Policjant maratończyk

czwartek, 13.9.2018 14:13 2129 8

W miniony weekend odbył się „36 PKO Wrocław Maraton”, w którym wziął udział Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej, asp. Grzegorz Baraniuk.

Wśród 4 tys. zawodników maratonu, który odbył się 9 września we Wrocławiu był policjant powiatu dzierżoniowskiego asp. Grzegorz Baraniuk. Był to jego powrót na „królewski” dystans, gdyż ostatni raz w biegu o długości ponad 42 kilometrów ścigał się we wrześniu 2016 roku.

W ostatnią niedzielę na trasie biegu pod nazwą „36 PKO Wrocław Maraton” stanęło ponad 4 tysiące zawodników. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9 na Stadionie Olimpijskim i tam też była meta. Maraton z czasem 3g 40min 16 sek. ukończył Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej, asp. Grzegorz Baraniuk. Wynik ten pozwolił na osiągnięcie 640 miejsca w kategorii Open, i 214 w swojej kategorii wiekowej. Nie wszyscy ukończyli maraton, na metę dobiegło 3582 osób.

Za taki wyczyn należy się szacunek i życzymy dalszych sukcesów.