Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

poniedziałek, 25.9.2023 11:00 711 0

W niedzielę 24 września 2023 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

W kat. kadetek rywalizowało 6 drużyn. 4 najlepsze drużyny walczyły o podium w dwóch półfinałach. Ostatecznym zwycięzcą została drużyna ZĄBKOWICE. Tuż za nią na podium stanęła EKIPA Z JEEPA – LIDER DZIERŻONIÓW. Kolejne miejsca uplasowały się następująco:

III. MDK FABRYCZNA WROCŁAW

IV. KPS ŚWIDNICA

V. BIELAWA I

VI. BIELAWA II

W kat. juniorki + seniorki do walki przystąpiło 5 drużyn.

Zwycięskie miejsce wywalczył UKS OLIMPIK WROCŁAW. Za nimi kolejno uplasowały się:

II. REVIWAL – LIDER DZIERŻONIÓW

III. POLONIA ŚWIDNICA

V. WKS ŻAGAŃ – SOBIESKI

Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju została Magdalena Stanek z UKS Olimpia !

Najlepsze zespoły otrzymały puchary oraz medale.