecznie przywitala dziś kandydata na prezydenta...
niedziela, 05.07.2020 00:39 autor: Będzie siedział?!
Jedyna prawada tylko w ***izji.I do tego pedofil miał jeszcze...
niedziela, 05.07.2020 00:35 autor: Kuniec picu bliski
FAKT naświetlił, acha to Niemcy ale karty do głosowania Niemcy...
piątek, 03.07.2020 22:44 autor: ciemny lud hejtuje a elita kasę
Jarosław Podwiński*
poniedziałek, 29.06.2020 22:59 autor:
Hańba, honoru nie mają! Smolarz z PO
poniedziałek, 29.06.2020 23:04 autor:
No i co z tego ? A miał być z...
poniedziałek, 29.06.2020 23:14 autor:
Jakby był ktoś z pis, to by kradł.
poniedziałek, 29.06.2020 23:15 autor:
Tusk - 0 zł, a minister Szum- ki - 200...
poniedziałek, 29.06.2020 23:12 autor: autorek
Jak to wiesz dobrze poinformowany człowieczku to naPiSz też...
niedziela, 05.07.2020 00:33 autor: pusty Kontener PCK
to Szumi jeszcze ma jeszcze wolną rękę :)
piątek, 03.07.2020 22:48 autor: dalej Szumi, ładuj kabzę
Jak Kucharskiemu nie wstyd?
wtorek, 30.06.2020 10:50 autor:
Wstyd to głosować na dudę pośmiewisko.
poniedziałek, 29.06.2020 21:48 autor:
Dokładnie wstyd...
środa, 01.07.2020 10:11 autor:
Pani, albo Panie zajmij się swoim płotem...
poniedziałek, 29.06.2020 17:35 autor:
Z tego co wiem to w Anglii w Niemczech rodziny...
środa, 01.07.2020 10:15 autor:
A ty plac zus a nie kruz .wymysl prelu ty...
środa, 01.07.2020 15:01 autor:
Oni dlatego właśnie głosują na dudę
wtorek, 30.06.2020 20:47 autor:
Ot, elektorat pis.
wtorek, 30.06.2020 20:29 autor:
Andrzeeejjjj ! Gdzie się ukrywasz? Nie bój się rozmowy ! Chcemy zadać kilka pytań o przyszłości naszych dzieci ! Bądź mężczyzną, nie chowaj się za plecami innych jak prezes !

wtorek, 30.06.2020 20:03:31 autor: Debata kandydatów na prezydenta

Aaandrzejjjj ! Nie uciekaj ! Nie bój się rozmowy o...
wtorek, 30.06.2020 07:41 autor: Autor
Pan prezydent boi się trudnych pytań. Boi się twardej rozmowy...
wtorek, 30.06.2020 11:24 autor: Piotruś Pan
a gdzie komentarz kogoś z Konfederacji???
wtorek, 30.06.2020 09:07 autor: Konfa
Czas już aby osoby na stanowiska publiczne poddawane były...
wtorek, 30.06.2020 07:30 autor: KOtański
w Bytomiu doszło do fałszowania kart wyborczych na nie korzyść...
poniedziałek, 29.06.2020 18:39 autor: Tak się fałszuje wybory
Skończyłeś już dożynać watahy, dyplomatołku?
poniedziałek, 29.06.2020 22:50 autor:
O ! Niezły pomysł !
poniedziałek, 29.06.2020 23:21 autor:
Dowartosciowales się?
poniedziałek, 29.06.2020 16:54 autor: Kasia
Jak się rozdaje pieniądze na prawo i lewo,to najabardziej cieszą...
poniedziałek, 29.06.2020 17:40 autor: autorka
Duda musi zostać bo nie bede miał za co pić:(
wtorek, 30.06.2020 00:40 autor:
Dzisiaj Niemcy podnieśli dodatek na dziecko do 300 euro.
poniedziałek, 29.06.2020 18:19 autor:
Oni mieli 845 miliardów euro nadwyżki za 2019 rok, my...
poniedziałek, 29.06.2020 18:26 autor: anty z zasady
Panie Ministrze Dworczyk - proszę zobacz sesje z dn 26...
poniedziałek, 29.06.2020 16:50 autor:
" za co nie udziela wotum nieufności" to tak jakby...
poniedziałek, 29.06.2020 22:09 autor: Grażynka
Mam nadzieję że Andrzej jak mężczyzna stawi się do debaty...
poniedziałek, 29.06.2020 15:02 autor: wujek Witek
Andrzej nie uciekaj ! Stawaj do debaty jak facet!
