Jarmarki Świąteczne z wyjazdem z Dzierżoniowa!

poniedziałek, 6.11.2023 09:50 5284

Czy wiecie, że historia jarmarków świątecznych liczy już przeszło 600 lat? Już od średniowiecza ludzie zaopatrywali się w niezbędne zakupy właśnie na nich. Choć w biegu historii cel uczestnictwa w jarmarkach się zmienił, niewątpliwa pozostaje ich unikalna atmosfera! W tym roku zabierzemy Was na jedne z najpiękniejszych w Europie:

9 grudnia, Praga

16 grudnia, Lipsk

31 grudnia, Sylwester w Pradze

Oczywiście poza uczestnictwem w jarmarkach, na każdej wycieczce odbędzie się kilkugodzinne zwiedzanie miasta z przewodnikiem w zestawach słuchawkowych tourguide.

Szczegóły i zapisy: www.soviatravel.pl 

ZIMOWISKO 2024 

Jak co roku od…. wielu, wielu lat, zapraszamy na wspólne spędzenie ferii zimowych na Sovim Zimowisku 2024 pod samiuśkimi Tatrami. W terminie 14 – 20 stycznia 2024 odbędzie się wyjazd dla dzieci, młodzieży i rodzin chcących skorzystać z zimowej aury i atrakcji Podhala, rozpocząć lub doskonalić jazdę na nartach i snowboardzie!

Szczegóły i zapisy: www.soviatravel.pl 

 

Sovia Travel, czyli…

…ojciec i córka – pasjonaci podróży, którzy od lat zajmują się turystyką, a 4 lata temu stworzyli własne biuro turystyczne! Biuro działa lokalnie (jesteśmy z powiatu dzierżoniowskiego) i organizuje kameralne wyjazdy dla dzieci, młodzieży, rodzin i dorosłych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Kontakt: Jacek 793 651 257

Zapraszamy na stronę internetową www.soviatravel.pl

Polub nas na Facebooku: Sovia.Travel

Obserwuj nas na Instagramie: soviatravel

 

Ogłoszenia