komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 25 czerwca 2019

Lucji, Wilhelma

II Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce

poniedziałek, 10.6.2019 13:09 , komentarze: 1 , odsłony: 307
kategorie artykułu:

7 czerwca 2019 roku na bieżni lekkoatletycznej znajdującej się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce. W zawodach uczestniczyło ponad 100 uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych (roczniki 2004 – 2008 i młodsi), którzy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na, bieg na 600 m, bieg na 1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową.

Zawodnicy z miejsc I-III w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne nagrody rzeczowe.

Bieg na 60 m/ dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Zuzanna Nowacka – 9,81 s

2. Maja Szachniewicz – 9,97 s

3. Lena Kondej – 10,03 s

Rocznik 2007

1. Justyna Jabłecka – 8,86 s

2. Nikola Wilczewska – 9,34 s

3. Martyna Bałaga – 9,35 s

Rocznik 2006

1. Marika Maj – 8,94 s

2. Adrianna Kuś – 9,21 s

3. Wiktoria Wojtala – 9,60 s

Rocznik 2005

1. Antonina Zalewska – 9,48 s

Rocznik 2004

1. Wiktoria Wierzycka – 9,87 s

2. Julia Jeżowska – 10,43 s

Bieg na 60 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

1. Jakub Skoczek – 9,00 s

2. Aleksander Bronowicki – 9,66 s

3. Łukasz Augustyn – 9,81 s

Rocznik 2007

1. Mateusz Kraus – 7,75 s

2. Jakub Szymczak – 8,16 s

3. Bronisław Jednoróg – 8,50 s

Rocznik 2006

1. Maciej Moczerad – 8,84 s

2. Michał Dorużyński – 9,31 s

Rocznik 2005

1. Dawid Świątek – 7,81 s

2. Mateusz Szlama – 8,04 s

3. Szymon Wysoczański – 8,10 s

Rocznik 2004

1. Łukasz Szporko – 7,34 s

2. Dawid Dec – 7,40 s

3. Maurycy Majewski – 7,66 s

Bieg na 600 m / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Amelia Latacz – 2,09,02 min

2. Maja Matlak – 2,10,74 min

3. Hanna Janusz – 2,15,64 min

Rocznik 2007

1. Maria Gutkowska – 2,05,17 min

2. Wiktoria Mikołajczyk – 2,11,74 min

3. Natalia Paczkowska – 2,13,30 min

Rocznik 2006

1. Beata Kuczak – 2,02,60 min

2. Amelia Biel – 2,07,16 min

3. Zuzanna Turczyńska – 2,25,16 min

Rocznik 2005

1. Matylda Mazurek – 2,05,95 min

2. Minna Kalio – 2,45,81 min

Rocznik 2004

1. Róża Mazurek – 1,59,51 min

2. Anna Pajchrowska – 2,11,02 min

3. Magdalena Starzyk – 2,12,61 min

Bieg na 600 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

1. Mateusz Chmura – 2,08,30 min

2. Tomasz Górecki – 2,11,93 min

3. Miłosz Fortuna – 2,12,31 min

Rocznik 2007

1. Jan Mierzejewski – 2,01,04 min

2. Kacper Polański – 2,02,24 min

3. Damian Rosada – 2,03,80 min

Rocznik 2006

1. Michał Mazik – 1,57,76 min

2. Igor Pokora – 2,03,54 min

3. Jarosław Duda – 2,04,94 min

Rocznik 2005

1. Borys Kurlęda – 1,58,85 min

2. Jakub Frydel – 2,00,38 min

3. Jakub Bejda – 2,01,54 min

Rocznik 2004

1. Mateusz Krukiewicz – 1,43,56 min

2. Damian Szewczyk – 1,49,59 min

3. Tomasz Wąsiński – 1,54,52 min

Bieg na 1000 m / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Nadia Idzi – 4,06,17 min