poniedziałek, 29.06.2020 19:44 autor: autorek
Aaaanddddrzejjj nie uciekaj ! Czekamy w czwarteeeek !
poniedziałek, 29.06.2020 21:22 autor: Góral
Suflerowanie jest modne, ale w PO. Było to widać i...
poniedziałek, 29.06.2020 15:07 autor:
Pan Andrzej to nie jest jakis Żółtek zeby musial sie...
poniedziałek, 29.06.2020 15:09 autor:
Będzie unikał debaty jak ognia, bo nie potrafi merytorycznie dyskutować....
poniedziałek, 29.06.2020 17:14 autor: Trzeźwo-myśląca
Chyba po ,,setce".
poniedziałek, 29.06.2020 17:37 autor: kf
Oj jaka Ty durna jesteś
poniedziałek, 29.06.2020 17:46 autor:
Czy poseł donosiciel jedzie już z plecakiem pieniędzy do Pana...
poniedziałek, 29.06.2020 13:59 autor: Góral
Pojedzie Dworczyk ,tylko on ma zdolności do przekupywania.
poniedziałek, 29.06.2020 21:20 autor: Bielawianka
Jest w drodze, ale znając Bosaka pocałuje klamkę , hahaha!
poniedziałek, 29.06.2020 14:41 autor: VBR
18-letni,a tak marudzi !
poniedziałek, 29.06.2020 17:58 autor:
W sumie to od 2015 roku nam sie mocno poprawilo...
poniedziałek, 29.06.2020 15:29 autor: Wyrobnicy
POpaprancy Nie Wiecie Co Mówicie 58% Polaków Nie Chce Dudy...
poniedziałek, 29.06.2020 15:02 autor: Olejnik
Czy mógłby mi ktoś napisać czy basen odkryty na OSIRZE...
poniedziałek, 29.06.2020 18:32 autor:
W Bielawie odkryty basen tak
poniedziałek, 29.06.2020 18:36 autor: Autor
Dach zerwało?
poniedziałek, 29.06.2020 19:06 autor:
Chodzi mi o basen odkryty w Dzierżoniowie czy jest już
poniedziałek, 29.06.2020 18:45 autor:
Mniejszości to nie ludzie , tak mówi prezydent i ja...
poniedziałek, 29.06.2020 11:40 autor: Pis i tylko Pis
Mysle, ze problemem jest to,ze nie rozumiesz po polsku a...
poniedziałek, 29.06.2020 13:09 autor:
Andżej! Andżej!
poniedziałek, 29.06.2020 12:50 autor: Autor
Duda prezydentem po wieczne czasy, jak Putin !
poniedziałek, 29.06.2020 17:17 autor: Wsiok z tuszyna
Czarnek mówi prawdę, nie ma tu dla nich miejsca!
poniedziałek, 29.06.2020 11:46 autor: Tomasz
W którym kraju?
poniedziałek, 29.06.2020 12:37 autor:
Popieram w całości
poniedziałek, 29.06.2020 14:27 autor:
Masz rację,Pis wygra, to wstępuje do seminarium!
poniedziałek, 29.06.2020 16:20 autor:
Merytoryczna i pełna kultury wypowiedź twojego poziomu- no niech zgadnę.......
poniedziałek, 29.06.2020 16:39 autor: wspierający ułomnych
no i nic sie nie zmieni dalej tylko na gorsze...
poniedziałek, 29.06.2020 15:27 autor:
inteligencją to Ty nie grzeszysz:)
poniedziałek, 29.06.2020 16:08 autor:
Peło, to już jest wasz koniec.
poniedziałek, 29.06.2020 14:45 autor: Podpis
Dlaczego pierwszej damy i córki nie ma z Andrzejem? Bo...
poniedziałek, 29.06.2020 14:58 autor: Ania
Tam pracuje i tam głosowała.
poniedziałek, 29.06.2020 12:17 autor: kf
A co ma piernik do wiatraka. 80% królów polskich nie...
poniedziałek, 29.06.2020 10:51 autor:
Nieroby z PO tylko dla siebie,nic dla ludzi! Kiciarze
poniedziałek, 29.06.2020 14:42 autor:
Tylko Andrzej Duda, bezczelnie podszywac się pod program innych to...
poniedziałek, 29.06.2020 14:31 autor: Kasia
GUS, woj. podkarpackie:,Wydatki na regulację rzek: 2015: 6,9 mln zł 2016: 3,4...
poniedziałek, 29.06.2020 12:28 autor: anty z zasady
Oni oglądają tylko jedna telewizję i stąd ich decyzję Myślą...
