komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 11 lipca 2020

Olgi, Kaliny

Zderzenie bmw i volkswagena w Nowiźnie [FOTO]

środa, 25.3.2020 18:30 , komentarze: 15 , odsłony: 4581
kategorie artykułu:

25 marca, tuż po godzinie 18.00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Wąskiej w Nowiźnie. Zderzyły się tam dwa pojazdy marki: BMW i Volkswagen. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu sprawę wyjaśniała dzierżoniowska drogówka. Prawdopodobnie policja stwierdziła obopólną winę kierowców.

- 25 marca po 18:00 w Nowiźnie na ulicy Wąskiej doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że 22-letni kierujący samochodem bmw i 45-letni mężczyzna jadący volkswagenem, w sposób nieprawidłowy wykonali manewr wymijania i doprowadzili do zderzenia bocznego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a wobec sprawców zastosowano pouczenie - powiedział Doba.pl kom. Marcin Ząbek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.

 

Wasze komentarze

Który diagnosta podbił przegląd w dowodzie BMW?
czwartek, 26.03.2020 15:24 autor:

Malgosia z owiesna daj swój numer!! Spotykaliśmy się kiedyś
czwartek, 26.03.2020 11:10 autor: Pp

Korozja wirus dopadl to piekne bmw. Kiedy przestana sebixy jezdzic starymi bmw?
czwartek, 26.03.2020 01:36 autor: Roksa.pl



Na ostanim zdjeciu widac na zblizeniu ze opona kole tego BMW nie ma wiecej jak 0,5mm! Kazda opona posiada ogranicznik i wedlug przepisów wysokosc bieznika do ogranicznika powinna nie byc mniejsza niz 1,5mm! Nawet jesli jest to opona zimowa, policja powina odebrac wlascicielowi BMW dowód rejestracyjny - tym bardziej ze prawo nie zezwala na jazde samochodem z dwoma aluminiowymi felgami z przodu i dwoma stalowymi felgami z tylu, poniewaz samochód posiadajacy System ABS podczas hamowania inaczej reaguje jak powinien reagowac posiadajac wszystkie cztery kola tego samego ciezaru - czyli albo cztery felgi stalowe tego samego ciezaru albo cztery felgi aluminiowe tego samego ciezaru! Paniatna???

czwartek, 26.03.2020 12:53:30 autor:

Epy dał czadu
czwartek, 26.03.2020 13:46 autor:

Znam te samochody i znam ten zakręt to była kwestia czasu, tam jest ograniczenie do 30 km, tylko że oni od dawna mieli to w d.... .
czwartek, 26.03.2020 09:36 autor:

Co znaczy obopólna ? Kto zapłaci za szkody?
środa, 25.03.2020 22:20 autor:

Każdy płaci za swoje. Proste