komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

środa, 23 października 2019

Marleny, Seweryna

W grudniowym biuletynie Ministerstwa Finansów artykuł bielawianina!

czwartek, 29.1.2015 20:45 , komentarze: 35 , odsłony: 43237
kategorie artykułu:

W najnowszym, grudniowym biuletynie Ministerstwa Finansów ukazał się ekspercki artykuł bielawianina Zbigniewa Raka n.t. funkcjonowania Kontroli Zarządczej w Polsce, w jednostkach samorządu terytorialnego. Obowiązek wprowadzenia od 2010 roku tego modelu systemu zarządzania został wprowadzony ustawą o finansach publicznych. Dotyczy on wszystkich jednostek administracji publicznej, zarówno rządowej jak i samorządowej zaliczonych do sektora finansów publicznych.

Artykuł jest dostępny na stronie: 

www.mf.gov.pl/documents/764034/1128637/BIULETYN+Nr+4_13_2014_final.pdf

 

Wasze komentarze

Musimy się zorganizować, by utworzyć jedno miasto z trzech /Bielawa,Dzierzoniow,Pieszyce i Cześć Gminy Dzierzoniow/
To blisko 80 tysięcy ludzi - oszczędności na administracji liczone w milionach
niedziela, 08.02.2015 12:23 autor: Jan

Piszecie, że mądry "facet"...Nie neguję, de facto bardzo mądry; lecz dlaczego nie ma przełożenia podczas wyborów????
Bielawianie, bielawianie...
wtorek, 03.02.2015 15:08 autor: Wierna "kibicka"

wielka szkoda..
sobota, 07.02.2015 17:39 autor:

Pomyśleć, że Pan Zbyszek mógł być Burmistrzem Bielawy, ale "mądrzy" bielawianie woleli Dźwiniela.
wtorek, 03.02.2015 15:47 autor: Andrzej

RAK EKSPERTEM??? Trzymajcie mnie ludziska!!!!!! To taki Pan GENEK co zbiera puszki po śmietnikach w spółdzielni to też EKSPERT????
piątek, 06.02.2015 23:56 autor: B-wa

Co w tym nadzwyczajnego? Mamy masę autorów w powiecie wielu artykułów, to rozumiem reklama p.Z.Raka?
wtorek, 03.02.2015 22:39 autor: kryptomarketing

prosimy i błagamy: osoby konsekrowane, księży, siostry, rodziców i dziadków, nauczycieli, wychowawców, młodzież i dzieci, wszystkich, którym leży na sercu ocalenie chrześcijańskiej Polski, o zjednoczenie się w wielkiej modlitwie w tych najbliższych dniach poprzedzających głosowanie nad ratyfikacją Konwencji w naszym parlamencie, a kto może - także o zjednoczenie się w poście w tej intencji.
Jest jeszcze czas, aby wyprosić dar ocalenia, stąd z wielką wiarą i ufnością wołajmy:
Ufamy Tobie Maryjo, Matko Boża i Tobie powierzamy polskie dzieci, młodzież, małżeństwa i rodziny.
Matko Boża, Królowo Polski! Ocal Miłość i Życie, ocal dzieci, młodzież, małżeństwa i rodziny. Ocal Polskę, Europę, ocal świat! Święty Józefie Obrońco Rodziny, Wspomóż Nas!
AMEN
środa, 04.02.2015 21:22 autor: Pilnować Polski!

Oho! Jest kolejny oszołom.
czwartek, 05.02.2015 09:13 autor:

mitologia
czwartek, 05.02.2015 09:15 autor: guślarz

A cóż to za osiągnięcia ma, kiedy sterował Bielawą.Chyba ,że zaliczyć likwidację miejsc pracy do sukcesów.
środa, 04.02.2015 22:13 autor: oszukany wyborca PO

A czy chociaż jedna osoba z powyżej komentujących przed dodaniem komentarza za lub przeciw przeczytała ten artykuł?
środa, 04.02.2015 23:02 autor: Sebastian Wilczynski

A czy chociaż jedna osoba z powyżej komentujących przed dodaniem komentarza za lub przeciw przeczytała ten artykuł?
środa, 04.02.2015 22:52 autor: Sebastian Wilczynski

Wielka szkoda,ze Pan Zbigniew Rak nie piastowal nadal stanowiska burmistrza miasta.To naprawde wielka strata dla mieszkancow.Pan Zbigniew to bardzo madry i kulturalny czlowiek.
wtorek, 03.02.2015 18:29 autor: urzednik

Zgadza się! Goś na wysokim poziomie.

środa, 04.02.2015 10:54:38 autor: też bezpartyjny w zależności z k

A czy chociaż jedna osoba z powyżej komentujących przed dodaniem komentarza za lub przeciw przeczytała ten artykuł?
środa, 04.02.2015 22:42 autor: Sebastian Wilczynski

Solidaruchy przepchali Łyżwę i zaczął się bałagan. Bielawianie z to palanty.
środa, 04.02.2015 03:22 autor:

http://www.ipla.tv/2015-02-03-komornicy-
pod-lupa/vod-6185501
komornik szlichta!!!
środa, 04.02.2015 00:09 autor:

Na jego temat mam złe opinie. Tyczy się tego gdy jeszcze był z.o.z. Dużo złych słów kieruję w stronę tego gościa.
wtorek, 03.02.2015 22:20 autor: o

W wyborach porażka sromotna, a artykuł już był wczsniej podawany na dobie.
wtorek, 03.02.2015 17:27 autor:

Rzady w okresie Tuska naleza do miernych ale wiernych nie dla madrych
wtorek, 03.02.2015 17:19 autor:

A jak mozna pilnowac, jak w rzadzie od kilkudziesieciu lat nie sa Polacy, pomijajac bankowosc, wiekszosc duzych firm i media???!!!
wtorek, 03.02.2015 15:01 autor: Polonus.

Brawo Panie Zbigniewie! Wprawdzie nasze państwo jest od kilku lat już tylko teoretyczne - ale to miło, że ktoś z Bielawy pisze "o takiej administracji, jakiej oczekujemy w nowoczesnym i dobrze zorganizowanym państwie".
czwartek, 29.01.2015 21:45 autor: Pilnować Polski!

dzisiaj, 19 godz temu
17