II Zawody Wędkarskie o Puchar Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej Arte [ZOBACZ WIDEO]

środa, 29.3.2023 06:00 3123

II Zawody Wędkarskie o Puchar Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej ARTE odbyły się 26 marca na zbiorniku wodnym Owiesno No Kill. Wczesnym rankiem nad zbiornikiem zjawiło się 57 zawodników, aby walczyć o zwycięstwo w dwóch dyscyplinach -- spławikowej oraz feederowej.

W kategorii feeder wygrał Marek Gałecki. Drugie miejsce zdobył Rafał Bielewicz, a trzecie Adam Skiert. W tej kategorii największą rybę, a był nią leszcz o długości 46 cm wyciągnął Kamil Bogacki. W kategorii spławik zwyciężył  Piotr Cyperski. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Wrzeszczak, a na trzecim - Adam Cieniawski. Największą rybę złowił Rafał Groński, a był to 50-centymetrowy leszcz.

Organizatorzy PZW koło Bielawa dziękują  firmie Arte za sponsoring nagród oraz firmie Venti lustra - szkło za statuetki dla zwycięzców.