Indywidualnie i zespołowo - świetny wynik na ME juniorów Taekwon-do

wtorek, 30.7.2019 09:00 3405 3

Indywidualny złoty medal w walkach, w kategorii -55 kg zdobyła Lena Maniak. Maksymilian Palej, Maks Miszczuk, Bartek Rusiecki wywalczyli brąz w walkach drużynowych juniorów podczas Mistrzostw Europy Taekwon-do rozgrywanych w Irlandii.

Po wygranych dwóch pojedynkach nasz zespół przegrał tylko jednym punktem w półfinale ulegając  drużynie Hiszpanii. Zespołowo najlepsi byli zawodnicy Wielkiej Brytanii.

Wychowankowie dzierżoniowskiego Tigera zajęli również wysokie miejsca w walkach indywidualnych. Maksymilian Palej - 2 miejsce /juniorzy (-70kg), Maksymilian Miszczuk - 3 miejsce /juniorzy (-70kg) i Bartłomiej Rusiecki - 3 miejsce /juniorzy (-65kg).

To największy sukces sportowy w historii klubu w tej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy!