Medale na Mistrzostwach Polski dla zawodników Bebson Gold Team [WIDEO]

środa, 21.2.2018 12:44 6960 10

Na mistrzostwach Polski Time of Masters, które odbyły się w sobotę 17 lutego w Krakowie zawodnicy Bebson Gold Team w Bielawie, na siedmiu startujących zdobyli aż sześć medali:

w Ograniczonej Formule MMA Senior w kategorii wagowej do 61 kilogramów Grzegorz Joniak był bezkonkurencyjny i w stylu JIU JITSU RULES zdobył złoty medal,

złoto zdobyła Dominika Małecka w turnieju MMA kobiet w kategorii wagowej plus 66 kilogramów zaliczając bardzo udany debiut,

po bardzo emocjonujących walkach srebro zdobył w Ograniczonej Formule MMA Senior do 84 kilogramów Jakub Kondrat,

w kategorii Junior MMA do 84 kilogramów na wyróżnienie zasługuje Kasjan Sochański, po bardzo widowiskowych walkach nasz zawodnik zdobył brązowy medal,

w debiucie w turnieju Pierwszego Kroku MMA do 77 kilogramów Aleks Królak pokazał się z bardzo dobrej strony i zdobył brązowy medal,

Daniel Dudkowski, który w turnieju w pierwszym kroku do 84 kilogramów wykazał bardzo duże serce walki i dosłownie wyrwał brązowy medal.

Zawodnicy osiągają swoje sukcesy dzięki ciężkiej i systematycznej pracy. Nierzadko zdarza im się trenować pod okiem mistrzów. We wtorek 22 lutego trening poprowadził Michał Turyński, zawodowy Mistrz Świata Federacji Wako Pro.