Retro Liga: Lechja Lwów - WKS 37. pp Kutno 5-0 [WIDEO, FOTO]

wtorek, 7.5.2019 00:00 8291 6

W meczu 2. kolejki Retro Ligi (3 maja) drużyna LKS Lechja Lwów pokonała na boisku w Dzierżoniowie WKS 37. pp Kutno 5-0 (3-0). Goście z Kutna do 23 minuty utrzymywali wynik remisowy. Później przewaga lechitów stała się jednak wyraźna, co przyniosło kolejne bramki - do przerwy dwie Dominika Chmielowca i jedną Marcina Nachowiaka. Po przerwie, po której na boisko biało-zielni weszli bez kontuzjowanego Alebrta Połubińskiego, kolejne trafienia dodali Łukasz Kresa i Bartosz Świgoń. Po tym meczu drużyna Lechji Lwów (odtwarzana dzięki staraniom dzierżoniowskiej GRH 58 pp) umocniła się na pozycji wicelidera rozgrywek, ustępując miejsca tylko zespołowi WKS Grodno (Kozienice). Kolejny mecz biało-zieloni rozgrywać będą właśnie na boisku lidera, w lipcu, w Kozienicach.

Lechja Lwów - WKS 37. pułku piechoty Kutno 5-0 (3-0)

Bramki: 1-0 Chmielowiec (23), 2-0 Chmielowiec (29), 3-0 Nachowiak (24), 4-0 Ł. Kresa (62), 5-0 Świgoń (73) widzów: 173

Lechja: Robert Grzywiński - Jerzy Orchowski, Mariusz Kobryń, Łukasz Przygocki, Marcin Orliński, Adam Charciarek, Artur Charciarek, Albert Połubiński, Przemysław Natkański, Marcin Nachowiak, Łukasz Kresa (grali też: Bartosz Świgoń, Paweł Bielawski, Maciej Rojek, Dominik Chmielowiec, Szymon Beniuk i Paweł Przewoźny)

WKS 37. pp Kutno: Tomasz Milczarek, Marcin Wiśniewski, Jacek Świderski, Witold Walczak, Mariusz Kaźmierczak, Paweł Bańcyr, Michał Jankowski, Kamil Koczaski, Tomasz Rajski, Mariusz Siwiński, Konrad Lebiedowicz (grali też: Marek Skowron, Krystian Gołębiowski, Krystian Strzelecki i Robert Kornacki) Sędziowie: Robert Malisz oraz Jan Nieckarz i Daniel Dąbrowski.