AP Dzierżoniów: Mistrzowie Ligi Młodzika

sobota, 15.6.2019 13:30 3523 5

IV Okręgowa Liga Młodzika Gr. 1AP Dzierżoniów - Silesia Żarów 13-0

9 min. 1-0 ️K. Grzelak, asysta M.Moczerad
13 min. 2-0 ️M. Moczerad, asysta D. Kuzyk
15 min. 3-0 ️O. Zagajewski16 min. 4-0 ️K. Grzelak, asysta D. Kuzyk
26 min. 5-0 ️K. Grzelak, asysta M. Moczerad29 min. 6-0 ️K. Grzelak
31 min. 7-0 ️N. Krzyczmonik, asysta M. Latacz
36 min. 8-0 ️N. Krzyczmonik
45 min. 9-0 ️J. Mierzejewski, asysta G. Borkowski
46 min. 10-0 ️N. Krzyczmonik, asysta S. Makowski
48 min. 11-0 ️F. Mastalerz
49 min. 12-0 ️S. Makowski
50 min. 13-0 ️O. Zagajewski, asysta N. Krzyczmonik

W ostatnim meczu ligowym Akademia Piłkarska Dzierżoniów spotkała się z drużyną Silesia Żarów a słońce w pełni nad boiskiem zapewniło nam palące utrudnienia. ;-)Chcąc zagrać jednak dobry mecz, pokazując swoje umiejętności indywidualne i zespołowe, do spotkania podeszliśmy z rozwagą i szacunkiem do przeciwnika.Zmotywowani i żądni wygranej, ruszyliśmy do boju!Wierni kibice długo nie musieli czekać na wielkie emocje, bo już w 9 minucie otworzyliśmy wynik po ładnej akcji całego zespołu i śmiało wyszliśmy na prowadzenie 1-0, a na listę strzelców wpisał się na dobry początek Kamil Grzelak, po asyście Maćka Moczerada.

Od momentu zdobycia pierwszego gola zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę rozgrywek i do kończą meczu prowadziliśmy świetną grę.Mecz kończy się rewelacyjnym wynikiem 13-0!Szanse dla rywali? Zero!Po dobrej grze całego zespołu i dopisaniu sobie 3 punktów, kończymy ligę na I miejscu! I MIEJSCE!Z dorobkiem 23 punktów!Zdobytymi 43 bramkami!Najlepszym atakiem ligi!12 straconymi golami!Drugą obroną ligi!

Solidna praca z pełnym zaangażowanie na treningach oraz obozach przynosi oczekiwane efekty.Do tego dochodzą zajęcia w klasie sportowej w Szkole Podstawowej nr 9, w której jest ponad połowa drużyny, co daje ogromną przewagę. Natomiast praca pod okiem doświadczonych fachowców daje gwarancję skutecznego rozwoju!!! 100% GWARANCJĘ!

Jeśli jesteś ambitnym piłkarzem z rocznika 2006, 2007, 2008 ,który nie boi się rywalizacji z najlepszymi w regionie i chce trenować z mistrzami, dołącz do naszej drużyny!Zapraszamy na treningi!

Skład: Michał Janowicz, Damian Rosada Kamil Grzelak, Michał Latacz, Dawid Kuzyk, Bronisław Jednoróg, Szymon Makowski, Maciej Moczerad, Oliwier Zagajewski, Wojciech Siekierka, Filip Mastalerz, Jan Mierzejewski, Gracjan Borkowski, Łukasz Malawski, Natan Krzyczmonik

Trener: Krystian Sota