Fundacja „Krzyżowa” zaprasza muzyków z Polski i Ukrainy do stworzenia wspólnej orkiestry

piątek, 13.5.2022 16:30 388 0

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zaprasza młodych muzyków z Polski i Ukrainy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Spotkaniu Muzyczno-Kulturalnym "Music for Future". To niezwykła okazja, żeby nie tylko doskonalić swój kunszt muzyczny, ale również nawiązać nowe relacje i spędzić wspaniały czas na wspólnym tworzeniu.

Fundacja „Krzyżowa” zaprasza do uczestnictwa w orkiestrze młodych muzyków z Polski i z Ukrainy, w wieku 16 – 26 lat.  Koordynatorka projektu, Martyna Sidorowicz zachęca do zgłaszania się do projektu: „Wiemy, jak bardzo ważna jest dla Was muzyka i możliwość dalszej nauki i doskonalenia swojego kunsztu muzycznego. Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziemy razem, miejsce integracji i wspólnego tworzenia.”

Organizatorzy proszą o zgłaszanie się instrumentalistów i instrumentalistek grających na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie. Muzyków z Ukrainy nie obowiązuje opłata za udział, a tym, którzy nie mają swoich instrumentów, organizatorzy będą starali się je zapewnić.

Wszystkie szczegóły związane z rekrutacją do projektu „MUSIC FOR FUTURE” znajdują się na stronie Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego: www.krzyzowa.pl.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)