2. Hanna Najdek – 4,22,08 min

3. Natasza Pałyga – 4,55,39 min

Rocznik 2007

1. Magdalena Szunert- 3,50,51 min

2. Aleksandra Goryluk – 4,00,06 min

3. Pola Śloser – 5,27,02 min

Rocznik 2006

1. Hanna Janiec – 4,12,14 min

Rocznik 2005

1. Karolina Przęzak – 3,14,53 min

2. Karina Galińska – 3,37,53 min

Bieg na 1000 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

1. Szymon Jaros – 3,43,36 min

2. Maciej Wasilewski – 3,53,19 min

3. Chrystian Wawrzynowicz – 3,55,17 min

Rocznik 2007

1. Dawid Kuzyk – 3,32,76 min

2. Filip Gaweł – 3,48,38 min

3. Karol Moczulski – 3,53,92 min

Rocznik 2006

1. Ariel Hansla – 3,40,45 min

2. Szymon Kwinta – 3,51,91 min

3. Szymon Jeżowski – 3,59,50 min

Rocznik 2005

1. Kewin Drzewiecki – 3,30,59 min

2. Miłosz Kunda – 3,31,11 min

3. Norbert Gaszyński – 3,48,03 min

Rocznik 2004

1. Kornel Karecki – 3,10,78 min

2. Krystian Nieśpiałowski – 3,16,87 min

3. Dawid Musiała – 3,17,66 min

Skok w dal / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Hanna Najdek – 3,54 m

2. Helena Blacharz – 3,53 m

3. Zuzanna Kupiec – 3,50 m

Rocznik 2007

1. Maria Gutkowska – 4,14 m

2. Wiktoria Mikołajczyk – 3,88 m

3. Justyna Jabłecka – 3,80 m

Rocznik 2006

1. Beata Kuczak – 3,96 m

2. Marika Maj – 3,93 m

3. Julia Kapinos – 3,56 m

Rocznik 2005

1. Karina Galińska – 4,40 m

2. Matylda Mazurek – 4,23 m

3. Antonina Zalewska – 3,95 m

Rocznik 2004

1. Róża Mazurek – 4,20 m

2. Wiktoria Wierzycka – 4,19 m

3. Martyna Jeżowska – 4,04 m

Skok w dal / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

  1. Aleksander Bronowicki – 3,70 m

2. Paweł Hanak – 3,67 m

3. Łukasz Augustyn – 3,65 m

Rocznik 2007

1. Mateusz Kraus – 4,80 m

2. Filip Gaweł – 4,36 m

3. Łukasz Malawski – 4,13 m

Rocznik 2006

1. Ariel Hansla – 4,39 m

2. Szymon Kwinta – 4,30 m

3. Grzegorz Głowacki – 3,54 m

Rocznik 2005

1. Dawid Świątek – 5,26 m

2. Patryk Rybak – 5,06 m

3. Borys Kurlęda – 4,85 m

Rocznik 2004

1. Łukasz Szporko – 5,85 m

2. Wojciech Kozłowski – 5,33 m

3. Dawid Musiała – 4,92 m

Rzut piłeczką palantową / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Magda Lisiak – 35,40 m

2. Nadia Maruszak – 31,30 m

3. Nadia Idzi – 29,90 m

Rocznik 2007

1. Oliwia Kinecka – 29,40 m

2. Aleksandra Goryluk – 29,30 m

3. Natalia Paczkowska – 29,00 m

Rocznik 2006

1. Oliwia Wąsińska – 39,40 m

2. Wiktoria Wojtala – 38,30 m

3. Oliwia Kurasińska – 34,50 m

Rocznik 2005

1. Minna Kalio – 43,50 m

2. Matylda Mazurek – 42,10 m

3. Antonina Zalewska – 35,00 m

Rocznik 2004

1. Dominika Krupa – 47,30 m

2. Martyna Jeżowska – 39,40 m

3. Róża Mazurek – 33,00 m

Rzut piłeczką palantową / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

1. Jakub Skoczeń – 41,60 m

2. Paweł Tomaszewski – 40,70 m

2. Mateusz Chmura – 40,70 m

Rocznik 2007

1. Filip Gaweł – 47,50 m

2. Jakub Szymczak – 43,80 m

3. Łukasz Malawski- 39,20 m

Rocznik 2006

1. Szymon Jeżowski – 55,00 m

2. Oskar Czarnecki – 45,80 m

3. Jarosław Duda – 44,40 m

Rocznik 2005

1. Norbert Gaszyński – 53,60 m

2. Kewin Drzewiecki – 52,80 m

3. Patryk Małowski – 52,70 m

Rocznik 2004

1. Kacper Grzeszczuk – 60,00 m

2. Dawid Dec – 56,60 m

3. Łukasz Szporko – 54,00 m

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Miasto Dzierżoniów, a finansowana ona była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata2015-2020.

 

Wasze komentarze

Dlaczego nie uwzględniono 1 2 i 3 klas?????
poniedziałek, 10.06.2019 16:05 autor: Iga
wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
piątek, 21.6.2019 16:28
2
piątek, 21.6.2019 16:26
1
piątek, 21.6.2019 16:21
piątek, 21.6.2019 07:00
czwartek, 20.6.2019 05:00
1
czwartek, 20.6.2019 04:00
10
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Tomograf3D
Tomograf3D
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny