Kandydują na radnych w gminie wiejskiej Dzierżoniów
Prezentujemy kandydatów do Rady Gminy Dzierżoniów.
Okręg nr 1
Granice: MOŚCISKO: ulice: SZKOLNA, WIERZBOWA od 11 do końca, ZIELONA, NOWIZNA.
1) LATACZ Henryka 58 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) CHORĄŻY Angelika Agnieszka 42 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 2
Granice: MOŚCISKO: ulice: DZIERŻONIOWSKA, KOLEJOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, POCZTOWA, POLNA, WIERZBOWA 1 – 10.
1) POWĄZKA Grzegorz Franciszek 47 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO. WYBRANY NA RADNEGO - BRAK KONKURENTÓW.
Okręg nr 3
Granice: WŁÓKI.
1) STAŚCIUK Marcin 61 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) MUCHA Augustyn 61 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW;
3) JEDYNAK Adam Paweł 44 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 4
Granice: KIEŁCZYN, TUSZYN.
1) ADAMSKI Krzysztof Piotr 44 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) DROZDEK Bernadetta Elżbieta 49 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW;
3) PIEKARSKA Anna Maria 42 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 5
Granice: JĘDRZEJOWICE, KSIĄŻNICA.
1) SZYMAŃSKI Andrzej Marek 34 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) MALESZA Wioleta Edyta 28 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW;
3) WYPYCH Krzysztof Franciszek 52 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 6
Granice: UCIECHÓW: ulice: BŁAWATNA, CHABROWA, KWIATOWA, PIASTOWSKA od 21 do końca, RÓŻANA, SPORTOWA, WESOŁA, WYLOTOWA, ZIELONA.
1) KANAREK Teresa Czesława 63 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) WŁODEK Grzegorz Kazimierz 38 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW;
3) SZACHNIEWICZ Agnieszka 36 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 7
Granice: KOŁACZÓW, UCIECHÓW: ulice: KOŚCIELNA, KRÓTKA, LEŚNA, LIPOWA, OSIEDLE BIAŁE, PIASTOWSKA 1 - 20, WROCŁAWSKA.
1) FILIPEK Elżbieta Teresa 60 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) KOSTEK-PŁACZEK Agata Wiesława 34 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 8
Granice: DOBROCIN, MARIANÓWEK.
1) ZIERNIK Grażyna Ewa 64 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO.
WYBRANA NA RADNĄ - BRAK KONKURENTÓW.
Okręg nr 9
Granice: BYSZÓW, DĘBOWA GÓRA, DOBROCINEK, ROZTOCZNIK.
1) MIKOŚ Tadeusz Józef 77 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) PAZIŃSKI Leszek 39 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW.
Okręg nr 10
Granice: PIŁAWA DOLNA: ulice: BŁOTNISTA, GŁÓWNA od 69 do końca, KAMIENNA, KSIĘDZA STYCZKA, POLNA, SŁONECZNA, SPACEROWA od 30 do końca, STAWOWA, WIERZBOWA.
1) KOŁODZIEJ Bożena Maria 58 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) NECKAR Anna Zofia 31 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW.
Okręg nr 11
Granice: PIŁAWA DOLNA: ulice: BIELAWSKA, GŁÓWNA 1 - 68, KRÓTKA, NOWA, SPACEROWA 1 - 29, NOWA, SPOKOJNA.
1) SKUTNIK Teodora Janina 60 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) SAK-ROSOLIK Elżbieta 36 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW.
Okręg nr 12
Granice: KIETLICE, MYŚLISZÓW, OWIESNO.
1) ŚLIWA Piotr 51 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) SŁUGOCKI Zbigniew 48 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW;
3) LASOTA Barbara Zofia 55 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”;
4) GUCALUK Roman Robert 45 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 13
Granice: OSTROSZOWICE: ulice: BIELAWSKA 1 - 65A, KRÓTKA, LEŚNA, STAWOWA, STRUMYKOWA, WIATRACZYN.
1) ROSIAK Anna Małgorzata 35 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) POŁCIK Jadwiga Anna 40 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW;
3) BIELSKI Zbigniew 45 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”;
4) GAJDA Piotr Artur 43 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 14
Granice: JÓZEFÓWEK, OSTROSZOWICE: ulice: BIELAWSKA od 66 do końca, FABRYCZNA, JODŁOWNICKA, OGRODOWA, OSIEDLE NOWE, OSIEDLE PIASKOWE, POLNA, SŁONECZNA.
1) SZOZDA Janusz 53 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) OLEKSAK Sławomir 44 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW;
3) SŁODZIAK Karol Maurycy 31 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”;
4) BALCERZAK Damian Daniel 34 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Okręg nr 15
Granice: JODŁOWNIK.
1) OŻGA Agnieszka Katarzyna 45 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO;
2) ŚWITALSKI Wojciech Ryszard 30 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW;
3) CZAJKA Piotr 41 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO.
Przeczytaj komentarze (38)
Komentarze (38)