komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 29 maja 2020

Magdaleny, Bogumily

Fundacja Ukraina zaprasza na bezpłatne szkolenie dla biznesu

piątek, 27.3.2020 13:47 , komentarze: 0 , odsłony: 419
kategorie artykułu:

Fundacja Ukraina zaprasza przedstawicieli przedsiębiorstw na bezpłatne szkolenie dotyczące pracy zdalnej w zespołach wielokulturowych, które będzie transmitowane online w dniu 03.04.2020 w godzinach 13:30-15:00. Będzie to okazja, by dowiedzieć się o metodach wdrażania pracowników zróżnicowanych kulturowo do pracy online, narzędziach zdalnej komunikacji w zespołach wielokulturowych, motywowaniu pracowników i uzyskać odpowiedzi eksperta na ważne dla przedsiębiorców zatrudniających migrantów pytania. Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikaty. Obowiązują zapisy.

Wielu z przedsiębiorców koronawirus zmusił do zmiany trybu pracy na pracę zdalną. O jej wyzwaniach i zaletach pisze się na okrągło. Co jednak, jeżeli zespół jest zróżnicowany kulturowo i nie wszyscy są w wystarczającym stopniu oswojeni z nowymi technologiami? Jak powinna wyglądać prawidłowa i efektywna komunikacja międzykulturowa w sieci?

Fundacja Ukraina zaprasza przedsiębiorców zatrudniających migrantów, managerów, przedstawicieli działów HR i innych przedstawicieli biznesu na bezpłatne szkolenie dotyczące pracy zdalnej w zespole wielokulturowym. Transmisja online szkolenia odbędzie się w dniu 03.04.2020 w godzinach 13.30-15.00.

Szkolenie przeprowadzi doświadczona trenerka, doktor nauk społecznych w dziedzinie bezpieczeństwa, socjolog, andragog Joanna Frączak-Broda.

W czasie szkolenia omówione zostanie pojęcie digitalizacji różnych  kultur i metody wprowadzenia pracowników do pracy w trybie online z uwzględnieniem różnorodności kulturowej pracowników. Mając na uwadze, że taka praca obecnie jest rozwiązaniem, które może potrwać nieokreślony czas, w drugiej części szkolenia trenerka przedstawi przepis na  komunikację międzykulturową zapośredniczona cyfrowo, monitorowanie procesów i pracy, a także zdalne motywowanie pracowników.

“W zespołach, gdzie pracują przedstawiciele różnych kultur, ważne jest, by uwzględnić tematy tabu i specyfikę komunikacji pracowników, również w Internecie. Przygotowanie w tym zakresie menedżerów i pracowników firm pozwoli na zminimalizowanie negatywnych skutków pandemii na przebieg i efektywność wykonywanej pracy. Właśnie dlatego nasze szkolenie jest przydatne szczególnie w tym niełatwym czasie” - mówi Joanna Handziak-Buczko, koordynatorka projektu w Fundacji Ukraina.

Szkolenie potrwa 1,5 godziny. Organizatorzy przewidują dyskusję i sekcję Q&A.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do transmisji online.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie Fundacji Ukraina na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/239326640451938/

Szkolenie jest częścią kampanii “Wiem, zatrudniam, zyskuję”, która realizowana jest w ramach projektu “Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

 

Wasze komentarze

czwartek, 28.5.2020 12:30
11
środa, 27.5.2020 09:15
poniedziałek, 25.5.2020 11:29
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS