FK PRO jedynym przewoźnikiem drogowym na trasie Dzierżoniów-Świdnica

wtorek, 26.1.2021 21:30 12459

Od 2 tygodni jedynym przewoźnikiem na trasie Dzierżoniów- Świdnica przez Grodziszcze oraz Dzierżoniów- Świdnica przez Książnicę została firma FK PRO. Zastąpiła ona tym samym dotychczasowe firmy transportowe: KAL-POL, Trans-Wersal i Trans-Express.

- Jesteśmy firmą rodziną. Od ponad 18 lat oferujemy wynajem autokarów oraz przewozy pasażerskie – mówi Filip Kasprzyk, właściciel FK PRO. - Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, grup, firm i szkół. Świadczymy usługi przewozowe na terenie Polski i całej Europy. Współpracujemy z biurami turystycznymi, szkołami i zakładami pracy.

W ostatnim czasie udało nam się porozumieć z firmami obsługującymi przewozy na trasie Dzierżoniów-Świdnica i obecnie jesteśmy jedynym przewoźnikiem drogowym na tym terenie. Dzięki temu zwiększyliśmy ilość przejazdów. Obecnie, z powodu pandemii, rozkład jest ograniczony, ale kiedy obostrzenia się skończą wówczas wróci on do poprzedniego zakresu.

ROZKŁAD JAZDY DO PORANIA - http://fkpro.pl/?page_id=72

Jest też dodatkowy plus dla pasażerów korzystających z  biletów miesięcznych. Jeden bilet upoważnia do przejazdów na obu trasach. Ponadto zwiększona została liczba przystanków na trasie w Dzierżoniowie. Obecnie busy zatrzymują się przy:

1/ Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym,

2/ Kopernika przy SP nr 9,

3/ Piłsudskiego,

4/ Piastowskiej,

5/ Złotej ( trasa przez Ksiaznicę),

6/ Świdnickiej (trasa przez Grodziszcze),

SZCZEGÓŁOWE ROZKŁADY znajdą Państwo w galerii zdjęć.