poniedziałek, 29.06.2020 13:37 autor: autor
anty z zasady.-Co ma podkarpackie wspólnego z wyborami w naszym
poniedziałek, 29.06.2020 12:51 autor: kf
Ano to, że pis wciska ludziom kit jakie to wielkie...
poniedziałek, 29.06.2020 14:02 autor: anty z zasady
Pa
poniedziałek, 29.06.2020 13:53 autor:
do smutno @ A Ty jaki???
poniedziałek, 29.06.2020 13:43 autor: zadowolona
Wyborca PiSu to taki dziwny typ człowieka, który wierzy w...
poniedziałek, 29.06.2020 11:09 autor: WJ
Dokładnie tak.
poniedziałek, 29.06.2020 11:34 autor: Obserwator
Like!
poniedziałek, 29.06.2020 11:42 autor: Autor
To aż tyle nierobów w Polsce mamy
poniedziałek, 29.06.2020 12:35 autor:
Co wybory to zaklinanie rzeczywistosci i te gadki ze to...
poniedziałek, 29.06.2020 12:17 autor:
Juz sie konczy od 2015 roku i cos nie moze...
poniedziałek, 29.06.2020 12:10 autor:
Oj i ja czekam z utęsknieniem na sprawiedliwość.Wtedy prezydent im...
poniedziałek, 29.06.2020 12:08 autor: Sprawiedliwość ponad wszystko
to już mężczyzn w Polsce nie ma do obrony
poniedziałek, 29.06.2020 12:11 autor:
Niestety to smutna prawda
poniedziałek, 29.06.2020 11:59 autor:
Czekamy na opinię POlisengi.
poniedziałek, 29.06.2020 11:40 autor: Mareczek
Ostatnie dni Dudy jako prezydenta.
poniedziałek, 29.06.2020 11:37 autor: wyborca
żyłka wam pęknie po wyborach PO-wcy ha ha
poniedziałek, 29.06.2020 11:15 autor:
Żeby tobie pisiewiczu po drugiej turze nie pękła.
poniedziałek, 29.06.2020 11:18 autor:
Co Ci ludzie widza w tym PIS-IE ?
poniedziałek, 29.06.2020 10:22 autor: ojtam
A co ludzie widzą w POpaprańcach, tych samych jeszcze co...
poniedziałek, 29.06.2020 14:32 autor: Potomek Polaków z Galicji Wschod
Swym podpisikiem chcesz cos udowodnic?NIC na sile......
poniedziałek, 29.06.2020 15:02 autor:
Galicyjska bieda
poniedziałek, 29.06.2020 15:49 autor:
To lepiej amerykańską?
poniedziałek, 29.06.2020 12:14 autor:
kiedyś polowali na murzynow
poniedziałek, 29.06.2020 12:17 autor:
Głodne rybki połknęły haczyk i o to chodziło:))
poniedziałek, 29.06.2020 12:00 autor:
ojtam.-A co widzą w Tobie?
poniedziałek, 29.06.2020 12:20 autor: kf
I znowu polacy dali popis. Barany.
poniedziałek, 29.06.2020 10:32 autor: KG
Jak chcesz zobaczyć barana, to spojrzyj w lustro.
poniedziałek, 29.06.2020 10:58 autor:
Pisałem w znaczeniu dali POPis, znowu od 30 lat...
poniedziałek, 29.06.2020 11:28 autor: KG
ale polakom nie wytlumaczysz zacofanie tyle
poniedziałek, 29.06.2020 15:29 autor:
Dworczyk to taki przy*upas, że aż boli.
poniedziałek, 29.06.2020 10:19 autor: Smutno
Kiedy Dworczyk powie ,że mamy już blisko 200 mld deficytu?Przecież...
poniedziałek, 29.06.2020 10:29 autor: wyborca
wyborco.-Marudzisz!
poniedziałek, 29.06.2020 12:44 autor:
Ale to jak to? - przecież to od dawna wiadomo...
poniedziałek, 29.06.2020 10:36 autor:
twitter.com/i/status/1277498245875470338
poniedziałek, 29.06.2020 10:31 autor:
czwartek, 29.7.2021 11:23
42
środa, 7.7.2021 09:00
91
czwartek, 1.7.2021 08:00
12
czwartek, 17.6.2021 14:00
111
piątek, 28.5.2021 17:05
6
sobota, 1.5.2021 14:02
4
wtorek, 23.2.2021 13:00
10
środa, 27.1.2021 12:00
58
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE