sobota, 25 września 2021

Aurelii, Wladyslawa

III Turniej Eliminacyjny Grand Prix w Siatkówce Plażowej

poniedziałek, 2.8.2021 13:30 , komentarze: 0 , odsłony: 658

W niedzielę 1 sierpnia 2021 roku na boisku do siatkówki plażowej znajdującym się na terenie basenu odkrytego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się III Turniej Eliminacyjny z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej. W turnieju wzięły udział4 drużyny, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich spotkań wyłoniono zwycięzcę turnieju, którym został zespół ŚWIDNICA (Jakub Wiśniewski, Kamil Nowak). Drugie miejsce zajęła drużyna MROŻONA ORZECHÓWKA (Piotr Orzechowski, Szymon Mróz). Na najniższym stopniu podium uplasowała się natomiast ekipa Z DOSKOKU (Piotr Wyrostkiewicz, Michał Kuśnierz).

Klasyfikacja końcowa:

1. ŚWIDNICA

2. MROŻONA ORZECHÓWKA

3. Z DOSKOKU

4. ZEMANEK & GIERA

Do Turnieju Finałowego Grand Prix awansowało 8 najlepszych zespołów klasyfikacji generalnej. Finał zaplanowano na 15 sierpnia, a odbędzie się onna boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie.Do zdobyciabędą okazałe puchary oraz nagrody finansowe o wartości 600, 400 i 200 zł.

Impreza finansowana ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.