komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 20 lipca 2018

Czeslawa, Hieronima

Jak potraktować temat stóp?

czwartek, 12.7.2018 00:00 , odsłony: 1857
kategorie artykułu:

Latem odsłaniamy stopy, a nie zawsze wyglądają one tak jak powinny.
Jak potraktować temat i przyjść do fachowca od stóp, jakim jest PODOLOG. 

Jeśli mamy problemy ze stopami do podologa warto udać się o każdej porze roku – fachowiec obejrzy nasze stopy pod kątem ortopodologicznym oraz estetycznym i dermatologicznym, dzięki czemu będzie mógł zaproponować program dalszego leczenia czy właściwą pielęgnację stóp. 

Podolog może pomóc z takimi problemami jak:

-pękające pięty
-nadmierne rogowacenie naskórka
-nagniotki, odciski, modzele
-zły stan płytki paznokcia (np. grzybica czy słaba kondycja po długotrwałym ich malowaniu) jak i ich niewłaściwy kształt (np. wrastające paznokcie) 

W trakcie sezonu letniego warto udać się do podologa, by dowiedzieć się, co będzie właściwe dla naszych stóp, by w trakcie wakacji zachwycały swym wyglądem. Podolog powie nam, co jest dla naszych stóp dobre, a co jest dla nich nie wskazane. Warto dowiedzieć się, jakie błędy popełniamy w trakcie codziennej pielęgnacji. Lepiej działać profilaktycznie, tak by nie sprawiać sobie niepotrzebnego bólu i brzydkiego wyglądu estetycznego. 

Często występujący problem pękających pięt związany jest z wieloma dodatkowymi chorobami, niewłaściwymi zachowaniami czy niewłaściwym obuwiem. Podolog jest w stanie stwierdzić, co pacjent wykonuje nieprawidłowo.

Równie częstym problemem są stopy przepielęgnowane, a w zasadzie źle pielęgnowane w domowym zaciszu, co zamiast poprawić tylko pogarsza ich wygląd. Zbyt mocne starcie naskórka jak i użycie niewłaściwego narzędzia (np. pumeksu) tylko pogarsza kondycję naszych stóp zamiast ją poprawić. Niewłaściwie dobrany krem również nie poprawi sytuacji stóp. Wszelkie specyfiki do pielęgnacji stóp muszą być dobrane do problemu, z jakim pacjent przychodzi do gabinetu podologa.

Kolejny problemem z jakim powinniśmy udać się do gabinetu podologicznego, jest właściwe oczyszczenie i odżywienie paznokci, co znacznie poprawi wygląd stóp w wakacyjnym okresie. 

By pokazać się w sandałkach, japonkach i odkrywać stopy na lato, co jest niesamowicie przyjemne i komfortowe w wakacyjnym okresie zapraszamy do otwartego w tym roku w Bielawie gabinetu podologicznego.

NZOZ "Tutor-Med"

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 7a
(dawniej Karola Marksa 7a)
Bielawa

tel: 731 146 456 

Doświadczony podolog to osoba, która ukończyła studia o kierunku podologia na uczelni medycznej, jak i odbyła wiele szkoleń specjalistycznych, a zabiegi prowadzi przy użyciu sprzętu najwyższej klasy. Jako przychodnia szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa związanego z właściwym przestrzeganiem procedur dezynfekcji i sterylizacji odpowiadającym standardom gabinetów medycznych.

 
poniedziałek, 16.7.2018 20:00
9
poniedziałek, 16.7.2018 14:30
10
poniedziałek, 16.7.2018 11:40
13
poniedziałek, 16.7.2018 01:40
15
niedziela, 15.7.2018 12:55
26
sobota, 14.7.2018 21:30
39
piątek, 13.7.2018 14:00
czwartek, 12.7.2018 20:30
25
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Tomograf3D
Tomograf3D
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Miral
Miral
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status