Jarmarki Świąteczne z wyjazdem z Bielawy i Dzierżoniowa!

piątek, 21.10.2022 19:48 3726

w tekscieZima bez Świąt byłaby nudna! Święta kochamy za ich niezwykłą atmosferę, którą będzie można poczuć w każdy weekend grudnia podczas wyjazdów na Jarmarki Świąteczne do Poczdamu, Pragi i Wiednia.

Każdy z tych wyjazdów będzie doskonałą okazją do poznania miasta, co zapewni kilkugodzinny spacer z przewodnikiem, ale również do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół na wspaniałych jarmarkach z wieloletnią tradycją!

3 grudnia, Poczdam

Tegoroczny sezon jarmarków świątecznych rozpoczniemy w Poczdamie – mieście ogrodzie, słynącym ze wspaniałego założenia parkowego i przepychu architektonicznego położonym w nim pałaców. Zwiedzimy wnętrza Nowego Pałacu – popisowej budowli Fryderyka II, odbędziemy spacer po założeniu parkowo – pałacowym Sanssouci i centrum Poczdamu. Na koniec czas wolny na Jarmarku Świątecznym w zapachu grzanego wina i lokalnych przysmaków.

10 grudnia, Praga

Zachwycająca, jedyna w swoim rodzaju – magiczna Praga. Kolejny raz wybierzemy się do stolicy Czech, aby dać się porwać świątecznej atmosferze tego niesamowitego miejsca. Poza zwiedzaniem miasta z przewodnikiem czeka nas także jeden z  największych w Europie Jarmarków Bożonarodzeniowych.

17 grudnia, Wiedeń

Cesarski Wiedeń w pigułce już 17 grudnia! Zwiedzimy jedną z najpiękniejszych europejskich stolic i weźmiemy udział w miejskim jarmarku adwentowym, którego atmosfera sprawi, że na nowo poczujemy magię świąt!

Szczegóły i zapisy: www.soviatravel.pl   

Kontakt: 793 651 257


ZIMOWISKA 2023

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą Sovich Zimowisk pod samiuśkimi tatrami!

12-18.02.2023 – grupy narciarskie i snowboardowe o różnych stopniach zaawansowania oraz grupa rekreacyjna. Szczegóły i zapisy na www.soviatravel.pl

 

Sovia Travel, czyli…

…ojciec i córka – pasjonaci podróży, którzy od lat zajmują się turystyką, a 3 lata temu stworzyli własne biuro turystyczne! Biuro działa lokalnie (jesteśmy z powiatu dzierżoniowskiego) i organizuje kameralne wyjazdy dla dzieci, młodzieży, rodzin i dorosłych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zapraszamy na stronę internetową www.soviatravel.pl

Polub nas na Facebooku: Sovia.Travel

Obserwuj nas na Instagramie: soviatravel