Jubileuszowy puchar trafił do Pawła Gulika [foto]

środa, 7.11.2018 21:45 2046 2

Zwycięstwem głównego faworyta - Pawła Gulika zakończył się Turniej Szachowy z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości, zorganizowany 7 listopada w Spółdzielczym Domu Kultury w Dzierżoniowie.
P. Gulik w meczu finałowym pokonał Jarosława Dąbrowskiego. Trzecie miejsce wywalczył Sławomir Woszczyński, który po dogrywce zwyciężył Romualda Dudka. W turnieju zagrało łacznie 22 szachistów. W turnieju open dwunastu, a w turnieju dziecięcym dziesięcioro. W tym drugim wszyscy uczestnicy otrzymali medale za I miejsce oraz tabliczkę czekolady, ale najlepszym zawodnikiem był Bartek Łajczak.

Organizatorami turnieju były: Spółdzielczy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie i Towarzystwo Szachowe "Dwie Wieże" Dzierżoniów.