KARDIOAEROBIK na basenie otwartym OSiR Dzierżoniów

poniedziałek, 8.7.2024 08:00 477 0

Xtreme Fitness Dzierżoniów wspólnie z OSiR Dzierżoniów zaprasza wszystkie chętne osoby na zajęcia z kardioaerobiku w wodzie, które odbędą się w środę (10.07.2024 r.) w godzinach 16:00-17:00.

Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY (wejście na basen zgodnie z cennikiem). Każdy z klientów tego dnia może dołączyć do ćwiczeń.

Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka Xtreme Fitness Dzierżoniów – Marta Owca.

Kardioaerobik to idealna forma aktywności fizycznej, która sprawdza się w upalne dni (a na sobotę zapowiadana jest wyśmienita pogoda). Ćwiczenia wykonywane w basenie angażują całe ciało, wzmacniają oraz rozciągają. Woda działa jako naturalny opór, co zwiększa intensywność ćwiczeń i jednocześnie minimalizuje ryzyko kontuzji. Dzięki temu aqua/cardio aerobic jest idealny dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Ćwiczenia w wodzie pomagają poprawić kondycję, zwiększyć siłę mięśni, poprawić elastyczność oraz wspomagają relaks i redukcję stresu. 

*kolejne zajęcia planowane są w okresie wakacyjnym przy dobrej pogodzie, a informacje o następnych edycjach publikowane będą za pośrednictwem Facebooka i Instagrama (Xtreme Fitness Dzierżoniów oraz OSiR Dzierżoniów).

Bilety wstępu do nabycia w kasie basenu. Koszt biletu normalnego wynosi 12 zł, a ulgowego 9 zł (szczegółowe ceny biletów indywidualnych oraz grupowych dostępne na stronie: hotelosir.pl/basen-odkryty/ ).

Więcej informacji na stronie: www.hotelosir.pl/basen-odkryty/

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)